Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Od dzisiaj jestem "słomianą wdową", czyli PP wyjechał "za chlebem" :haha: No...nie chciało się konto samo napełnić...nie chciało :mur: A i mnie to nieszczęście dotknie osobiście za dni parę :mur: Póki co cieszę się wolnością...ale tylko taką pozorną, wszak mam Mamę "na stanie" i remont jej łazienki :haha: Nic to...dam radę...a nawet jak nie dam rady, to i tak będzie dobrze :oklaski: No...koniec wydumek :haha: Pozostaje mi złożyć wam życzenia sobota.jpg.80d30806162fa5515221e02873ff36fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Barbara48 napisał:

@foczka63 Ty chociaż wstałaś dla kasy, a mnie synek będzie znowu męczył.

Po wczorajszym nowym treningu czuję jakby mnie walec przejechał.

Nie ma dla mnie litości, nawet w sobotę muszę tyrać.

No to się witam..wprawdzie nie mam tyrana ale..tyrac trza..dla powinności  i lepszego samopoczucia. 

Basiu za wytrwalosc?‍♂️?‍♀️?️♀️?‍♀️?‍♀️

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Od dzisiaj jestem "słomianą wdową", czyli PP wyjechał "za chlebem" :haha: No...nie chciało się konto samo napełnić...nie chciało :mur: A i mnie to nieszczęście dotknie osobiście za dni parę :mur: Póki co cieszę się wolnością...ale tylko taką pozorną, wszak mam Mamę "na stanie" i remont jej łazienki :haha: Nic to...dam radę...a nawet jak nie dam rady, to i tak będzie dobrze :oklaski: No...koniec wydumek :haha: Pozostaje mi złożyć wam życzenia sobota.jpg.80d30806162fa5515221e02873ff36fa.jpg

Czas się kurczy w tempie zastraszajacym..czyżbyś miała robótek  na oku??

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63Kuchnia marzenie. :hura: Ja już chyba zostane przy swoim Bodzio" do końca. a w temacie jestem bo córka teraz kończy budowę i ma kilka projektów kuchni.Chciała też czarny zlew i kran i bardzo jej odradzali czarne /podobno do zapracowania.Nie wiem nie mam;)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

@foczka63 Ty chociaż wstałaś dla kasy, a mnie synek będzie znowu męczył.

Po wczorajszym nowym treningu czuję jakby mnie walec przejechał.

Nie ma dla mnie litości, nawet w sobotę muszę tyrać.

Zawsze możesz się zbuntować:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@foczka63Kuchnia marzenie. :hura: Ja już chyba zostane przy swoim Bodzio" do końca. a w temacie jestem bo córka teraz kończy budowę i ma kilka projektów kuchni.Chciała też czarny zlew i kran i bardzo jej odradzali czarne /podobno do zapracowania.Nie wiem nie mam;)

Ja chciałąm kremowy zlew i kran ,ale na szczęście zobaczyłam u córki ,jak to wygląda po 3 m-cznym użyciu i to nie z tych najtańszych! - zasyfiałe,brązowe zacieki,jakby miał 100 lat i nigdy nie był myty,masakra i zmieniłam koncepcję na grafitowe.

Polecam wziąć przynajmniej dwie firmy do projektu,dla porównania.Najczęściej to jest w gratisie ,albo 50zł się płaci.Ta projektantka,któą wybrałam ,pierwsze co ,to mnie zapytała czy jesteśmy prawo czy leworęczni i ile mamy wzrostu.Tym mnie zachęciła na dzień dobry bo nikt o to nie pytał,a dla leworęcznych/to nie my/ troszkę inaczej ustawienia w kuchni się planuje.No i jeszcze,jak mnie ktoś mowi,że "to się nie da" to odpada od razu.Nie dlatego ,ze się nie da a dlatego ,ze mu się pomysleć nad rozwiązaniami nie chce.Zanim się za kuchnię wzięłam to z rok się przymierzałam ,obczytywałam,porównywałam i jak już podjęłam decyzję to dokłądnie wiedziałm co i z czego chcę mieć zrobione.Nic na łapu capu.

