Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, foczka63 napisał:

@Teresadd Przy naszym trybie pracy abonament nie ma sensu.Po co płacić abonament kiedy jesteśmy w D? Karta jest korzystniejsza.A nowy telefon można dziś w każdym markecie  agd kupić,niekoniecznie przez internet.I wcale nie drożej.

Nie do końca się zgodzę. Ja mam w pakiecie Orange 2 telefony komórkowe, telefon stacjonarny, internet i tv. I jest korzystniej, niż wszystkie te usługi zakupione osobno. No i roaming jest wartością dodaną, a i internet na obczyźnie też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@Teresadd Przy naszym trybie pracy abonament nie ma sensu.Po co płacić abonament kiedy jesteśmy w D? Karta jest korzystniejsza.A nowy telefon można dziś w każdym markecie  agd kupić,niekoniecznie przez internet.I wcale nie drożej.

Dlatego piszę ,że porządziłam się sama.Ile dostałam zj...ek od małżona to wstyd napisać>:(.45 zł płacę.Jakie macie karty ,bo jestem zielona w temacie.( żeby chociaź było trochę GB i roamingu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie do końca się zgodzę. Ja mam w pakiecie Orange 2 telefony komórkowe, telefon stacjonarny, internet i tv. I jest korzystniej, niż wszystkie te usługi zakupione osobno. No i roaming jest wartością dodaną, a i internet na obczyźnie też. 

Wtedy tak:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dlatego piszę ,że porządziłam się sama.Ile dostałam zj...ek od małżona to wstyd napisać>:(.45 zł płacę.Jakie macie karty ,bo jestem zielona w temacie.( żeby chociaź było trochę GB i roamingu)?

Mam Play za 25 złotych miesięcznie z ful internetem, ale dziś przegięłam, słuchałam na puckach radia przez 4 godziny i smsowo mi zagrozili, że za dwa tygodnie, o ile bilans się nie zmieni, zaczną pobierać kasę za internet, hmmm.

Chyba muszę wysłac telefon do PlO.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Mam Play za 25 złotych miesięcznie z ful internetem, ale dziś przegięłam, słuchałam na puckach radia przez 4 godziny i smsowo mi zagrozili, że za dwa tygodnie, o ile bilans się nie zmieni, zaczną pobierać kasę za internet, hmmm.

Chyba muszę wysłac telefon do PlO.o

To jest, niestety, Polityka Uczciwego Korzystania z Roamingu, którą zapoczątkował właśnie Play, składając zażalenie do UOiK >:( A potem reszta dostawców usług podpięła się pod wyrok :mur: I teraz mamy czteromiesięczne okresy rozliczeniowe >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To jest, niestety, Polityka Uczciwego Korzystania z Roamingu, którą zapoczątkował właśnie Play, składając zażalenie do UOiK >:( A potem reszta dostawców usług podpięła się pod wyrok :mur: I teraz mamy czteromiesięczne okresy rozliczeniowe >:(

I tak sobie chwalę. Za tę kasę mogą mnie uczciwie rozliczać, nie mam nic naprzeciwko ;)

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To jest, niestety, Polityka Uczciwego Korzystania z Roamingu, którą zapoczątkował właśnie Play, składając zażalenie do UOiK >:( A potem reszta dostawców usług podpięła się pod wyrok :mur: I teraz mamy czteromiesięczne okresy rozliczeniowe >:(

A ja nadal kisne na starej umowie i nic mi nie rozliczają. Wszystkie rozmowy mam za free. I na komorki i na stacjonarne. I te polskie i te niemieckie. Jeszcze sie upewnilam ze 3 tyg temu w salonie. Potwierdzenie dostalam to nie podpisalam nowej umowy. I tak od 5 lat uparcie nie daję się skusić na nowy abonament. Tylko neta ciut mało na obczyźnie gdyż raptem 3 giga....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

A ja nadal kisne na starej umowie i nic mi nie rozliczają. Wszystkie rozmowy mam za free. I na komorki i na stacjonarne. I te polskie i te niemieckie. Jeszcze sie upewnilam ze 3 tyg temu w salonie. Potwierdzenie dostalam to nie podpisalam nowej umowy. I tak od 5 lat uparcie nie daję się skusić na nowy abonament. Tylko neta ciut mało na obczyźnie gdyż raptem 3 giga....

Plus tak ma i T-mobile. Niestety w Orange tak nie jest :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja nadal kisne na starej umowie i nic mi nie rozliczają. Wszystkie rozmowy mam za free. I na komorki i na stacjonarne. I te polskie i te niemieckie. Jeszcze sie upewnilam ze 3 tyg temu w salonie. Potwierdzenie dostalam to nie podpisalam nowej umowy. I tak od 5 lat uparcie nie daję się skusić na nowy abonament. Tylko neta ciut mało na obczyźnie gdyż raptem 3 giga....

Nie wierzę. To niemożliwe po prostu. Takie pakiety na zagranicę nie istnieją i już!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja nadal kisne na starej umowie i nic mi nie rozliczają. Wszystkie rozmowy mam za free. I na komorki i na stacjonarne. I te polskie i te niemieckie. Jeszcze sie upewnilam ze 3 tyg temu w salonie. Potwierdzenie dostalam to nie podpisalam nowej umowy. I tak od 5 lat uparcie nie daję się skusić na nowy abonament. Tylko neta ciut mało na obczyźnie gdyż raptem 3 giga....

Ja też i netu do wypęku, ale dzis przegięłam.. Wszystko przez ból istnienia i takie tam inne. 

Proponowali mi nowa taryfę, ale grzecznie odmówiłam, kocham płacić 25 złotych na miesiąc ;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wierzę. To niemożliwe po prostu. Takie pakiety na zagranicę nie istnieją i już!

Owszem istnieją. Ale tylko u tych, którzy nie podpisuja nowych umów. Rodzina 40 ze strefą międzynarodową B to się nazywa. Zachęca sie mnie do podpisania nowych papierów oczywiście ale...W życiu nigdy! Mam 5 lat to se bede miala dalej:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, salazar napisał:

Ja też i netu do wypęku, ale dzis przegięłam.. Wszystko przez ból istnienia i takie tam inne. 

Proponowali mi nowa taryfę, ale grzecznie odmówiłam, kocham płacić 25 złotych na miesiąc ;) 

Ja tak samoxd Po co mi nowa umowa skoro stara jest fajna? I kocham ją! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...