Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już chyba chcę z powrotem do pracy. Kocham moje wnuki ale ogarnąć zawożenie do szkoły i przedszkola ( daleko ) i dodatkowe zajęcia popołudniami, bajki, lekcje i humory to za wiele dla mnie. 

Zaczynam wyczekiwać na powrót córki w piątek. Jeszcze cztery dni. Cztery. Wytrzymam. Chyba. :haha:

Mam tak samo jak Ty . Tęsknię do bólu , kocham , ale też spoglądam w kalendarz.....albo na zegarek . Pojedynczo wszystko ok. , ale jak " słodka  banda " jest w komplecie to jednak ciężko znoszę . Jak rodzice " szczęść " są w pobliżu też jest inaczej , bo wiadomo , że babcia nie musi temperować ( czyt. robić za wredną babkę ) , tylko na nich spoczywa odpowiedzialność za porządek i bezpieczeństwo ....coby se ślepków nie powybijali ....Uwielbiam spędzać czas z nimi , ale jak już napisałam wyżej , jeżeli są tylko pod moją opieką to w mniejszym składzie . Wtedy jestem dobrą babcią , która nie podnosi głosu a gada i odpowiada na miliony pytań cierpliwie , siada z nimi  na podłodze i buduje zamki z klocków i figurki z Lego ....ale jak " kuzynostwo " zbierze się do kupy ...oj ...czasem babka w heksę zmieniać się musi , ale to dla ich dobra , dla bezpieczeństwa    :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dziś już pobiłam urlopowy rekord ze spaniem ....od 4.30 jestem na nogach . Do południa będę miała jakieś sprawy do załatwienia a później muszę podszykować się na jutrzejszych gości ....najazd będzie ...3 duże - 2 małe goście . Niby tylko u mnie na jedną dobę , ale musowo przyszykować się a potem ugadać się za wszystkie czasy . Ostatnimi latami nie było nam dane , bo my się na pogrzebach spotykali .....podobno gadałam z nimi trochę , ale nie bardzo pamiętam ...musi pomroczność jasna mnie wtedy dopadła . Trochę mi te odwiedziny w środku tygodnia nie teges , ale z drugiej strony cieszę się i jak  znam życie to z najstarszym z gości zarwiemy całą noc na pogaduchy , wspomnienia ....ale niech mi tylko wyrzyga , że mu pączka , którego sobie schował na wypadek chyba wojny  zjadłam to dam w dziób , bo ileż można takich wypominań słuchać . Nic mnie nie obchodzi , że odgrażał się , że do końca życia będzie mi go wypominał ....najmłodsza byłam ...może łakoma a może wtedy głodna  a pączek podpisany nie był ....Nooo...popisałam sobie ...leniuchy śpią jeszcze , żadna gadzina w tym pisaniu mi nie przeszkadzała . O Was ...forumowych leniuchach piszę :szydera:

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już chyba chcę z powrotem do pracy. Kocham moje wnuki ale ogarnąć zawożenie do szkoły i przedszkola ( daleko ) i dodatkowe zajęcia popołudniami, bajki, lekcje i humory to za wiele dla mnie. 

Zaczynam wyczekiwać na powrót córki w piątek. Jeszcze cztery dni. Cztery. Wytrzymam. Chyba. :haha:

Włącz stelomierz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....to....jestem :oklaski: I nadal leje >:( Aber wie!!! >:( "....a miało być tak pięęęęęknie..." :haha: Ale nie stresujemy się....wtoreczek nadszedł i jest git :oklaski: Teraz siedzę sobie na fotelu, nóżki wyciągnięte przed siebie, spijam czarny nektar, więc uważam początek dnia za bardzo udany :oklaski: A co będzie potem, to czas pokaże :szydera: Dzisiaj będę miała czwórkę Rozrabiaków pod opieką, bo Szrajka jedzie na jakiś zabieg "oczny" i wróci wieczorem. Idobrze, bo nie bedzie mi przeszkadzać w kuchni :haha: A dzisiaj w kuchni rządzę ja :oklaski: Tak więc kochani...2033360683_Dziedobrywtorek.jpg.2f93a0aa5582671fc27e11cb2eab2405.jpg, bo już czas na podnoszenie odwłoków nadszedł wraz ze mną i....świtem bladym :szydera: Do dzieła zatem i niech to dzieło, tfu...dzień piękny będzie...dosłownie i w przenośni, czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Spokojnego dnia życzę .Pada pada i zimno.Wczoraj byłam w odwiedzinach u Pdp w szpitalu, dzisiaj będzie wiadomo kiedy wyjdzie:o.Cukier ma niski - widziałam porcję obiadową , która przypominała paćkę dla kota.Ciekawę jak będzie jadała jak wróci, no ale jeszcze nie dzisiaj.:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Za oknem wieje:345_cloud_tornado: i leje:333_cloud_rain:, tak ma być do czwartku:grzmotnąć:, w czwartek słoneczko :327_sunny:ma się pokazać i to na kilka dni, apotem powtórka z rozrywki, czyli deszcz i wiatr:słabo:.

