Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paskudna noc za mną.

Poty z gorączki mnie oblewały. Opiłam się herbat wczoraj, więc kilka razy do klo musiałam wstawać.

Rano wstałam z zawrotami głowy.

Teraz troszeńkę lepiej, popijam polskie medykamenty i leżę, nic nie robię.

 

 

Dzień dobry się z Wami.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dzień jak co dzień. 

26 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Życzę Wam, a przede wszystkim sobie, tylko i wyłącznie samych dobrych wiadomości. 

Zła pasa może się wreszcie  skończy .Ja teź czekam na dobre wieści,bo wszystko  się jakoś ostatnio się nie klei. Nie może mieć człowiek spokojnej głowy.

Głowa do góry Agatko.

Bądż dobrej myśli,bo po co być złej.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne i mroźne dzień dobry:)Dopiero właściwie przysiadłam,jakiś intensywny poranek dziś:)Kąpiel PDP,znaczy sama ,ja tylko wartuję w łazience i plecki myję:)Zaraz posniadaniu przyszła pani akustyk bo Kulkowy aparat wiecznie fiksuje a kosztował sporo geldów i Kulka od poniedziałku ma wq....Dobre auto można kupić zamiast tego bubla słuchowego.Znów poszedł do naprawy.Tyle dobrego ,że nigdzie jeździć nie trzeba,przyjeżdżają,oglądają ,zabierają i potem oddają.Naprawiony.Na trochę,he he ..

Dziś chyba jaki spacer będzie bo słonko aż grzeje.No,obaczym:)

@Teresadd naumiała Kulkę popołudniowej drzemki,jak tu była i chwała jej za to:)Jeszcze kogut na 13-ą nie zapieje a Kulencja już pod kołderką:)Ja też zazwyczaj:)Tak więc spacerek po przerwie chyba.

Odkryłam nową stronkę z filmami,Obejrzałam Kamerdynera z Fabjańskim i jestem jakaś rozczarowana.Taki niby super hiper,głośny film a nic specjalnego.Przewidywalny do bólu,w dodatku niezgodny z prawdą historyczną.Iiiiiiii.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Barbara48 napisał:

A ja dostałam ogromny słój z roślinkami zrobiony własnoręcznie przez partnerkę mojego chrześniaka.

Było super, dużo fajnych wspomnień.

received_2279032515729479.jpeg

Pięknie to wygląda. I pewnie nieczęsto trzeba podlewać czyli coś dla mnie

 Ciekawa jestem jak zrobione i jakie roślinki do takiego słoja się nadają.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

Obejrzałam Kamerdynera z Fabjańskim i jestem jakaś rozczarowana.Taki niby super hiper,głośny film a nic specjalnego.Przewidywalny do bólu,w dodatku niezgodny z prawdą historyczną.Iiiiiiii.

Mam dokładnie takie same odczucia :( A moje rozczarowanie, po tak szumnych zapowiedziach, sięgnęło zenitu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Wiosna za oknem na całego :d . Dziś moja Marianka od samego rana wprawiła mnie w osłupienie :d . Wstaję sobie grzecznie, otwieram drzwi od mojego pokoju, a Marianka fertig, w bucikach , kurteczce, czapeczce z torebką w dłoni chce maszerowac gdzieś. Myslała , że dzis wtorek i do Tagespflege jedzie :d :d :d . Dobrze, że w porę wstałam, bo jeszcze chwila i poszłaby w cholerę. Ufff, jeszcze tylko dwa tygodnie. 

Miłego dnia kochani.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie mam doła tylko lenia. :haha:Nudzi mi się chyba.

Żadnych okiendo mycia nie ma?Żadnych piwnic czy strychów do odgruzowania.Hi hi hi Wiem ,wiem,że tego nie robimy:)Ale na nudę najlepsza terapia zajęciowa ,ew.dziki seks ,ale o to drugie raczej na wyjeździe trudno.W ostateczności możesz się rozebrać i ubrania pilnować ,tyle że znów się zaziębisz.Noż,jakby nie patrzył ,przechlapane z każdej strony:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Żadnych okiendo mycia nie ma?Żadnych piwnic czy strychów do odgruzowania.Hi hi hi Wiem ,wiem,że tego nie robimy:)Ale na nudę najlepsza terapia zajęciowa ,ew.dziki seks ,ale o to drugie raczej na wyjeździe trudno.W ostateczności możesz się rozebrać i ubrania pilnować ,tyle że znów się zaziębisz.Noż,jakby nie patrzył ,przechlapane z każdej strony:(

O! Ten dziki seks mnie zaintrygował. Tylko nie wzielam swego skórzanego wdzianka z kozy ze sobą. To chyba nie będzie na dziko...Schade>:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O! Ten dziki seks mnie zaintrygował. Tylko nie wzielam swego skórzanego wdzianka z kozy ze sobą. To chyba nie będzie na dziko...Schade>:(

To może przytrzaśnij se palec drzwiami i zawyj ....na wilka będzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To może przytrzaśnij se palec drzwiami i zawyj ....na wilka będzie :szydera:

Chyba na kojota? Bo jak na wilka to mam za bardzo plaskaty pysk:haha:

Po namyśle doszlam do wniosku, ze jednak jestem w nastroju " na żabę". Bo przeczytawszy Twego posta zaczęłam rechotaćxd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Chyba na kojota? Bo jak na wilka to mam za bardzo plaskaty pysk:haha:

Po namyśle doszlam do wniosku, ze jednak jestem w nastroju " na żabę". Bo przeczytawszy Twego posta zaczęłam rechotaćxd

O ....tyle , że rozerwać się nie można , bo i ładna i inteligentna ...ta żabeczka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...