Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, sayonara 52 napisał:

Mam zadolowane jeszcze 2 paczki.

Jeden ze sliwka, drugi jakis rozowy.

I bije sie z myslami, zjesc teraz, czy zostawic na jutro?:święty:

Jak zalosnie wspomnialam pop, ze dzis u nas wszyscy jedza paczki, to zapytala mnie rezolutnie, dlaczego sama nie zrobie.

Zapytalam czy kiedys robila sama i czy wie ile to roboty.

Pomyśl raczej czym  pączka zagryziesz. Możesz drugim pączkiem:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wstałam,ale czy się obudziłam???Mhm....Się zobaczy:)

Wieje znów paskudnie.Przez te wichry ciągle odkładam rower,choć ryzyko ,że mnie podmuch zrzuci praktycznie jest niemożliwe,hehe.Musiałoby powyżej setki huczeć:)Ale pogoda do jazdy niemilna:(I cały mój rowerowy zamysł poszedł się....

Chyba wrócę jednak pod kołderkę.Do potem:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Też wstałam,ale czy się obudziłam???Mhm....Się zobaczy:)

Wieje znów paskudnie.Przez te wichry ciągle odkładam rower,choć ryzyko ,że mnie podmuch zrzuci praktycznie jest niemożliwe,hehe.Musiałoby powyżej setki huczeć:)Ale pogoda do jazdy niemilna:(I cały mój rowerowy zamysł poszedł się....

Chyba wrócę jednak pod kołderkę.Do potem:)

U mnie też duje >:( I leje na dokładkę >:( Na razie założyłam szlafroczek...tak profilaktycznie :haha: Ale może twój pomysł z kołderką jest lepszy? :donos: Hmmmmm....po kawuni się zastanowię nad właściwym tokiem postępowania :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: 

Moi bliscy w podróży, a ja na weekend opiekunka do kotów xd Nawet chciałam Wam pokazać bo poczyniłam drobne postępy i wreszcie robię zdjęcia, a nawet umiem je sobie zapisać w komputerze :haha:nie umiem niestety ich pomniejszać :( to przede mną. Najważniejsze, że mam WhatsApp i pogadałam sobie z naszą @BabaJagusia, która pracuje jak szalona i na kontakt "cielesny" marne szanse mamy. Trzeba sobie powiedzieć, że dostosowanie mnie do ducha czasów to zasługa tylko i wyłącznie powyższej koleżanki bo dosłownie spowodowała, że zaczęłam się wstydzić tego, że tkwię technicznie zupełnie nie wiem w jakich czasach... O.o Jednocześnie zdolność do pokonywana tych barier technicznych, a moje nowe umiejętności o tym świadczą, jest niezbitym  dowodem, że tzw. demencja nie przywarła do mnie :szydera: o czym Was informuję ciesząc się sama niezmiernie :oklaski:

Miłego dzionka, choć pogoda za moim oknem nieciekawa i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Kolejny dzień opieki nad psem i domem. No i w południe  krótka wizyta w szpitalu, żeby Anitę nakarmić.

Nie chce jeść,boi się wstać,o chodzeniu nie ma mowy.

Z mobilnej Pdp zrobiła się do całkowitej opieki.

Wszystkie potrzebne urządzenia mają być w domu przed jej powrotem ze szpitala i Pflegedienst rano i wieczorem. 

Zostaję tydzień dłużej, żeby być jak ze szpitala wróci ,ogarnąć plan dnia  i w praniu zobaczyć jak to wszystko będzie. Bo będzie o 360  stopni inaczej.

No i Anita z demencją musi to zaakceptować. Bo  głowa nie funkcjonuje dobrze.

Parę dni ,potem zmienniczka przyjedzie, a po powrocie zobaczę ja sytuacja się ma.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...