Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to tamto, wstawać ! środa na horyzoncie :cześć: A ogólnie to już jestem zniesmaczona tą zimą.., tak jej nie lubię, że podejrzewam że nie ma za co jej lubić O.o zimno, ciemno i do domu daleko... To pewnie jakaś anomalia cała, przedwiekowa i wymazana już z pamięci, bo przecież dobry Bóg nie mógł stworzyć czego takiego dla ludzi O.o :)

Nie będę Was gnębić jakąś filozofią xd Miłego i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Ten księżyc chudzielec, to mi się dziś z bumerangiem skojarzył,taki zakrzywiony :)Mróz ludzie,mróz obrzydliwy:(Jakie może 4-6 na minusie  i narzekam .A gdzie te mrozy z naszej młodości,te minus 25??Wtedy jakoś nam zimno nie było,ha ha ha .

Aby do wiosny:)Wczoraj pierwsze przebiśniegi juz widziałam:)

Fajnego dnia ludziska:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Ja z koleżanką Basią jeszcze nadal w Baden-Baden i wybieramy się dzisiaj znowu skorzystać z  ciepłych źródeł:oklaski:. Na pewno będzie super chociaż na termometrze -1.Zapowiada się wspaniały dzień i takiego dnia życzę wszystkim!!!!!!Basia z pewnością też dołącza się do życzeń:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzień dobry dla wszystkich .Dzień  Babci minął / sto lat odśpiewane wirtualnie przez wnuki /.Dziadek na zywo usłyszy życzenia , spędza ferie z bliźniaki , dopiero trzeci dzień :hura:a już na oparach jedzie:szept:.Moja siostra zmartwiona, wczoraj rozmawiała z córką / 28 lat/ że idzie do kardiologa bo ma duszności, poci się i serce nie tak bije.Ma problemy z tarczycą / może to od tego/?poczekamy do wieczora.

 

 

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Zimno dzisiaj jakieś -5*:339_snowflake: będzie, nie lubię zimy, ale nie tylko ja, :szydera: sądząc z poprzednich postów:gazeta:. Dzisiaj już środek tygodnia, do wochenende nie zostało dużo, przeleci:dobrze:.

Życzę wszystkim miłego dnia:cmok:

images.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Nie ma to tamto, wstawać ! środa na horyzoncie :cześć: A ogólnie to już jestem zniesmaczona tą zimą.., tak jej nie lubię, że podejrzewam że nie ma za co jej lubić O.o zimno, ciemno i do domu daleko... To pewnie jakaś anomalia cała, przedwiekowa i wymazana już z pamięci, bo przecież dobry Bóg nie mógł stworzyć czego takiego dla ludzi O.o :)

Nie będę Was gnębić jakąś filozofią xd Miłego i buziaki :cmok:

Mógł,mógł. I stworzył.Po to by wiosna lepiej smakowała :tak2::szydera:

Też już nie mogę się doczekać ciepełka i słońca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek wszystkim nowy dzień przywitał mnie chłodem.  Dziadkowa aparatura wskazała -8 . Dziadek gotów  westwalkę odpalać bo takową jeszcze posiada. "Ugotować" chyba mnie chce ale na spacery to by jak nastolatek z gołą szyją i bez mycy chodził. I weź tu z nim gadaj Miłego dzionka

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

czas wyjazdu się zbliża, w lutym dołączę do zarabiających po tamtej stronie Odry. Pora wystawić nos z domowych pieleszy i trochę orientacji złapać. 

Trochę późno, ale......  życzę pozytywnego nastawienia do 2020 roku i onże niech będzie nam życzliwy :)

Zabieram się za lekturę.

P.s. wieje okrutnie, temp. +3.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałam ciała :szydera: Już myślałam, że z jakiejś wprawy wyszłam czy coś lub może pierwsze symptomy demencji i nie wiem co robię :o Przez ponad 1,5 roku moich pobytów w Much robiłam sos winegret codziennie bo miska sałaty musiała być do obiadu... Wczoraj zrobiłam do lodowej z pomidorkami koktajlowymi i sałata była prawie nie do jedzenia, ale podzióbałam, podopieczny też :haha:Dzisiaj już się bardzo starałam bo robiłam go do zielonej fasolki ze słoika i fasolka stała się absolutnie nie do jedzenia :o Dosmaczam, próbuje i absolutnie nic nie czuję prócz intensywnego smaku oleju, którego dodałam tylko kilka kropli... Wreszcie poszłam po rozum do głowy i spojrzałam na datę przydatności: do 2017 :oże też to (kużwa !!!) nie zapleśniało i po co stoi 1/3 butelki, co mnie zmyliło i wydedukowałam, że on w ciągłym użyciu … Wywaliłam już niemało przeterminowanych produktów, a ten cholerny olej sałatkowy mi umknął :( Położyłam na talerz sobie i pdp resztę fasolki prosto ze słoika i powiedziałam, że to jeszcze można zjeść, a tamto to już tylko do wyrzucenia. xd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucinda napisał:

Jakieś braki w kadrach zauważyłam

Może mnie kto oświeci???:|:rozpacz:

Jakie braki w kadrach????Chyba nie .Jedni w robocie to są na widoku,inni w domu to mają inne/hi hi hi/zajęcia:)

Ty za morzem w robocie czy urlopowo?W Danii?Coś tak mi świta:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry we wieczór. Zaprawdę powiadam Wam: to był wyborny dzień. Dzień raczej z takich pochmurnych,lekki mrozik a my moczymy się i masujemy nasze utrudzone ciała w cieplutkiej wodzie , w obłokach pary, pod gołym niebem. Zrelaksowałyśmy się do imentu. Wystarczy nam do końca naszych   zleceń , bo widać już światełko w tunelu. No to..byle do przodu. Dobrej nocy wszystkim!!!!!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie śpię od godziny :o Tu powietrze jakieś za dobre jest bo jeszcze szybciej się wysypiam xd Kawkę już wypiłam.., o piątej czas na drugą ? :o Dziś mam wspólne z córką pdp zakupy, więc powiedziałam pdp że dziś to jemy pizzę xd Naturalnie... - odpowiedział :d Trzeci tydzień mi tu leci to najwyższy czas odpocząć od tego gotowania :szydera: Muszę  kopnąć się na zewnątrz, na paluszkach i z latarką ... bo kawka już była a papieros jeszcze nie :szydera:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...