Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .......

Nie śpię już od prawie dwóch godzin , ale nie logując się grałam sobie w piłki ...Tak mnie jakoś wzięło ....wciągnęło ....Zaraz farba na łeb będzie nałożona i znów ...coś tam tknę ...coś przestawię ...i posiedzę , żeby zabić czas oczekiwania na efekty ...mało co a specjalne .....Dzień za sprawą mojego wnuka będę miała troszkę spierniczony ....uwiązana do wczesnych , popołudniowych godzin będę ...Synowa musi na kilka godzin iść do pracy i odda Fifka pod opiekę babci ...Nie bardzo mi to na rękę , bo powinnam wyjść z domu dzisiaj ...czas mnie goni ....ale nie ma wyjścia ...ktoś na młodego musi rzucać okiem . To grzeczny , mało absorbujący chłopak , tyle , że nie za bardzo widzi mi się bieganie z nim " po mieście " a i on nie za bardzo to lubi ...Nic ...jakoś to muszę rozegrać , żeby był wilk syty i owca cała .....( pocałuję ją w doopę ...żeby nie beczała :szydera:) i muszę wyrobić się z planami na dzisiaj ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Milusińscy ...kolejna bezsenna noc za mną ,po wczorajszym morderczym upale ,noo piekło  i  szatany ...wykończą mnie te dwa czynniki.A tu kolejny masakryczny dzień przed nami,słońce już daje równo.

Jedyne światełko w tunelu,to to,że połowa tych " afrykańskich wakacji " już za mną.Uff jak gorąco, uff ....

Dobrego dnia Ludeczkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Witajcie Milusińscy ...kolejna bezsenna noc za mną ,po wczorajszym morderczym upale ,noo piekło  i  szatany ...wykończą mnie te dwa czynniki.A tu kolejny masakryczny dzień przed nami,słońce już daje równo.

Jedyne światełko w tunelu,to to,że połowa tych " afrykańskich wakacji " już za mną.Uff jak gorąco, uff ....

Dobrego dnia Ludeczkowie.

wiesz. co...ten garac twoj nick przyciaga...w afryce z reguly bywaja upaly:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniadanie pozarlam...dzisiaj na owocowo..musze miejsce na zakupy zrobic kolejne:haha:

jakoz ze jutro oddalam sie na cale nascie godzin musze troche ogarnac mieszkanie wydac dyspozycje dziadkowi co by nie skopal porzadku dnia albo co gorsza nie zapomnial dac...zonie jesc....lub pic...coraz czesciej mu sie zdarza....w zawieszeniu myslec "co dalej"...zakupilam juz karteczki na poczet przypominajki....ale obawiam sie ze o czytaniu tych ze pomocy naukowych tez....bedzie zapominal...:haha:

wiesz mirelko on zgodzil sie ze mna wczoraj ze...choruje razem z zona...a poniewaz udalo sie ogarnac zmiane juz od poczatku sierpnia...wyjedzie o cale trzy dni szybciej..ale powiedzial mi tez dlaczego tak sie odizolowal...raz ze choroba a dwa...ze w chwili kiedy zona legla na cale lata w lozku...jego znajomi przyjaciele itd...raptem znikneli...zostal sam....tlumaczy to sobie tym, ze oni boja tego obrazu choroby ale wyczywam ze on ma do nich zal...zwykly ludzki zal...

tak czy owak....piekna sobota niedziela bedzie jeszcze piekniejsza...:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

Witajcie Milusińscy ...kolejna bezsenna noc za mną ,po wczorajszym morderczym upale ,noo piekło  i  szatany ...wykończą mnie te dwa czynniki.A tu kolejny masakryczny dzień przed nami,słońce już daje równo.

Jedyne światełko w tunelu,to to,że połowa tych " afrykańskich wakacji " już za mną.Uff jak gorąco, uff ....

Dobrego dnia Ludeczkowie.

Witajcie, witajcie :oklaski:. Też czekałam wczoraj na deszcz- długo siedziałam na tarasie , bo pochmurniało i nic. Świerszcze dawały też koncert - to akurat lubię. No i sobota teraz przed nami- życzę dobrego nastawienia i jeszcze lepszego spełnienia , na ten dzisiejszy czas 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Chyba mnie tu jeszcze dziś nie było..?

Zakręcona jakas jestem, albo kawy za mało..

Zdziwiłam się z leksza, jak zamiast samstag na pudełeczku z lekami przeczytałam samsung i myślę- ki czort?

