Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego naprawdę, powstrzymajmy się od wyrażania wewnętrznych, osobistych poglądów w tym newralgicznym czasie. Owszem, w topikach stworzonych na ten trudny, specyficzny czas można by umieszczać jakieś suche fakty, jakieś poglądowe dane, statystyki, pouczenia zachowania, apele. To nie będzie budzić emocji, nie będzie grać na emocjach innych. Jesteśmy społecznością i uszanujmy wszelkie ludzkie odruchy, wspieranie, łagodzenie stresu pozytywnym słowem. Epidemia minie a niesmak pozostanie na długo, tego nie chcemy. A propos ^smaku-to o takim mówiłam wczoraj w dialogu, chyba z tobą @Afryka ? Spokojności ci życzę i pozytywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krista napisał:

powstrzymajmy się od wyrażania wewnętrznych, osobistych poglądów w tym newralgicznym czasie. Owszem, w topikach stworzonych na ten trudny, specyficzny czas można by umieszczać jakieś suche fakty, jakieś poglądowe dane, statystyki, pouczenia zachowania, apele. To nie będzie budzić emocji, nie będzie grać na emocjach innych. Jesteśmy społecznością i uszanujmy wszelkie ludzkie odruchy, wspieranie, łagodzenie stresu pozytywnym słowem. Epidemia minie a niesmak pozostanie na długo, tego nie chcemy.

Bardzo podoba mi się ten apel. Wielokrotnie o to samo prosiłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Krista napisał:

Dlatego naprawdę, powstrzymajmy się od wyrażania wewnętrznych, osobistych poglądów w tym newralgicznym czasie. Owszem, w topikach stworzonych na ten trudny, specyficzny czas można by umieszczać jakieś suche fakty, jakieś poglądowe dane, statystyki, pouczenia zachowania, apele. To nie będzie budzić emocji, nie będzie grać na emocjach innych. Jesteśmy społecznością i uszanujmy wszelkie ludzkie odruchy, wspieranie, łagodzenie stresu pozytywnym słowem. Epidemia minie a niesmak pozostanie na długo, tego nie chcemy. A propos ^smaku-to o takim mówiłam wczoraj w dialogu, chyba z tobą @Afryka ? Spokojności ci życzę i pozytywu.

W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie, każdy radzi sobie jak umie z emocjami, wewnętrznymi demonami (zresztą o tym już pisałam) są luzacy, ignoraci, zwolennicy ogólnoświatowego spisku, panikarze, histerycy, itp itd. Nikomu nie odbieram prawa wyrażania swojego zdania, komentowania, tylko czasem uderza to w bardzo osobistą nutę (uczestnicząc w takiej "działalności publicznej" mam tego pełną świadomość) i emocje biorą górę, otwiera się furtka, którą "chwilę" wcześniej dokładnie zaryglowałaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Krista napisał:

Dlatego naprawdę, powstrzymajmy się od wyrażania wewnętrznych, osobistych poglądów w tym newralgicznym czasie. Owszem, w topikach stworzonych na ten trudny, specyficzny czas można by umieszczać jakieś suche fakty, jakieś poglądowe dane, statystyki, pouczenia zachowania, apele. To nie będzie budzić emocji, nie będzie grać na emocjach innych. Jesteśmy społecznością i uszanujmy wszelkie ludzkie odruchy, wspieranie, łagodzenie stresu pozytywnym słowem. Epidemia minie a niesmak pozostanie na długo, tego nie chcemy. A propos ^smaku-to o takim mówiłam wczoraj w dialogu, chyba z tobą @Afryka ? Spokojności ci życzę i pozytywu.

Dziękuję

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka Dlatego wierz mi, to co napisałaś w poście o swoich uczuciach i tak, strachu, matczynym strachu mnie osobiście poruszyło, wzruszyło. Ten apel miałby służyć właśnie ochronie ciebie, tobie podobnych.

