Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

U mnie póki co nie pada ale daszek mam nad głową w razie deszczu.....przysiadam sobie na rolatorze pdp bo stół i krzesła schowali na zimę do szopy.

Miłego dnia i całego tygodnia.

Tylko nie kręć się na tym rolatorku ...odjechać może pozostawiając Ciebie na glebie . Ostatnio na adresie gadałam sobie z Jadzią i przycupnęłam na rollatorze . Rozmowa ( wspominki naszych młodych lat :szydera: ) przedłużała się , zaczęłam się wiercić , nogami odpychać w te i wewte i jak mi dziad przyspieszenia dostał , jak se w tył nie odjechał ....to kuźwa mało co a kopytami bym się nakryła . Jadzia stwierdziła , że , gdybym upadła to nic by mi się nie stało , bo dywanów , dywaników dziesiątki , aleee...gdybym niechcący nogami w bok wierzgnęła to jej ulubione karafki stojące na barku na kółkach mogłyby ucierpieć ...a to wartościowe rzeczy są ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko nie kręć się na tym rolatorku ...odjechać może pozostawiając Ciebie na glebie . Ostatnio na adresie gadałam sobie z Jadzią i przycupnęłam na rollatorze . Rozmowa ( wspominki naszych młodych lat :szydera: ) przedłużała się , zaczęłam się wiercić , nogami odpychać w te i wewte i jak mi dziad przyspieszenia dostał , jak se w tył nie odjechał ....to kuźwa mało co a kopytami bym się nakryła . Jadzia stwierdziła , że , gdybym upadła to nic by mi się nie stało , bo dywanów , dywaników dziesiątki , aleee...gdybym niechcący nogami w bok wierzgnęła to jej ulubione karafki stojące na barku na kółkach mogłyby ucierpieć ...a to wartościowe rzeczy są ! :szydera:

Hamulce mam zaciągnięte....zresztą daleko bym nie poleciała....ściana jest  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

Pogoda nadal depresyjna ,chociaż ciepło - plus osiem i pół. 

Na górze mam jeden pokój przerobiony na palarnię, a na dole, zamknięty z dwóch stron taras pod dachem. I to jest OK . 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Dzień dobry Robaczki :cześć2::cześć:

Pogoda nadal depresyjna ,chociaż ciepło - plus osiem i pół. 

Na górze mam jeden pokój przerobiony na palarnię, a na dole, zamknięty z dwóch stron taras pod dachem. I to jest OK . 

 

Cudowne miejsce  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MisiekFfm napisał:

Nie narzekam . 

Niestety, muszę się "zabrać" za PDP, bo stwierdziła, że ma dzisiaj dużo do roboty, a jeszcze na 8.00 do kościoła trzeba zdążyć ☝️

I zadowolona jest, że mojej "frau" dzisiaj nie ma, bo "ona tu tylko siedzi, nic nie robi i podsłuchuje, o czym rozmawiamy". 

Chyba będę musiał zerwać z Panią Misiową . 

Może na początek wystarczy rozmowa dyscyplinująca? 

A widzissss....jednak jest jakiś minus :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dacie na wiarę, że od godziny ok 15 wczoraj do świętej nocy, było u mnie plus 14? Dopiero o 3 się schłodziło i teraz jest 10. No i wiatr szarpie za co popadnie, co irytuje i werbalnie uruchamia, i się paszczą produkuje wyrazy na literę K. No bo mało papierosa z zębów nie wydrze! Tak popitala!:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Cześć. Dacie na wiarę, że od godziny ok 15 wczoraj do świętej nocy, było u mnie plus 14? Dopiero o 3 się schłodziło i teraz jest 10. No i wiatr szarpie za co popadnie, co irytuje i werbalnie uruchamia, i się paszczą produkuje wyrazy na literę K. No bo mało papierosa z zębów nie wydrze! Tak popitala!:szydera:

Upchnij sobie po kieszeniach coś ciężkiego, co by ciebie nie porwało . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

Upchnij sobie po kieszeniach coś ciężkiego, co by ciebie nie porwało . 

Ejjj. To ja! Porządnie utuczona Fioleta! Po co mi zapychać kieszenie? Moja masa mnie utrzyma. Co innego Violonczela...Juz raz ledwo przeżyła spotkanie z wiatrem, i gdyby nie jakiś znak drogowy, szukalibyśmy jej chyba w Krainie Oz:szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Kurza doopa wszyscy na pogodę narzekają, a ludowe przysłowie mówi, że : Na świętego Brajana zima jak malowana... Wie kto którego to jest?

A teraz raz, dwa do roboty marsz i nie fanzolić, no taki klimat. 

Miluśkiego dzionka Milusińscy ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

Jak z głodu? Chyba odwrotnie. Kuchnię w której gotuję mam po sasiedzku:p

Nie wiem jak to możliwe ale! Ja marudzę z powodu innych rzeczy niż głód, a Ty z głodu jojczysz. A czy Ty syta jesteś przy tym to ja nie znaju. Nie chwaliłaś się tylko paszczą kłapałaś żując kotleciki:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich negocjacjach zawarliśmy kompromis:

PDP przyznała mi rację, że bez wypieków Pani Misiowej daleko nie zajedziemy. Może zatem do nas przyjeżdżać, najlepiej z ciastem i innymi smakołykami, ale nie będziemy przy niej rozmawiać o "naszych" sprawach ☝️

I na koniec znowu usłyszałem:

"Ich hab dich lieb". 

Nie wiem, co będzie nami dalej?

Właśnie leci siódmy rok na tej szteli, a siódmy może być kryzysowy . 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...