Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Piękny dzień dziś mamy- słońce świeci, ptaszki ćwierkają, kawa paruje...

 

image.png.8dac31234beadd620954619a7c7d4798.png

jaki piękny dzien leje całą noc,zimno jak w jesieni telefon nie pozwoli sie dotknąć,Media Markt zamknięty,i jeszcze jakby było mało to moją jedwabną białą bluzeczkę muchy upstrzyły..powiesilam ją na tarasie zeby wyschła ...patrzę a tu kilka czarnych plamek ..jak nic muchy wredoty jedne nie miały gdzie siąść??

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ania39 napisał:

Ja zaraz ciebie poszukam, wczoraj na messengerze pisałam z Kingą, jak zgodzi się sobie pomóc to da znać.

Ania!Przejmij stery w tej sprawie,przekonaj Ją.Ja mam kiepski internet.Wejście na fb i Messengera,to niezłe wyzwanie z takim internetem.Najważniejsze,że sprawa w Jej sprawie ruszyła.Nie będę miała pretensji,że inni teraz się tym zajmują.Buziak.A teraz spadam do roboty.Do potem.

Edytowane przez Helena2311
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ja z prośbą do Administracji Forum_________czy można by było otworzyć nowy post _Pomoc dla koleżanki opiekunki ?   i tam będzie szybko i widocznie można znaleźć kto czego ewentualnie potrzebuje, dziś jest Kinga,jutro mogę ja potrzebować wsparcia, modlitwy, trzymania kciuków ?  

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helena2311 napisał:

Tak sobie kiedyś w DM przystanęłam i patrzyłam w stronę wibratorów.Do ręki nie wzięłam,ale tak mnie do nich ciągnęło...dziwna sprawa...he,he...

I słusznie  :) ,to nie do ręki przeznaczone:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ania39 napisał:

.......ja z prośbą do Administracji Forum_________czy można by było otworzyć nowy post _Pomoc dla koleżanki opiekunki ?   i tam będzie szybko i widocznie można znaleźć kto czego ewentualnie potrzebuje, dziś jest Kinga,jutro mogę ja potrzebować wsparcia, modlitwy, trzymania kciuków ?  

Z pewnością można,:serce: nie musisz wg mnie pytać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobrze.Internet tu ,to wyzwanie.O filmach ,to pomarzyć można,żeby bez zacięcia coś obejrzeć.Forum i FB też byle jak.Uzbroiłam się w taką cierpliwość ,że nie podejrzewałam siebie o to.A i przy Pdp cierpliwość wskazana.Bo odzwyczaiłem się ,od tego ,że ktoś mi za doopą chodzi.

I niech mi nikt nie mówi ,że Pdp leżący to ciężka sprawa.Tylko leżący.Miałam przez 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...