Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Marudzisz ....zmuszasz tym marudzeniem inne osoby ( nie będę wskazywała palcem ! ) do włażenia na wagę ...przymierzania zeszłorocznych , wiosennych ciuchów ...nic , tylko się pochlastać ...buuuuuu:smutek:

Nie gadaj? Mierzyłaś stare ciuchy?xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ....ale jakie stare , skoro w ubiegłym roku zakupione i raz ...może ze dwa na siebie założone ...że o tych z metkami to nawet nie wspomnę :szydera: Już się poprawiam ...nie będę rozpaczała , tylko kupię sobie nowe . Jeszcze nowsze będą :szydera:

Oooo.....i to dobre podejście do tematu....:oklaski: ale chitrusy chciałyby dwa sezony nosić....:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak ....ale jakie stare , skoro w ubiegłym roku zakupione i raz ...może ze dwa na siebie założone ...że o tych z metkami to nawet nie wspomnę :szydera: Już się poprawiam ...nie będę rozpaczała , tylko kupię sobie nowe . Jeszcze nowsze będą :szydera:

Moja szafa wygląda tak samoxd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Się nie przejmuje. Tylko tych dżinsów z czasów liceum, bardzo mi szkoda nie nosić:haha:

No to se załóż na ramiona i noś ....niczym ksiądz stułę . Niejeden grzesznik pokłoni się , żeby ją ucałować ...a Ty wtedy rozgrzeszysz albo nie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No to se załóż na ramiona i noś ....niczym ksiądz stułę . Niejeden grzesznik pokłoni się , żeby ją ucałować ...a Ty wtedy rozgrzeszysz albo nie :szydera:

Na pewno nię bedzie szukać rozgrzeszenia tylko w dekolt mi zajrzy! To zboczeniec!:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne południowe czuj czuj czuwaj :cześć:Haushalt odpracowany...teraz czas na przyjemności xd zaraz zadzieram kiecę i lecę na paznokietki do mojej ulubionej Bożenki rodem z PL...dwie godziny przyjemności i klepanka po polsku...i jeszcze przy kawce :d odmeldowywuję się...miłej pauzy wszystkim :cześć::love:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Anita dopiero wstała.Termin ma u fryzjera to zgoniłam ją wcześniej, ale i tak miała żal ,że musi wstawać.12 h za wcześnie. Dzisiaj będzie nakręcona ,bo córka przyjeżdża na trzy dni.Zobaczymy jak będzie. 

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Halo Ludki 

Czy ktoś z Was wie jak nazywa się po niemiecku / klamka z zamkiem ? Muszę kupić taką do drzwi balkonowych .Tłumacz wypisuje jakieś bzdury . Mam tą nazwę w głowie , ale siedzi gdzieś głęboko ukryta O.o 

Na moje oko, to potrzebujesz Schloss mit Klinke. 

Jak wytłumaczysz, do czego, to powinno zrozumieć. Na wszelki wypadek zrób fotkę i pokaż w sklepie. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa tez mam TAN,

Zanim sie nauczylam, to poblokowalam sobie dostep do konta.

POtem okazalo sie,ze trzeba miec nowy, bo cos tam.

Smieszny tez aparacik,

Corka pop tez musiala swoj wymienic.

Rzadko korzystam z konta tutaj, mam drugie konto w Pl.

Czesc pensji wplywa mi tu,

Takie podreczne konto.

Jak sie ,,nazbiera,, to robie przelew do Pl.

No i wtedy jest zabawa,

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MisiekFfm napisał:

Na moje oko, to potrzebujesz Schloss mit Klinke. 

Jak wytłumaczysz, do czego, to powinno zrozumieć. Na wszelki wypadek zrób fotkę i pokaż w sklepie. 

Dzięki , ale chciałam zamówić online , więc rozmowa nie wchodzi w grę . Słyszałam to słowo , niestety  początek gdzieś mi uciekł . Przed kluczem było coś w stylu Reifel? schluessel . Sprawdziłam w necie i niestety nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...