Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię pracowac w mieszkaniach.I staram się unikać takich ofert.Duszę się:( A przecież pół życia mieszkałam w mieszkaniu  ,z czego 10 lat w takim bez balkonu.Ale duszę się chyba dlatego,że teraz mieszkam na pustkowiu ,gdzie dookoła mam  nieprzebyte hektary wolnej przestrzeni.Poza tym dla opiekunki palacza dom jest wygodniejszy w sensie możliwości wyjścia na zewnątrz.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami :)

 

Mimo niepogody w sercu maj! Jeszcze 5 dniu i adios.

Fakt, że w domu początek pobytu na wysokich obrotach, ale już na pierwszy weekend zaplanowane przyjemności.

Nie mąci mi radości nawet fakt, że tylko trzytygodniowy urlop, marudzić będę z domu tuż przed wyjazdem :haha:

 

Ja to chyba jedną z czołowych "zadupian" jestem.

Opisywałam już kilka razy, ale przypomnę.

Niby miasto, ale żeby do niego dojechać, muszę iść do przystanku szosą bez pobocza (!) ponad kilometr i potem długa podróż autobusem. Ale jestem w Bielefeld :p 

@salazar może słyszała od naszej wspólnej koleżanki, jak do mnie dotrzeć trzeba :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zostałam sama na włościach bo moja pdp pojechała do szpitala  na badania i wróci pojutrze.Rozliczyla się już ze mną z tygodniówek, bo niby nic nie wiadomo,czy w ogóle wróci.Opieprzylam że ma głupot nie gadać bo koty czekają no i ja też.

I nie wiem co dalej z tak długim wolnym robić,ogarnę to i owo w chałupie i idę w miasto .Przecież kurcze blade nie tylko sklepy w tym Recklinghausen są ,inne atrakcje też muszą być,trzeba je tylko znaleźć.

Jeden znajomy profesor polecił mi Ikonen - Museum ,podobno najbogatsze zbiory ikon w Europie.Chyba sie skuszę.

Czekam na słońce i wybywam 

Milego dnia

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Mam w planie wystwe prac Rembrandta,nareszcie.

Corka pop wyjezdza do Rzymu, wiec troche nie bede mogla ruszyc sie z domu.

A wystawa lada dzien sie zamyka.

Dotad albo lalo,albo wialo wciaz cos na przeszkodzie stalo.

A jutro szalony karnawal sie zaczyna.

Przy okazji zaznaczyla mi na mapce 2 obiekty warte zobaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Nie lubię pracowac w mieszkaniach.I staram się unikać takich ofert.Duszę się:( A przecież pół życia mieszkałam w mieszkaniu  ,z czego 10 lat w takim bez balkonu.Ale duszę się chyba dlatego,że teraz mieszkam na pustkowiu ,gdzie dookoła mam  nieprzebyte hektary wolnej przestrzeni.Poza tym dla opiekunki palacza dom jest wygodniejszy w sensie możliwości wyjścia na zewnątrz.

Ja na balkonie jaram. Wydaje mi sie wygodniejszy do tej czynności niż ogród. Ale kazdy ma swoje upodobania. Ja odkad sprobowalam pracy w mieszkaniu, wolę to niż domy:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka, już Anioł Pański i słychać dzwon
Była prognoza na Wielkanoc, to teraz czas na pogodę w dniu dziesiątym maja tego roku.
Dla mnie owocowa, soczysta bomba!!!Screenshot_20200219-114922_Twitter.thumb.jpg.9cb50406bf2340095b5de3d2855c6426.jpgScreenshot_20200219-114857_Twitter.thumb.jpg.5e076f8489d20bd50e924875116460a0.jpg

Będzie rześki, majowy poranek. Tyle °C na plusie, ile guziczków u wdzianka Anandy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MisiekFfm napisał:

Pragnę poinformować wszystkich nie poinformowanych, że nie ma zawodu inżynier :cześć2::tak2:

Nawet taka prosta doopymyja jak ja wie , że " inżynier , magister , doktor ....." to uzyskane , po ukończonych studiach  tytuły .  Kasia ( @foczka63 ) trafnie przytoczyła cytat z filmu " Poszukiwany , poszukiwana " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka, już Anioł Pański i słychać dzwon
Była prognoza na Wielkanoc, to teraz czas na pogodę w dniu dziesiątym maja tego roku.
Dla mnie owocowa, soczysta bomba!!!Screenshot_20200219-114922_Twitter.thumb.jpg.9cb50406bf2340095b5de3d2855c6426.jpgScreenshot_20200219-114857_Twitter.thumb.jpg.5e076f8489d20bd50e924875116460a0.jpg

Będzie rześki, majowy poranek. Tyle °C na plusie, ile guziczków u wdzianka Anandy

Co za Einanda:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

Dzień dobry Słoneczka, już Anioł Pański i słychać dzwon
Była prognoza na Wielkanoc, to teraz czas na pogodę w dniu dziesiątym maja tego roku.
Dla mnie owocowa, soczysta bomba!!!Screenshot_20200219-114922_Twitter.thumb.jpg.9cb50406bf2340095b5de3d2855c6426.jpgScreenshot_20200219-114857_Twitter.thumb.jpg.5e076f8489d20bd50e924875116460a0.jpg

Będzie rześki, majowy poranek. Tyle °C na plusie, ile guziczków u wdzianka Anandy

Cudne cudności.I te oczy.Nie mówiąc o guziczkach.Ach ty bałamucie jeden.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, wreszcie koniec na dzisiaj, teraz relaks i wypoczynek :).

Moja ulubiona firma przewozowa spisała się świetnie, na 3 byłam u siebie (z Krakowa wyjechaliśmy tuż przed 16), niestety w łóżku znalazłam się dopiero po 4, więc ciężko było wstać do pracy, bardzo ciężko ;).

Wczoraj w busie nadrabiałam forumowe zaległości i muszę przyznać, że byliście bardzo produktywni, szacun za ciekawe, niezwykle merytoryczne posty (dupomyjec rulez xd) oraz skuteczną waleczność i waleczną skuteczność @Dodzisława. Dodzia miła nawet mojego szefa wprowadziła w stan zachwytu i oniemienia (jakkolwiek to brzmi :d), więc wolta akcji i zachowania pdp właściwie mnie nie dziwi :).

Jeśli dodamy do tego seksowny głos Dodzi i niewątpliwe cechy dominy, to mamy odpowiedź na pytanie, jak trzeba postępować z apodyktycznym pdp ;).

Spokojnego wieczoru :)!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, XXMartaXXX napisał:

Witajcie ponownie. Szukam koleżanki  z Heidelbergu i okolic ..

Pozdrawiam wszystkie opiekunki 

images.jpg

Witaj.

Miałam wczoraj propozycję w swoje strony jechać...Ale mam już dograne detale nowe pracy w Berlinie ☹☹

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się z urlopu...wnusio pochłania mnóstwo czasu..czad kochani...dzieci szybko rosną...chlop już 5 miesiąc prawie ma

Odespalam....chyba ostatni rok...teraz genisuje czas szwendajac się z kubkiem kawy mając świadomość luzu..

Dzień Dobry grono kochane, nadrobić zaległości...chyba się nie uda ale...jestem z wami

Miłego dnia..

Czy my dzisiaj paczkujemy i faworkujemy??

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...