Dziś częstuję kawusią :kawa:, nawet coś do kawy :ciastko:się znajdzie, więc zapraszam:dyskusja:.

Życzę miłego wtorku i oby bez stresu się obyło.:cmok:

pobrane (14).jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Jak jeszcze ktoś wspomni o deszczu i pizganiu, to nie ręczę za siebie >:(. Z Giselą na fizjo muszę i nie życzę sobie powtórki z rozrywki z zeszłego tygodnia :mur:

Nie będzie lało, nie będzie lało, nie będzie... 

Masz rację, nie będzie, u mnie słoneczko wychodzi:cmok:

20200204_091253.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Teresadd napisał:

Nawałnica za oknem.Masakra.Dobrze ,że w domu siedzę.Kurczę tylko doopę z psem luftuję od kilku  dni,bo pogoda do bani.Czy ktoś wie,kiedy wiosna przyjdzie.?

U mnie rano atakowała zima.  Zrobiło się bialoale w południe bylo 10 stopni ciepla i nawet ślad śniegu nie pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem. Sztelomierz 60 pokazuje. Luty powinien strzelić jak z bata, a 28 lutego Berlin i randka ❤

W związku z tym jakiś lepszy jestem od paru dni dla Elki i dzidzi, już ich tak nie biję z byle okazji. Muszą sobie zasłużyć na lanie. Może  to efekt zbliżającej się randki, może ten chłam amerykański przyswoiłem mimo prób oporu, tak że luty nie kojarzy mi się już z urodzinami ojca, tylko z Walentynkami właśnie  

A propos masowego wysyłania serduszek, wyślę i ja,  tylko teraz. Po pierwsze moje serduszko jednak będzie bardziej zauważalne dzisiaj, niż w rwącym potoku serduszek 14 lutego. Po drugie Heinz 12 idzie do szpitala więc różnie może być w Walentynki. Oczywiście nie wyślę serduszka różowego, bo różowy jest dziewczyński. Mam tu takie typowo daltonistyczne, czyli chłopaczyńskie ( jak mawiał Maks gdy chodził do przedszkola)

Dużo Miłości moi drodzy Czuwaj! 

FB_IMG_1567853840306.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Cześć i czołem. Sztelomierz 60 pokazuje. Luty powinien strzelić jak z bata, a 28 lutego Berlin i randka ❤

W związku z tym jakiś lepszy jestem od paru dni dla Elki i dzidzi, już ich tak nie biję z byle okazji. Muszą sobie zasłużyć na lanie. Może  to efekt zbliżającej się randki, może ten chłam amerykański przyswoiłem mimo prób oporu, tak że luty nie kojarzy mi się już z urodzinami ojca, tylko z Walentynkami właśnie  

A propos masowego wysyłania serduszek, wyślę i ja,  tylko teraz. Po pierwsze moje serduszko jednak będzie bardziej zauważalne dzisiaj, niż w rwącym potoku serduszek 14 lutego. Po drugie Heinz 12 idzie do szpitala więc różnie może być w Walentynki. Oczywiście nie wyślę serduszka różowego, bo różowy jest dziewczyński. Mam tu takie typowo daltonistyczne, czyli chłopaczyńskie ( jak mawiał Maks gdy chodził do przedszkola)

Dużo Miłości moi drodzy Czuwaj! 

FB_IMG_1567853840306.jpg

Wąsy zapuściłeś ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...