Zrezygnowałam tylko z kompozytowego blatu bo wyszedł ok 10 tys.Za drogo jak na sam blat.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA zmarła wczoraj jakaś kuzynka Kulki i ta do mnie mówi,żebym przypomniała córce,że jak ona by w lecie umarła, to w szafie jest na tę okolicznośc biała sukienka.....To ja na to,że na szczęście mamy styczeń więc rozumiem ,że do lata się nigdzie nie wybiera:)Takiej głupawki dostała,że prawie z fotela spadła:):):)Na wszelki wypadek nie pytałam co na zimową okolicznośc jest naszykowane:)

Za oknem biało od mgły i zimno,dwójka na minusie:(

Niechciej się dobija,gadzina jedna,trza łapsa pogonić,póki co i za jakie pożyteczne zajęcia się brać.Ale najpierw papierosek:)

Do potem:)

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SYLWIAK napisał:

Witam Kochani w ten mroźny poranek jakie macie plany na dzisiejszy dzień? U mnie do południa nic A potem wolne ale jak znam życie to zaraz coś wymyślę  do roboty i zejdzie pół dnia   smacznej kawusi

Tutaj nic nie planuje. Czasami to sobie roboty szukam. Moze dlatego,ze dziadeczek na chodzie jest. Sam jeszcze w auto wsiada  i zakupy,lekarzy i rodzine ,,obrabia".Nie trzeba go pilnowac. 

Planowo to mam godziny posilku. Zawsze jezdzilam do ,,demencjii" i wydawalo mi sie,ze mam fajnie. To pierwsze takie miejsce,gdzie pdp-ny sam mysli .  Teraz mam tego swiadomosc jaki to komfort przede wszystkim psychiczny.Wczesniej nie mialam takiego doswiadczenia , porownania.

Wiem tez ,ze wszystko sie moze zmienic,tylko niewiadomo kiedy?

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Nic zlego... Tylko zawsze tu byles,a teraz cie nie ma!!!!  

Juz mialam cie na ,,spikerii" szukac! To byly czasy ;)))))

Czytalam,ze dziadkiem zostales. Gratulacje ! 

 

Tak. I to prawdziwym . 

Dziękuję :cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MisiekFfm napisał:

Tak. I to prawdziwym . 

Dziękuję :cześć2:

Wiesz jakie teraz fajne zabawki dla dzieci sa? A jakie drogie???   

U mnie przed swietami  taki robotnik byl. Po swojej pracy przyjezdzal do mnie i do poznych godzin sciany  w pokoju robil.

Po przyjezdze z De chcialam mu juz troche kasy za robote dac,a on nie!!! Chcial cala sume na koniec,bo dla wnusia na gwiazdke  auto,czy motorek sobie upatrzyl taki bardzo drogi i tak pracowal po godzinach ,zeby extra na te zabawke dla wnusia miec. 

Dobry dziadek:-)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andreaa napisał:

Mnie tez uszczypnij w moj ,,gruby" tylek. Moze wtedy sobie przypomne,ze mam mniej zrec?!

Nie będę Cię szczypać, bo mój odwłok też jest bardzo dobrze otorbiony sadlem. Czulabym się jak hipokrytka:haha:. Chyba, że dla przyjemności chcesz? To mogę. Nawet chętnie:p

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Nie będę Cię szczypać, bo mój odwłok też jest bardzo dobrze otorbiony sadlem. Czulabym się jak hipokrytka:haha:. Chyba, że dla przyjemności chcesz? To mogę. Nawet chętnie:p

Myszko,bez bolu nie ma efektow . Ale przyjemnosci tez sa mile widziane :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Wiesz jakie teraz fajne zabawki dla dzieci sa? A jakie drogie???   

U mnie przed swietami  taki robotnik byl. Po swojej pracy przyjezdzal do mnie i do poznych godzin sciany  w pokoju robil.

Po przyjezdze z De chcialam mu juz troche kasy za robote dac,a on nie!!! Chcial cala sume na koniec,bo dla wnusia na gwiazdke  auto,czy motorek sobie upatrzyl taki bardzo drogi i tak pracowal po godzinach ,zeby extra na te zabawke dla wnusia miec. 

Dobry dziadek:-)

Mój dopiero jutro sześć tygodni skończy, to na rowerki i motorki jeszcze za wcześnie, ale jak będzie rósł tak, jak do tej pory, to kto wie???

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...