Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

witam milutko i cieplutko. Już widno o tej porze, dzień się pogodnie zapowiada. Kawusię :kawa:sobie popijam i ciasteczkiem:ciastko: zagryzam, co by pusto w żołądku przed śniadaniem nie było:szydera:.

Kto chce kawusi :kawa::dyskusja:to zapraszam na gotowca w gościnę:).

Środa, środek tygodnia, do weekendu :tak2:coraz bliżej i do urlopiku:hura::wino:. I tym optymistycznym akcentem kończąc moją poranna wypowiedź życzę wszystkim miłego dnia bez kłopotów i samych dobrych wieści:cmok:

images (4).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Słońce, słoneczko, słoniunio na nieboskłonie :hura:. No żyć się chce. Giseli chyba nie bardzo, bo wstała 8.15, poczłapała do klo, a potem z powrotem do beta, jak tylko spojrzała na zegarek ,a jeszcze mruczała : za wcześnie, za wcześnie . 

Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc. Słoneczka wesołego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:forumowiczki i forumowicze, chociaż Ci ostatni bardzo rzadko tu zaglądająO.o.

Zapraszam na kawusię:kawa:, z rana kawa lepsza niż śmietana powiadają:tak2:, zatem zaczynamy dzionek od trunku:kawa:kawusiowego:d. Pogoda się piękna zapowiada, słoneczko:327_sunny:już nieśmiało wygląda zza chmurek:329_partly_sunny:,będzie fajnie:tak:.

Życzę wszystkim mało roboty a dużo odpoczynku w czwartek,wszak to jutro wochennende i nie można się zbytnio przepracować :szydera::cmok:

images (1).jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.11.2019 at 19:49, erika napisał:

@Blondi:zwyciezca: a nasza bety, teraz chyba @ABC prawda, że była wspaniała, kurcze została tak poniżona :smutek:a fuj, szkoda gadać. 

 

 

 

Witaj Erika, to ja, Betty z Wiednia, a teraz ABC... Dalam sobie spokoj z tym forum... z kilkoma osobami zforum poza forum mam kontakt do dzis... Zamienilam Wieden i Austrie na Szwajcarie... Dziwnie mi sie pracuje, bo przywyklam do tego, ze zanm wszytskie zasady, a w Szwajcarii wszytsko na innych zasadach, no i wszytsko calkiem inaczej niz wszedzie... i ubezpieczenia i stawki, ale na stawki narzekac nie moge... no i warunki pracy to w porownaniu ze Stellami w DE czy w AT to CH jak raj, do ktorego, jak kiedys pisala Mirelka jedzie sie czesto jak dama do towarzystwa a nie jak tyrajaca opiekunka... oj i szybko przywyka sie do innych warunkow pracy.... pozdrawiam z domowego urlopu

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem Milusińskim :cześć2:

Dzisiaj mam dzień wizytacji i jutro też i pojutrze . A w ogóle to mnie pierwszy raz Gisela wczoraj mocno zeźliła. Umyślała sobie, wczoraj o 19, że sałatkę kartoflaną na przyjazd jej córeczki trzeba zrobić i to już i natychmiast, pomimo, że tylko kartofle posiadamy na stanie i majonezu oraz ogórków brak, bo taką wersję sobie zażyczyła . Ujarzmiła jej zapędy, ale niezadowolona była mocno. Trudno, przeżyję

Oby Nam się dzisiaj dobrze działo, w nocy spało, w dzień grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...