Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, foczka63 napisał:

Jakie braki w kadrach????Chyba nie .Jedni w robocie to są na widoku,inni w domu to mają inne/hi hi hi/zajęcia:)

Ty za morzem w robocie czy urlopowo?W Danii?Coś tak mi świta:)

Dwa w jednym kochana...na urlopie jestem już od 9go stycznia, najpierw raiza nach bochum, wizyta połączona z urlopem i intensywnym beobachtungiem itd...kulturalny akcent  w hali widowiskowej w bochum..wizyta u przyjaciół pod Kassel A teraz pełne lenistwo w Danii do 28go...I trochę robotek ręcznych, domowych....odkurzyć, w kominku napalic domek przewietrzyć, na kawę do Kopenhagi skoczyć...taki mischung...połączony ze spacerami po plaży 

Zjazd do Berlina A potem do Gdańska...cały czas urlopdo końca lutego...potem czeka mnie trzymiesieczny  turnus w de..Ale nie wiem gdzie

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.spokojnego dnia dla wszystkich życzę, wczoraj wieczorem telewizor odmówił posłuszeństwa z polskimi programami, pan majster dopiero po niedzieli.Doradzcie mi jaką telewizję można oglądać za darmo aby na lapku zainstalować.wczoraj weszłam na www.pilot /opłaciłam WPN/ otwieram programy są i jak nacisnę to w program to wszystko znika.nic nie kumam.:grzmotnąć::o

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Dziękuję bardzo.sprobuje wieczorkiem.

Ta telewizja owszem, działa, ale jest bardzo dużo reklam, które po prostu wkurzają, no i trzeba założyć konto bezpłatnie, bez logowania się niczego nie obejrzysz:dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj Banitko ponownie  :oklaski:

Może jednak warto było...:haha:

Ale już nigdzie nie wchodzę, piję tylko kawę i innych wątków nie czytam, żeby śmiechem nie wybuchnąć :haha:

Tutaj też się śmieje polgebkiem, tak na wszelki wypadek:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Może jednak warto było...:haha:

Ale już nigdzie nie wchodzę, piję tylko kawę i innych wątków nie czytam, żeby śmiechem nie wybuchnąć :haha:

Tutaj też się śmieje polgebkiem, tak na wszelki wypadek:haha:

A wchodź gdzie chcesz...tylko może bez zbytnich emocji? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...