Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, aniao napisał:

@Mirelka1965 @scarlett @foczka63 dziękuję. Jak włączę internet bez wifi to działa, więc to jest coś z abonamentem. Jest frei na Polskę, mam mesengera, więc odpuszczę. Myślałam, że może są jakieś trudności, ale to chyba tu coś nie styka. dziękuję

Aniu, internet i wifi a abonament to dwie różne rzeczy. Jeśli funnkcjonuje internet, to powinnas mieć whatsappa, messengera i całą resztę. Abonament (nie bardzo wiem o czym mówisz) nie ma tu nic do rzeczy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Przypomniało mi się,że od NR taki sam problem ma @Andreaa,własnie dlatego,że ma starszą wersję Androida.

Kasiu, przecież jeśli włącza się wifi, to działa wszystko, co jest przynależne internetowi. Nie rozumiem, jaki jest problem :( 

Co to NR?

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, salazar napisał:

Aniu, internet i wifi a abonament to dwie różne rzeczy. Jeśli funnkcjonuje internet, to powinnas mieć whatsappa, messengera i całą resztę. Abonament (nie bardzo wiem o czym mówisz) nie ma tu nic do rzeczy.

To taki skrót myślowy. Czytałam teraz, że czasami routery mają coś tam inaczej skonfigurowane i wtedy watschap nie działa. Nie umiem sama tego sprawdzić, a ponieważ mesenger mi działa to nie będę afery robić. Wspomnę przy okazji. 

W Watschap działają mi wiadomości tekstowe, ale nie można się połączyć. Poczekam chwilę, porozmawiam z mężem, synem i zięciem. Może któryś pomoże, a jak nie to się obejdę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Kasiu, przecież jeśli włącza się wifi, to działa wszystko, co jest przynależne internetowi. Nie rozumiem, jaki jest problem :( 

Co to NR?

Nowy Rok:)Było info w necie,że od stycznia starsze wersje Androidów nie będa obsługiwać WA i rzeczywiście nie obsługują.

https://www.dobreprogramy.pl/WhatsApp-nie-dziala-Zakonczono-wsparcie-dla-starszych-smartfonow,News,106113.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Nie Wystawilam żółtych worków, bo nie chce zbierać z ulicy. W końcu za dwa tygodnie też zabiorą.  Sąsiadka zaryzykowała.  Zobaczymy co to będzie jutro.

Żółte worki lekkie ....może by je daleko wywiało ? ...Zaryzykuj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ...

Godzinka na posiedzenie przy lapku ,oczywiście z kawą w jednej a przekąską w drugiej ręce ...a kto mi zabroni ...u siebie jestem !:d Później jak zwykle ...dzień świstaka i aby do wieczora :haha:

Miłego , spokojnego , bezwietrznego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bywalców po ciemku.Sabina awanturowała się w nocy ale już nie tak agresywnie jak poprzedniej.W kwestii pakowania się to wczoraj poprałam wszystko czyli początek już zrobiłam.Na pewno się sprężę i zdążę do soboty do 15:00. W końcu zawsze jakoś to jest. Chociaż ...no ,to trudne, obojętnie w którą stronę.Życzę wszystkim miłego dnia bez głupich niespodzianek . A jutro już środa a po niej zaraz weekend. Jest dobrze. :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spokojnego dnia życzę.Ja żółte worki wystawiłam wieczorem/ciekawa gdzie są:hura:.Dzisiaj wspominam - 36 lat temu powiłam moje drugie szczęście- dorodnego syna /4.170/ z dużym kochającym sercem i charakterem po mamie .Brawo  mama:cmok:Po tacie coś tez ma:szydera::tak2:.pozdrawiam:cześć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aniao napisał:

To taki skrót myślowy. Czytałam teraz, że czasami routery mają coś tam inaczej skonfigurowane i wtedy watschap nie działa. Nie umiem sama tego sprawdzić, a ponieważ mesenger mi działa to nie będę afery robić. Wspomnę przy okazji. 

