Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Darekr napisał:

Dzień Dobry.

Dziś Prima aprilis-

Może TV poda, że kwarantanna zniesiona 

i Marta Wraca

No widzisz dzwoneczku ...sam w to nie wierzysz :szydera: Nooo...ale z tym , że tv miałaby podać , że Marta Wraca ...i to jeszcze to wraca z dużej litery ....to żeś se pojechał , ale nic to ...rozweseliłeś mnie od samego rańca :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich. Zimno, tylko 1°, co to za wiosna pytam się, kto ciepełko zajumał:855_interrobang: przyznać się bez bicia :lanie:. Słoneczko  :327_sunny:świeci ale grzać mu się nie chce, rozleniwiło się ostatnio.

Kawusia :kawa:za to grzeje przyjemnie, częstuję jakby co. Do kawy :kawa:też się znajdzie coś dobrego

Miłego dnia życzę, środek tygodnia, to i wochenende bliżej. 

Kot 75.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich. Zimno, tylko 1°, co to za wiosna pytam się, kto ciepełko zajumał:855_interrobang: przyznać się bez bicia :lanie:. Słoneczko  :327_sunny:świeci ale grzać mu się nie chce, rozleniwiło się ostatnio.

Kawusia :kawa:za to grzeje przyjemnie, częstuję jakby co. Do kawy :kawa:też się znajdzie coś dobrego

Miłego dnia życzę, środek tygodnia, to i wochenende bliżej. 

Kot 75.gif

Dziwne ...napisałam posta , nic nie kliknęłam i mi zwiał . Prima aprilis ...czy jaki sosna ?

A tak ładnie wytłumaczyłam Ci , gdzie i czyje stare , sterane życiem to słoneczko kości grzeje . Tak se doniosłam ...teraz to takie modne :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Od dziś za 14 dni sp..........m do domu i to w wielkich podskokach. Najpotrzebniejsze rzeczy udało mi się kupić wczoraj w Dm , czyli papier toaletowy, ręczniki papierowe , oraz rękawiczki jednorazowe , czym wzbudzilam ciekawość oraz zazdrość naszej pani sprzątającej. Udało mi się również kupić bardzo przydatna rzecz, która pozwoli mi na chwilę relaksu przy sprzątaniu kuchni i łazienki, zamiast ,,łokcia tenisisty,, Zakupy me prywatne, zwieńczyło....solidne dzwonko halibuta wędzonego na gorąco oraz 2 puszki piwa. Jedno jeszcze się chłodzi .Miłego dnia

IMG_20200331_153509.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Miałam zażartować, ale nie będę stawać w konkury z naczelnym błaznem, Najjaśniejszej Rzeczypospolitej miściwie nam panującym, lepiej zjem tic taca. . 

I pozytywy widzę, @Dodzisława doopę ma uratowaną

Pomyślności wszelakiej i zdrowia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Miałam zażartować, ale nie będę stawać w konkury z naczelnym błaznem, Najjaśniejszej Rzeczypospolitej miściwie nam panującym, lepiej zjem tic taca. . 

I pozytywy widzę, @Dodzisława doopę ma uratowaną

Pomyślności wszelakiej i zdrowia. 

 

.....i papieru wartościowego podsyłać nie musimy . Ma swój :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk stuk  Witam:oklaski: Słoneczko grzeje mi na tarasie i mam lokatora nawet, nikt o niej nie wie, bo to obca i jest bez meldunku, ale spokojna i zachowuje się jak prawdziwa matka, a że może być glodna to wyniosłam jej full jedzienia, nikt mi nie zabroni chodz tutaj poopiekowac się bezdomnymi i biednymi,,no a teraz :papieros: ktorej też mi nikt nie zabroni i popatrzę na swojego lokatora tarasowego co porabia,,:szydera: ale ze mną wszystko w porządku ,,nic mi nie odbija,,:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Miałam zażartować, ale nie będę stawać w konkury z naczelnym błaznem, Najjaśniejszej Rzeczypospolitej miściwie nam panującym, lepiej zjem tic taca. . 

I pozytywy widzę, @Dodzisława doopę ma uratowaną

Pomyślności wszelakiej i zdrowia. 

 

Po raz kilkanasty (z różnych forów) wyp.....li Ci Paolo,

i nie wiesz co masz z Sobą zrobić :( .

Nie martw się, na pewno wróci znów, może teraz jako Konstancja96

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Puk stuk  Witam:oklaski: Słoneczko grzeje mi na tarasie i mam lokatora nawet, nikt o niej nie wie, bo to obca i jest bez meldunku, ale spokojna i zachowuje się jak prawdziwa matka, a że może być glodna to wyniosłam jej full jedzienia, nikt mi nie zabroni chodz tutaj poopiekowac się bezdomnymi i biednymi,,no a teraz :papieros: ktorej też mi nikt nie zabroni i popatrzę na swojego lokatora tarasowego co porabia,,:szydera: ale ze mną wszystko w porządku ,,nic mi nie odbija,,:szydera:

Domyślam się,że ta lokatorka ma cztery łapy? Gadaj szybko:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Domyślam się,że ta lokatorka ma cztery łapy? Gadaj szybko:szept:

Lokatorka ma 2 łapy dwie nóżki,,jest to ptaszek,buduje sobie domek na jednym z drzew przy tarasie, a ja ,że często jestem na tarasie to już teraz codziennie widzę, jak znosi w dziobku chrust ,jak wpada w te gąszcza to słysze pisklęta, dzisiaj z ogrodu przytargała długi cieniutki sznurek foliowy, i ten sznurek wisiał na gałęziach,ale mamusia pomalutku wciągnęła ten sznurek do domku, mądre ptaszki i jakie pracowite, więc ja szybko w duży  karmnik dużo slonecznika i jakąs kulkę z jedzeniem ptasim, 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Lokatorka ma 2 łapy dwie nóżki,,jest to ptaszek,buduje sobie domek na jednym z drzew przy tarasie, a ja ,że często jestem na tarasie to już teraz codziennie widzę, jak znosi w dziobku chrust ,jak wpada w te gąszcza to słysze pisklęta, dzisiaj z ogrodu przytargała długi cieniutki sznurek foliowy, i ten sznurek wisiał na gałęziach,ale mamusia pomalutku wciągnęła ten sznurek do domku, mądre ptaszki i jakie pracowite, więc ja szybko w duży  karmnik dużo slonecznika i jakąs kulkę z jedzeniem ptasim, 

:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Lokatorka ma 2 łapy dwie nóżki,,jest to ptaszek,buduje sobie domek na jednym z drzew przy tarasie, a ja ,że często jestem na tarasie to już teraz codziennie widzę, jak znosi w dziobku chrust ,jak wpada w te gąszcza to słysze pisklęta, dzisiaj z ogrodu przytargała długi cieniutki sznurek foliowy, i ten sznurek wisiał na gałęziach,ale mamusia pomalutku wciągnęła ten sznurek do domku, mądre ptaszki i jakie pracowite, więc ja szybko w duży  karmnik dużo slonecznika i jakąs kulkę z jedzeniem ptasim, 

Brawo ty :zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...