@Mirelka1965 tak, ty byłaś prekursorka tego apelu, ten mój jest powtórka bo być może trzeba parę razy i upewniac się czy działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

Dlatego naprawdę, powstrzymajmy się od wyrażania wewnętrznych, osobistych poglądów w tym newralgicznym czasie. Owszem, w topikach stworzonych na ten trudny, specyficzny czas można by umieszczać jakieś suche fakty, jakieś poglądowe dane, statystyki, pouczenia zachowania, apele. To nie będzie budzić emocji, nie będzie grać na emocjach innych. Jesteśmy społecznością i uszanujmy wszelkie ludzkie odruchy, wspieranie, łagodzenie stresu pozytywnym słowem. Epidemia minie a niesmak pozostanie na długo, tego nie chcemy. A propos ^smaku-to o takim mówiłam wczoraj w dialogu, chyba z tobą @Afryka ? Spokojności ci życzę i pozytywu.

Krista ....ja Tiebja liubliu ....i sosna :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

:oklaski: witam raz jeszcze i proponuję po jednym:wino: albo :piwo::drink: . chyba że są chętni na :ciacho::frytki::lody::jabłko::zielone_jabłko: no i jeszcze full 70 % czekolady,, po takim malutkim zestawie każdemu się bużka uśmiechnie,,:szydera:

Dawaj czekoladę...dużo czekolady :szydera: Niekoniecznie gorzką...im więcej cukru, tym lepiej :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dawaj czekoladę...dużo czekolady :szydera: Niekoniecznie gorzką...im więcej cukru, tym lepiej :szydera:

nie cukru a kakao,,,i to 70 % i jest najlepsza,,dlatego mi po tych cukierkach oblanych gorzką czekoladą tak się dobrze śpi,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Również Miłego, dobrze, że tu jeszcze ktoś zagląda

Teraz to wiesz!!! są ciekawsze tematy, każdy chce być najmądrzejszy i wszystko wiedzący, ja się tyle naczytam ,że mam dośc jeszcze pisac i wchodzić w dyskusję, pół ludnosci się teraz kłóci co do tej sytuacji,,nieraz trzeba zwolnić i olac ,,szkoda sie denerwowac ,bo to nic nie da, jedynie ,że się wygada ,ot i to,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Teraz to wiesz!!! są ciekawsze tematy, każdy chce być najmądrzejszy i wszystko wiedzący, ja się tyle naczytam ,że mam dośc jeszcze pisac i wchodzić w dyskusję, pół ludnosci się teraz kłóci co do tej sytuacji,,nieraz trzeba zwolnić i olac ,,szkoda sie denerwowac ,bo to nic nie da, jedynie ,że się wygada ,ot i to,,

Niestety...najpierw społeczeństwo było podzielone przez "dobrą zmianę", a teraz wirus wieńczy dzieło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie proszę, jak postąpić z łachudrą, która na innym forum pluła, mało jej żyłka nie pękła, na mnie i Forum OpiekunkaRadzi.pl. Teraz wraca tutaj, jakby nigdy nic. Zrobiłem zapobiegliwie skriny wszystkich jej szkalujących postów, którymi przebijała się w jadzie z byłą, tutejszą forumowiczką, a które zaraz zostały tam usunięte. Olać, czy utopić?(...)fryzurę. Proszę o wskazanie mądrego i skutecznego rozwiązania.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Teraz to wiesz!!! są ciekawsze tematy, każdy chce być najmądrzejszy i wszystko wiedzący, ja się tyle naczytam ,że mam dośc jeszcze pisac i wchodzić w dyskusję, pół ludnosci się teraz kłóci co do tej sytuacji,,nieraz trzeba zwolnić i olac ,,szkoda sie denerwowac ,bo to nic nie da, jedynie ,że się wygada ,ot i to,,

Dlatego już nawet jakiegoś you tube wrzuciłem w tamtym temacie, żeby trochę rozładować, bo brać udział w tamtej dyskusji to mi się nawet już nie chce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Poradźcie proszę, jak postąpić z łachudrą, która na innym forum pluła, mało jej żyłka nie pękła, na mnie i Forum OpiekunkaRadzi.pl. Teraz wraca tutaj, jakby nigdy nic. Zrobiłem zapobiegliwie skriny wszystkich jej szkalujących postów, którymi przebijała się w jadzie z byłą, tutejszą forumowiczką, a które zaraz zostały tam usunięte. Olać, czy utopić?(...)fryzurę. Proszę o wskazanie mądrego i skutecznego rozwiązania.

Utopić - za daleko, poza tym może parę osób by chciało - a zakaz zgromadzeń :)

Olać

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...