Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Jutro zadzwonię i się dowiem jak się pies wabi.Jak Bodo to odpuszczam ;) A tak na serio to ,nie pomyślałam o tym,że z psem może być tyle kłopotu.

A do jakiego miasta jedziesz? Bo u mnie właśnie ma być zmiana... 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Jutro zadzwonię i się dowiem jak się pies wabi.Jak Bodo to odpuszczam ;) A tak na serio to ,nie pomyślałam o tym,że z psem może być tyle kłopotu.

Każdego psa można spacyfikować. I @wichurra to robi, tylko...no właśnie...ta demencja rozwala jej pracę w pył...:haha: A ty masz też demencję, tfu...pdp z demencją? :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Przecież @wichurra nie ma problemów z psem tylko z demencyjną podopieczną. :haha:

Ja tam cieszę się jak są zwierzaki bo mam z kim po polsku pogadać. :szydera:

No tak - pies jest w sumie kochany. Ale problem jest z tym, że podopieczni mogą mieć na jego punkcie fioła. A już w ogóle demencja+pies to chyba miejsce skazane na porażkę. No chyba, że to ta moja babcia tylko tak ma. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wichurra napisał:

No tak - pies jest w sumie kochany. Ale problem jest z tym, że podopieczni mogą mieć na jego punkcie fioła. A już w ogóle demencja+pies to chyba miejsce skazane na porażkę. No chyba, że to ta moja babcia tylko tak ma. 

Chyba wszyscy psiarze mają fioła na punkcie swoich pupili,włączając mnie :) Już nie mogę się doczekać,kiedy mojego futrzaka zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Każdego psa można spacyfikować. I @wichurra to robi, tylko...no właśnie...ta demencja rozwala jej pracę w pył...:haha: A ty masz też demencję, tfu...pdp z demencją? :haha:

Niby zdrowa na umyśle,ale licho wie.Wiesz jak ściemniają A co do mnie to kurna nie wiem :( dzisiaj zachowywałam się gorzej niż moja pdp z zaawansowaną demencją

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...