Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nim przeminę jak ostatnie tchnienie wiosny, pragnę donieść, że mój Kosmita strasznie zły jest. Podejrzewam, że z powodu tego iż gramatura mielonego, względem produktu końcowego , memy ręcamy uczynionego, kompletnie my się nie zgadza Otóż z posiadanych 400 gram ,zrobiłam 4 kotlety, oraz male frykadelki do jutrzejszej zupy pomidorowej , których on nie widział bo włożyłam do lodówki . No, także ten......

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Babcia dostała opiergol od córki, że tv nie ogląda i nie wie co się dzieje....wszystkie wizyty obcych odwołane....zadnego fryzjera, Füse ani Fizjo....babka w lament, że ma długie pazury i Fuspflege ma jutro przyjśc !!! No to córka z grubej rury....co ci po krótkich pazurach w trumnie ? Uśmiałam się.

Bo to śmieszne :szydera:

Matka Polka nie jestem , ale dzieci kocham i martwię się o nie . Mój pierworodny powiadomił mnie dzisiaj , że łapie go grypsko . Przeraziłam się ...oczywiście zaraz zakazy , nakazy i te inne . Położył się do łóżka , szefa powiadomił , że go jutro w pracy nie będzie i telefonicznie skontaktował się z lekarzem , który przekazał swoje zalecenia . Martwię się , bo on codziennie spotykał się w pracy z dziesiątkami osób i przemieszczał się po kraju ....wszędzie temperaturę miał mierzoną , ale mógł coś załapać nawet od tych mierzących :(

I ....syn w łóżku , troskliwa Zośka ( jego córka ) chciała zapewnić mu rozrywkę i ....tata , chcesz to włączę ci na lapku fajny film z Włoch ...jadące ciężarówki . Oczywiście syn odmówił , ale stwierdził , że Zosia ma wyczucie i potrafi pocieszyć ....Dobrze , że humor go nie opuszcza :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Babcia dostała opiergol od córki, że tv nie ogląda i nie wie co się dzieje....wszystkie wizyty obcych odwołane....zadnego fryzjera, Füse ani Fizjo....babka w lament, że ma długie pazury i Fuspflege ma jutro przyjśc !!! No to córka z grubej rury....co ci po krótkich pazurach w trumnie ? Uśmiałam się.

Zazdroszczę mądrej córki . Ja tutaj niestety mam do czynienia z psycholami i kosmitami . Córka w czwartek wybiera się na targ że świeżymi warzywami nie tylko , oraz następnie do nas z wizytą . Po prostu obled i szczyt głupoty.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:cmok::oklaski: Namawiana byłam od rana ,na spacer do lasu, mrozno ale słonecznie i ślicznie, a ja silna bestia Nie!! Nie!! Nie!! nikt mnie nie wyciągnie z chaty, jeden dzień nie zbawi dlużej posiedziec w kwarantannie, na spacery jeszcze będzie czas, no to się wygadałam:tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych info z pierwszej ręki! Dostałam przepustkę na wjazd do Niemcowni. Razem z umową przyszła. Nie wiem czy konieczna czy na wszelki wypadek, ale mam.

Jutro w nocy odpalam mietłę Trzymać mi tu kciuki

Wy też się trzymajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Wieczorem lekko snieżek popadał,

teraz  minus 6 stopni, trzeba będzie chyba zejść do piwnicy przeprosić się z nartami,

tylko jeszcze swojej nogi nie pytałem co ona na to?

No i co ZUS na to? bo chyba zapomniał o mnie.

Fajnie jak na początku roku przysyła mi informację, że moja hipotetyczna emerytura

wynosi ponad 2.400, ale teraz mogli by już mi przysłaś zasiłek chorobowy za luty

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, - przez ileś tam lat odprowadzałem podatki w (tylko) Królewskim mieście Kraków,

od ponad 25 lat podatki odprowadzam w Cesarsko Królewskim mieście Kielce

Bo taka jest pełna nazwa mojego miasta (nadana zresztą przez jakiegoś

biskupa krakowskiego Fryderyka Jagielończyka w tysiąc czterysta sześćdziesiątym którymś roku)

Jestem trochę Królem, trochę Cesarzem, tylko ZUS jakoś o tym zapomniał. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Darekr napisał:

Pomyśleć, - przez ileś tam lat odprowadzałem podatki w (tylko) Królewskim mieście Kraków,

od ponad 25 lat podatki odprowadzam w Cesarsko Królewskim mieście Kielce

Bo taka jest pełna nazwa mojego miasta (nadana zresztą przez jakiegoś

biskupa krakowskiego Fryderyka Jagielończyka w tysiąc czterysta sześćdziesiątym którymś roku)

Jestem trochę Królem, trochę Cesarzem, tylko ZUS jakoś o tym zapomniał. 

ZUs ma pamięć świetną, ale jest to instytucja, która wprowadziła pojęcie opcji najkorzystniejszej... :o Jak nie wpiszesz takich dwóch słów (opcja najkorzystniejsza) ,jak musisz u nich coś przeliczyć, to mogą sobie przeliczać w jakiejś innej opcji :o Nie dają też tego co ci się prawnie należy, a tylko to o co się upomnisz.., więc upominaj się chłopie :cool:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Chodzą plotki, że tu na dzień dobry za "dzień dobry" można być spacyfikowanym :o, ale byle do przodu, ja od niedzieli zaczęłam trzeci tydzień pobytu na sztelli, na której nie wiem czy śmiać się czy płakać O.o, więc dochodzę do  wniosku, że "ci ludzie na drugiej półkuli muszą chodzić do góry nogami"...  O.o Dziś zamiast korony poprawiam niewymowne w rozmiarze 38 i w figlarnym kolorze róż (:haha:)

Oby nam się udał poniedziałek i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Chodzą plotki, że tu na dzień dobry za "dzień dobry" można być spacyfikowanym :o, ale byle do przodu, ja od niedzieli zaczęłam trzeci tydzień pobytu na sztelli, na której nie wiem czy śmiać się czy płakać O.o, więc dochodzę do  wniosku, że "ci ludzie na drugiej półkuli muszą chodzić do góry nogami"...  O.o Dziś zamiast korony poprawiam niewymowne w rozmiarze 38 i w figlarnym kolorze róż (:haha:)

Oby nam się udał poniedziałek i buziaki :cmok:

Kolor różowy bardzo gut ...nawet figlarny , ale tym 38 nie musiałaś kłuć w oczy ....podłość ludzka nie zna granic ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nowy tydzień czas zacząć i aby do piątku ...albo do niedzieli :haha:Dobrze spałam , jakieś sny trochę mnie mordowały , ale ja tak już mam ...czas był przywyknąć . Termometr wskazuje  -1 ...może się zepsuł ? Zimny , porywisty wiatr ...jest na to sposób . Zamiast swetra na doliny zniosłam kurtkę i apaszko szal , którym obwijam głowę a'la tureckie sąsiadki i te kilka machów cugasa na tarasie wytrzymuję ....fiździ strasznie . No to idę się sztachnąć :papieros:

Miłego dnia i tygodnia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...