W Watschap działają mi wiadomości tekstowe, ale nie można się połączyć. Poczekam chwilę, porozmawiam z mężem, synem i zięciem. Może któryś pomoże, a jak nie to się obejdę. 

Ania czy masz nowy telefon?Podobnie miałam jak kupiłam nowy.Teksty ,zdjęcia w Whatsaps wysyłałam ,a rozmawiać nie mogłam.W ustawienia weszłam i dopiero tam ustawiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, uprzejmie donoszę, że trafiłam na minę . 9 lat pracy, 1 mina, to i tak statystycznie niezle, choć o jedną za dużo. Przyjechałam do prawdziwych wariatów, więc złożyłam wymówienie migusiem. Zostanę tutaj kolejne 3 tygodnie tylko dlatego, że nienormalna córeczka dziś wyjeżdża, a druga nienormalna za 3 tygodnie przyjeżdża do tatusia. Dziadek spoko, więc jak zostaniemy sami , powinno być ok. Reszta w poskarzyjkach, a jest co opowiadać. Miłego dnia. 

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry, uprzejmie donoszę, że trafiłam na minę . 9 lat pracy, 1 mina, to i tak statystycznie n

Tak to jest jak się chce przejechać. Wcisną wszystko co lim nie schodzi. Dwa razy tak miałam, ale to była raczej minunia nie mina. Wytrzymałam, ale łatwo nie było. I z perspektywy ocenia, że o kant d ... potłuc to moje poświęcenie. Trzymaj się ciepło i podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Teresadd napisał:

Ania czy masz nowy telefon?Podobnie miałam jak kupiłam nowy.Teksty ,zdjęcia w Whatsaps wysyłałam ,a rozmawiać nie mogłam.W ustawienia weszłam i dopiero tam ustawiłam.

Telefon ma rok, korzystałam z Watschapa i w Polsce i w Niemczech. Od czasu do czasu pokazuje mi się komunikat, że router nie pozwala na połączenia. Gdybam, że router jest stary. Podopieczna ma 94 lata, a z internetu korzystał jej nieżyjący mąż. Wszystko inne działa, nie będę robić problemu, bo musiałam o parę rzeczy już prosić. jestem tu dzień, więc nie chcę się kojarzyć tylko z moimi potrzebami. Z mężem mam stacjonarny (założyli frei na Polskę), a z córką czy siostrą mogę rozmawiać na messenger. Potem się porozglądam. Zobaczę jak przyjadą inne córki. Ta, która jest teraz jest bardzo specyficzna, ale jak dotąd, w bardzo pozytywnym znaczeniu. 

Dzień dobry wszystkim, miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się  ze wszystkimi, życząc pięknego dnia wszystkim w ten śnieżny( tutaj ) wtorek, a dla@Barbara48 i innych chorujących szybkiego powrotu do zdrowia, dla całej reszty forumowiczów zdrowia,@Dodzisława trzymaj się 3 tygodnie miną szybko. Jesteś tam pierwszą opiekunką?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Wichura chyba poszła sobie dalej, bo wiatr prawie zupełnie ustał.Popaduje i zimno:(

Plan dnia planem a Niechciej  swoje.Cóż....że tak powiem ,z wiekiem coraz więcej czasu potrzebuję na tzw.rozruch,he he .W domu oczywiście ,bo w pracy nie ma to tamto.Idę z psem.Może się obudzę do konca,hi hi hi.Do potem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Babcia już po duszowaniu....no nie mogę się nadziwić, że wstaje bezproblemowo jak tylko pfleżka próg przekroczy.....ale ja się też wycwaniłam i duszuje babcie po kolacji i pakuję do beta....:oklaski:

Pogoda piękna, słoneczko i nie pada to dziś do miasta się wybiorę.

Miłego dnia wszystkim życzę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...