Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się jako druga:love: spać nie mogę coś od 4 :( tutaj leje od wieczora, ale już nie pizga... leżę słucham radia i liczę lądujące samoloty:haha:a mam co , jestem 4 km od lotniska Koln Bonn..nad naszym ogrodem już wysunięte podwozia widać:szydera: miłego dnia załogo..:love: nie zapomnieć zadzwonić do kochanych osób , dzisiaj Walentynki

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

I znów nie mogłam dospać ....wykończą mnie te paskudne , okraszone paskudnymi snami noce :( Nic to ...dopiję kawę , zajmę się czymś pożytecznym , zapalę sobie papieroska i ....coś tam jeszcze machnę na poprawę humoru ...będzie git .

Miłego , fajnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kawusię :kawa:sobie popijam i zapraszam do towarzystwa :dyskusja: wspólnie pożłopać i pierdolety poopowiadać:d. U mnie nie leje i nie wieje, lało w nocy, teraz jest spokój:tak2:. Kofry spakowane, jeszcze jutro ostatnie przydatne rzeczy spakuję, dzisiaj ostatnie zakupy, coby zmienniczka nie marudziła, że światło w  kylschrank widać, ostatnie porządki i wypad:hura:.

Tym optymistycznym akcentem kończąc życzę wam kochane forumki miłego piąteczku, wszak to wochenende się zaczyna:cmok:

51d1c87b89d97047428fea8393694412.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Wszyscy przewoźnicy reklamują się 2 kierowcami luks busami, a co do czego dochodzi to jeden kierowca i bus nie daj boże. Kiedy dzwonie do firmy to oczywiście dwóch kierowców zapewniają.Oddzwaniam że z jednym jadę to szef mówi że za krótka trasa i jeden da radę - bosze…Jaką odpowiedzialnośc biorą za ludzi, nie zdają sobie sprawy. Dotarłaś szczęsliwie:tak2: pięknie powitana przez adoratorxdpozdrawiam.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...