Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aniao Pieniądze, które nie trafiły do ciebie najpierw idą na tzw konto przejściowe (do wyjaśnienia) w banku, po jakimś czasie (nie pamiętam) wracają do wysylajacego a ten skoro już dostał informację o skorygowaniu nr konta ponownie ci prześle hajs. To się wydłuży trochę bo procedury bankowe i kolejne księgowania. Nie zginą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krista napisał:

@aniao Pieniądze, które nie trafiły do ciebie najpierw idą na tzw konto przejściowe (do wyjaśnienia) w banku, po jakimś czasie (nie pamiętam) wracają do wysylajacego a ten skoro już dostał informację o skorygowaniu nr konta ponownie ci prześle hajs. To się wydłuży trochę bo procedury bankowe i kolejne księgowania. Nie zginą:)

Dziękuję . 

Ja pół życia zawodowego "obok księgowości" spędziłam. Nigdy się nie myliłam. Sks jak nic. Pieniądze chyba jeszcze nie wyszły, dopiero decyzje dostałam na e mail. Nie wiem na czym polega odkręcanie u ubezpieczyciela. Ja do księgowej dzwoniłam , albo wpadałam na kawę. W dużej firmie to chyba bardziej skomplikowane.

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao To trochę zmienia postać rzeczy. Skoro dopiero decyzję dostałaś to pieniądze jeszcze nie wysłane więc obejdzie się z tymi procedurami, ubezpieczyciel przeca nie śpieszy się z wysyłką pieniędzy, w drugą stronę już tak ale to wszystkie instytucje finansowe tak mają:)

Mam nadzieję, że skorygowany nr konta mailowo wysłałaś, nie słuchawkowe bo wiesz na bank nomen omen że dokumencik się liczy. Powodzenia Aniu. 

Ps gratki dla talentu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł wieczorową porą:p

Ups! Kichło mnie się:haha:

Dobrze, że nie zakaszlało,

bo jak tu już kiedyś wcześniej ktoś pisał, to:

w sklepie teraz lepiej pierdnąć niż zakaszleć.

Dobry Wieczór.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Dobry wieczór :d

Kolejny dzień świstaka zaliczony . Obiad ugotowałam , pranie poskładałam , cos tam posprzątałam i na tym koniec ekscytujących rzeczy  . O.o

 

 

E to miałaś dużo ciekawsze zajęcia niż ja :szydera:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Darekr napisał:

Dobrze, że nie zakaszlało,

bo jak tu już kiedyś wcześniej ktoś pisał, to:

w sklepie teraz lepiej pierdnąć niż zakaszleć.

Dobry Wieczór.

Noo. Szczegolnie, ze srajtaśma to teraz towar deficytowy. Jednen kaszlnie a 5 się zesra ze strachu ;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...