Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyrobiłam jednak z tymi plastikowymi storczykami w moim pokoju :haha:Wyniosłam do byłej sypialni pdp razem z gustownymi serwetkami, na których stały i to bez pytania ...xd W ich miejsce postawiłam prymulkę, którą dziś zakupiłam :d I powiem Wam : - od razu lepiej :d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Nie wyrobiłam jednak z tymi plastikowymi storczykami w moim pokoju :haha:Wyniosłam do byłej sypialni pdp razem z gustownymi serwetkami, na których stały i to bez pytania ...xd W ich miejsce postawiłam prymulkę, którą dziś zakupiłam :d I powiem Wam : - od razu lepiej :d

dobrze zrobiłaś :dobrze:

pochwal się prymulką, to moja

20200110_142239.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta ja nabylam sansewerie, podobno ma dobre dzialanie.

Sztuczne kwiotki poszly won.

Za to corka pop ,jak ja jest milosniczka hiacyntow.

Na gwiazdke dostala ode mnie pierwszy hiacynt,alez sie cieszyla!

Alez one pachna!!!

Teraz w Rewe kupila wiazanke hiacyntow i podzielila sie ze mna.

Sa jakies inne, dluzsze lodygi i nie pachna

 tak,

jak  te doniczkowe,

Za kilka dni jak przekwitna sprawie sobie tulipanki w doniczce:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam ubaw z pop.

Staje nad muszla i czai sie:haha:

Chodzi o to,ze nie moze sie nadziwic, ze czesto papier lezy w srodku.

Po prostu nie zawsze splukuje po sobie.

Wykula teorie ,ze ,,papier wraca,,:tak2::hura:

Tlumaczylam,ze nie spuscila wody.

Ale gdzie tam!

Nie wierzy

, az zaczela sie drzec,ze ZAWSZE spuszcza wode,

Dalam sobie spokoj

 

Bo babka dostaje piany.

 

Nie dziwilabym sie,gdyby to byla demencja.

Daj Bosze aby kazdy mial taki umysl jak ona w tym wieku:tak:

Tak wiec czas milo uplywa na sterczeniu nad muszla i czekaniu ,czy papier wyplynie. ha ha ha 

 

Dzis juz nie wyrobilam i kiedy zaczela podziwiac swoja kupe ,powiedzialam,ze przeciez byla o 17.00 w klo i nie spuscila wody:haha:

Znow dostala piany,

bo ona wrzuca potrojny papierek,a tam jest podwojny.

Oslabila mnie tym argumentem.

Zakonczylam dyskusje mowiac, ze tam na dole sa krasnoludki, wala kupe i uciekaja:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Oslabila mnie tym argumentem.

Po co w ogóle wdajesz się z nią w dyskusję?Ja bym się obróciła na pięcie i poszła.Może zaczyna się demencja i stąd te "wydziwiania".Wzruszenie ramion,w tył zwrot i szlus.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat papieru toaletowego i brania po jednym albo dwa cieniutkie listki to można poematy pisać :szydera: I nic nie pomaga, przyzwyczajenie druga naturą człowieka. 

Ale w Grecji jest ciekawiej bo nie wolno wyrzucać papieru do muszli tylko do kubełka :szok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry i dobranoc :szydera: czytałam ponad godzinę zaległości..płodne to forum...melduje że dojechałam, ogarnełam stare miejsce na nowo..zaliczylam dzisiaj cudne spotkanie z @Teresadd..i oby tak minęło pozostale 68 dni..dobranoc kochani..od jutra juz na bieżaco będę czytac..:cześć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Nie wyrobiłam jednak z tymi plastikowymi storczykami w moim pokoju :haha:Wyniosłam do byłej sypialni pdp razem z gustownymi serwetkami, na których stały i to bez pytania ...xd W ich miejsce postawiłam prymulkę, którą dziś zakupiłam :d I powiem Wam : - od razu lepiej :d

Oj ...nie znasz się Danuto na wygodzie i ....elegancji . Plastikowe pięknie się  z ulicy prezentują ....ani jednego zwiędniętego listka nie ujrzysz ...a i podlewać raz w tygodniu nie trzeba ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, scarlett napisał:

dzień dobry i dobranoc :szydera: czytałam ponad godzinę zaległości..płodne to forum...melduje że dojechałam, ogarnełam stare miejsce na nowo..zaliczylam dzisiaj cudne spotkanie z @Teresadd..i oby tak minęło pozostale 68 dni..dobranoc kochani..od jutra juz na bieżaco będę czytac..:cześć:

Cudne,inne.:cmok:Dzięki  Jola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ale w Grecji jest ciekawiej bo nie wolno wyrzucać papieru do muszli tylko do kubełka :szok:

W Albanii jest tak samo :szydera: Na Ukrainie też, więc i Rosja chyba tak ma... Chiny też z tego co mi mówiono. Na Ukrainie, w czasach w których tam byłam, chroniczny był brak tych kubełków i w tym użytym papierze dosłownie brodziło się :szok: Po wyjściu z toalety publicznej dostałam tam jakiegoś histerycznego śmiechu, którego nie mogłam opanować, bo do tego "kabiny" miały wysokość najwyżej 1 metr i były bez drzwi... Potrzeby załatwiło się na stojąco do dziury w podłodze … Byłam tam dwa razy.., na szczęście zimą i to tęgą xd Przekrój rur mają wykluczający mieszanie goowna z czymkolwiek innym xd Nie wiem jak Polska uchowała się przed tą "wschodnią zarazą" i jednak kanalizację robiła od zarania na wzór zachodniej O.o:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiekunkowo :cześć2:Wczoraj byłam na antygrypach przez cały dzień i dziś czuję się stanowczo lepiej :dobrze: Mamy połowę stycznia.., trawniki pokryte są tu już kwitnącymi stokrotkami... widziałam też kwitnące fiołki :o Na rabatach te żonkile i krokusy, tudzież hiacynty,  mają już po kilka centymetrów :o Trudno powiedzieć, że idzie wiosna bo przecież jeszcze zimy nie było :o coś jednak idzie... Tak dumałam na temat tych rozpuszczających się lodowców i ociepleniu klimatu i doszłam do wniosku, że ten nadmiar ewentualnej wody to mały pikuś… Zima też nie potrzebna nam jest, jak to lubią gadać, do wybicia wszelkiego robactwa … bo my wszystko co chcemy zachować w dobrej kondycji przechowujemy w niskich temperaturach. Chyba bardziej zagraża nam to co powoli uwalniają odmarzające lodowce, a to jest dokładnie   ..uj wie co :o:o:o Ale co ma być to będzie, byle do przodu...

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Nie dziwilabym sie,gdyby to byla demencja.

Daj Bosze aby kazdy mial taki umysl jak ona w tym wieku:tak:

Tak wiec czas milo uplywa na sterczeniu nad muszla i czekaniu ,czy papier wyplynie. ha ha ha 

@foczka63 może mieć rację i są to początki demencji. Demencja na początku ma swoje przypływy i odpływy, czyli po okresie bycia na fazie wszystko wraca do normalności... Gdy się rozwija okresy normalności są coraz krótsze... Podświadomość takiego pdp próbuje się czegoś czepić, żeby dosłownie zatrzymać poruszanie się pamięci, która na początku jest jeszcze ciągle cała i chronologiczna, i "wymyśla" i wyolbrzymia  problem... w tym przypadku  akurat użyty papier toaletowy.., ale to może być cokolwiek... Głowy nie dam, że to zachowanie jest demencyjne bo może być to inna "skleroza" O.oxd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...