Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Wszystko pozapinane mam na ....przedostatni guzik ....na ostatni jeszcze za wcześnie ....Ok. 10-tej przyjedzie moja fryzjerka , żeby doprowadzić moją głowę ( to co na niej ) do stanu oglądalności publicznej ....bo zapyziałam przez te ponad dwa miesiące ...Fajna dziewczyna ..bystra . Zrezygnowała jakiś czas temu z pracy w salonie fryzjerskim i wzięła sprawy w swoje ręce ...otworzyła własną działalność ...i lepiej na tym wychodzi ...nie napycha kieszeni właścicielom salonów , tylko swoją ...... Dość wcześnie spodziewam się przyjazdu mojego pierworodnego z dziećmi , którzy to po krótkim odpoczynku u mnie ....jakaś kawa ...coś na ruszt ( czyt. schabowe , bo nasmażyłam ich wczoraj jak na imprezę jakąś ) zabiorą ...zapakują do samochodu jak jakiś worek kartofli starą matkę i ....pojedziemy do nich pod Warszawę a stamtąd jutro .....już jutro ....już jutro ....do mojej córeczki i tych najważniejszych ...najukochańszych ...ojejku jak się cieszę ! ....Wczoraj miałam jakieś doły ...deprecha mnie brała ....wyłam jak głupia , ale podjechałam z synową " do moich " ...coś tam przestawiłam ...coś tam zapaliłam ...kupiłam jakieś kwiaty z przynależnościami ( janiołek z napisem " na zawsze w naszych sercach " ) postawiłam młodemu ....i ...po powrocie z tego "parku " ....zjadłam lody i ...walnęłam się spać ...Spałam chyba ze dwie godziny . Obudziłam się bez dołów...no może tylko takie malutkie jeszcze były ....ale całkiem malutkie ....

Niedziela wyspowiadana ...czas się przywitać :

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

Ja miałam tak jakiś temu.Niedawno całkiem.

Spałam dosłownie po 2-3 godziny max. Funkcjonowałam normalnie, nie bredziłam (przynajmniej nikt mi uwagi nie zwrócił).

Trwało to jakieś 1,5 m-ca. Samo przeszło, jak i przyszło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

Ja jak widac 3 doby i zaczelam bredzic ... tak ze nie ma reguly ... a moze drzemka poobiednia 1 godz pomoze ???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

Droga O'Błędna ...Niezastąpiona ...A'lasencjo ....czyli ...Afrykańska ....daję Ci cynk w wiadomej sprawie ....Głupoty to już dawno były bredzone ....już z chwilą zarejestrowania się na pewnym forum ...Przecież gdybyś ich nie bredziła tooo....czy na przykład ze mną miałabyś wspólny język ???....Swój do swojego ciągnie i zawsze gdzieś tam go odnajdzie ....Tak więc bredź sobie nadal ...jako i ja bredzę ....I nie zapominaj , że tych bredzących jest więcej ...dużoooo ....więcej ....Musi nie jest z Tobą jeszcze tak źle :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

Ten stan znam tylko z młodości...:haha: Impreza, kapanko i....do roboty...:haha: O obłędzie mowy nie było...:szydera: Proponuję drzemkę popołudniową wykonać i odespać...imprezkę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Basiaim napisał:

Ja miałam tak jakiś temu.Niedawno całkiem.

Spałam dosłownie po 2-3 godziny max. Funkcjonowałam normalnie, nie bredziłam (przynajmniej nikt mi uwagi nie zwrócił).

Trwało to jakieś 1,5 m-ca. Samo przeszło, jak i przyszło.

No, patrz Pani. A ja myślałam że jestem wyjątkiem i tylko ja tak miewam. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak myślicie ,po ilu dniach ... praktycznie bez snu , człowiek ( czyli ja ! Cytując klasyka czyli Powtarzalną :haha:) zaczyna bredzić !? :mur:....Jak zacznę pier....doić głupoty ,proszę mnie dać cynk...o ile do mnie dotrze ....:szydera:...i cóż z tego ,że pracuję " bez nocek" ,jak spać nie mogę ...taki klimat czy inny ....!? ...a jeszcze idą upały , a to co jest ,to niby co!? ...to mi się ulało :haha:

Miluśkiego tygodnia Wam życzę ....to pisałam ja O ' Błędna Afryka :haha:

 

 

ja mam z regulu problemy ze spaniewm tzw ciaglym...a jak mi trafilo sie zlecenie ze noce byly pelne niespodzianek do domu wracalam rozregulowana...

mi pomaga neurodoron i sport..rower albo cos...zeby sie zmeczyc ale i odprezyc...spie wtedy wzglednie dobrze mocno i bez miachania

nie wiem ilewiosenek sobie liczysz ale byc moze to nasze durne lata?? one daja ttez czasami popalic

magnez, cynk i szklanka zimne wody przed snem

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus: ale niewyspana :(.

Do 2 słuchałam muzyki  (moje przypadkowe odkrycie wstawiłam do płytoteki ,a potem tłukłam się po łóżku do rana. 

A tu jeszcze tyle roboty. 

Nic to zjem sniadanie i się biorę, nie ma że boli. 

Miłego dnia kochani :love:.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!Od strony balkonu napływa przyjemne powietrze.A,ja sobie w wypoczynkowym przy laptopie.Kawa powoli stygnie...fuj...nie lubię zimnej...ale nauczyłam się od bogatych,że nie wolno,nie wolno niczego wyrzucać,niczego wylewać.Zamknę oczy i wleję w siebie...brrrrr.O,matuchno...fuj!!! Dobrego,spokojnego i bezstresowego dnia.:cześć2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami przy kolejnym poniedziałku. Zaczynam ostatni tydzień banicji. W sobotkę ruszam do domu.

Jesooo jak się cieszę z tych maleńkich wskrzeszeń :):) Żeby tylko przetrwać teraz te upały, bo pokoik mam na poddaszu, a co za tym idzie darmową saunę. 

Miłego dnia ludziska i fajnego forumowania :)

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...