A może Ty baterie z telefonu dała Pdp , zamiast tabletki !? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie. :oklaski:

Czekam na busik i cieszę się pięknem tej godziny. Jest fajnie rześko. Jest ślicznie. 

Szczęśliwej i niemęczącej podróży :cmok:Masz tu na drogę,żeby Ci się nie nudziło:403_chocolate_bar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam ciężki dzień a wieczór to już zupełna porażka :smutek:.Nie wyglądało to jak kłótnia kochanków ale skończyło się tak jak takie kłótnie zwykle się kończą ;) czyli wieczorem się pokłócili a rana wstali w wyśmienitych humorach :$:haha:.Tak na serio to musiałam sobie pewne sprawy wyjaśnić z rodzinką ;).Jak dzisiaj padło pytanie co na obiad to aż mnie język zaswędział żeby powiedzieć,że tak jak zwykle obiad z 2 dań a do tego 5 przystawek >:(:haha:.No może by ktoś chciał mnie zmienić na tej steli ?:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Wczoraj miałam ciężki dzień a wieczór to już zupełna porażka :smutek:.Nie wyglądało to jak kłótnia kochanków ale skończyło się tak jak takie kłótnie zwykle się kończą ;) czyli wieczorem się pokłócili a rana wstali w wyśmienitych humorach :$:haha:.Tak na serio to musiałam sobie pewne sprawy wyjaśnić z rodzinką ;).Jak dzisiaj padło pytanie co na obiad to aż mnie język zaswędział żeby powiedzieć,że tak jak zwykle obiad z 2 dań a do tego 5 przystawek >:(:haha:.No może by ktoś chciał mnie zmienić na tej steli ?:d

ja cię nie zmienię bo obiadów nie gotuję ,robię tylko śniadania i kolacje dla siebie!:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maras1 napisał:

ja cię nie zmienię bo obiadów nie gotuję ,robię tylko śniadania i kolacje dla siebie!:d

Żartowałam mam już zmienniczkę moją dobrą koleżankę hm tylko zastanawiam się czy powiedzieć jej prawdę o tych obiadach bo tak po za tym to nie ma tu nic więcej do roboty :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was:serce: u mnie pochmurno i tylko 18 stopni:oklaski: ale mi gorąco jak zawsze,,drzwi pootwierane wszędzie ,,aby jak najwięcej zimna wpadło,,wczoraj ponad 30 było,,,ale dzień zaczęłam od spalenia swojego fartuszka z pięknego nowego stroju bawarskiego:smutek:,,a niech to:przekleństwa: chciałam sobie odprasować na dzisiejsze wyjscie ,,no i załatwiłam ciuszek,,od razu padło,,kupimy nowy" ,,ale po czorta mi nowy,,pójdę w tym fartuszku,,ślepy nie dojrzy,,a zdrowe oczka pomyślą ,że tak musi być,,ale szkoda ,,trochę,,,:szok::tak2:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - witaski dla wszystkich . Ja mam dzisiaj krótszy dzień pracy . Uwijam się, żeby wszystko obskoczyć. A po południu idę w  miasto  .    A jak zakończy się  dzień ? mam nadzieję, że pomyślnie . Czy są już jakieś wyprzedaże letnie ? Konkretnie chodzi mi o letnie sukieneczki, takie w rozm. 36-38 i koniecznie kwieciste .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą, ze szukam pracy w konkretnej okolicy.

Ogłaszam to jawnie i nawet na stronach ku temu przeznaczonych.

 

Wczoraj telefon w tej sprawie:

Dzwoni "grzecznościowo" pan mówiący po polsku.

Praca prywatnie, do opieki pan. Chodzący choć z trudem. Ugotować mu, posprzatać. Dwa razy dziennie przyjeżdża pflegedienst.

Pierwsze- mimo określonej przez mnie lokalizacji miejsce oddalone o około 80 km.

Pan twierdzi, że max 40. Moja znajomość geografii mówi mi co innego. Freud potem potwierdza moją rację.

Mówię panu, że w ciągu pauzy nie dojadę tam, gdzie chcę być.

Pan- Ale pauza jest dopiero po 20, jak pdp idzie spać

Ja- ???

Pan- Nie mozna go zostawić samego. Co prawda ogląda on TV cały dzień, ale trzeba mu programy przełączać, bo sam nie daje rady.

Ja- już ze względu na lokalizację rozmowa powinna na początku się zakończyć, ale z ciekawości pytam- jaka stawka, skoro praca non-stop.Jakaś rekompensata za brak wolnego?

Pan- hmmmm...no...300€ na tydzień

 

KURTYNA.

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...