Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Danusia2 napisał:

A no niekoniecznie....reklamy  idą tabunami...agresywne i bez tabu....Okazuje się już że nie należy nawet tego ukrywać..modne jest glośno o tym mówić....

Musimy się oswajać, a oswojone to niegroźne O.o :słabo:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci sobie w tv "Znachor". I niby nic w tym specjalnego, bo już ze 157 razy oglądałam,ale...oni jedzą KARTACZE..i to z okrasą!!!! :przekleństwa: I zrobili mi takiego smaka, że moje ślinianki zaczęły pracować na pełnych obrotach :mur: A to grozi poszukiwaniami w lodówce  :sos: Ratunku!!! :donos: Nawet kłódki nie mam, by się sama przed sobą obronić :oops::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Leci sobie w tv "Znachor". I niby nic w tym specjalnego, bo już ze 157 razy oglądałam,ale...oni jedzą KARTACZE..i to z okrasą!!!! :przekleństwa: I zrobili mi takiego smaka, że moje ślinianki zaczęły pracować na pełnych obrotach :mur: A to grozi poszukiwaniami w lodówce  :sos: Ratunku!!! :donos: Nawet kłódki nie mam, by się sama przed sobą obronić :oops::szydera:

Ja tu wczoraj szukałam i w zamrażalnik tort znalazłam :d też mnie wzięło :haha:wyciągnęłam dwa kawały, ale pożarłam tylko jeden xd zrobiłam to bez poczucia winy, więc mam nadzieję, że w talię mi nie pójdzie O.oxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Ja tu wczoraj szukałam i w zamrażalnik tort znalazłam :d też mnie wzięło :haha:wyciągnęłam dwa kawały, ale pożarłam tylko jeden xd zrobiłam to bez poczucia winy, więc mam nadzieję, że w talię mi nie pójdzie O.oxd

U mnie niestety nie działa forma z poczuciem winy, czy bez :haha: Idzie nie tylko w talię :mur: Tak więc, pomna na to "idzienie" zjadłam pomidorka :szydera: Ale ślinianki nadal pracują :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie niestety nie działa forma z poczuciem winy, czy bez :haha: Idzie nie tylko w talię :mur: Tak więc, pomna na to "idzienie" zjadłam pouga noc przed Tobą, a lodówka dalej nie zamkniętamidorka :szydera: Ale ślinianki nadal pracują :haha:

Nie chcę Cię martwić, ale długa noc przed tobą a lodówka dalej nie zamknięta xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@NNNdanuta Danusia,dziecko drogie,Ty to sobie możesz zjeść i 10 tortów.Może wtedy jakieś 10dkg przytyjesz,hi hi hi

W dup.ie mogło by mi przybyć to i owo, ale nie wiem gdzie ta moja talia osy O.o Wiem, że kiedyś miałam … i mi żal xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale długa noc przed tobą a lodówka dalej nie zamknięta xd

Pociesz mnie tylko myśl, że będę zbyt leniwa, by schodzić piętro niżej na "buszowanie" :haha: Wrodzone lenistwo mi nie pozwoli na dokonywanie czynów haniebnych :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ciesz się wspomnieniem...mnie nawet to nie jest dane :mur:

Ja córuś mam wypisz wymaluj moja mamuśka, która "za panny" ważyła 68 kg :d ja poszłam po babce (mamie mojego taty) tylko, że te chudsze to pesel mają na gębie wypisany :smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ja się zaraz wezmę za cukierki czekoladowe, bardzo uspokajają ,,,:szydera: chodz myślę o kiełbaskach piwnych,co za pychota, z prywatnej ukrytej masarni,,,ale widzę,po sobie co się dzieje,masakra wielka,,a spodenek sobie nakupiłam malutkich:grzmotnąć:

Dzisiaj to raczej poszłabym w te kiełbasy piwne :haha:i lepiej już nie pisz co masz w lodówce :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja córuś mam wypisz wymaluj moja mamuśka, która "za panny" ważyła 68 kg :d ja poszłam po babce (mamie mojego taty) tylko, że te chudsze to pesel mają na gębie wypisany :smutek:

Dobre i to , bo faktycznie zmarchy mnie nie lubią :haha: Musimy jakiś złoty środek wymyślić i podzielić sprawiedliwie...aczkolwiek niekoniecznie po równo to, co nam natura podarowała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...