Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono xd nie powiem, że ja już na nogach bo raczej jeszcze na doopie, ale za jakąś godzinę będę miała oczy szeroko otwarte xd

Wczoraj miałam pierwsze duszowanie mężczyzny pod prysznicem :haha:Kąpałam już w wannie, miałam też leżącego, więc mycie w łóżku, a tutaj mam prysznicowego... I jest to najtrudniejsza opcja... Trza by było w jakimś bikini bo człowiek (czyli ja) upocił się i pochlapał xd Bikini nie wzięłam, więc powinnam poprosić o zakup... :haha:A tu mówisz i masz …Skromność czy asceza jest tu źle widziana :o Tu trzeba chcieć, a wszystkiego za dużo... :o Do tego tych przegryzaczków cała szuflada; orzechy na słono i słodko, mieszanki orzechów, czekolady, bomboniery, ciasteczka i chipsy... Przewiduję rozrost mojej doopy i już poważnie myślę o jakieś diecie zapobiegawczej, np. raz w tygodniu tylko na sokach... Kuźwa ! jeszcze takiego problemu w pracy nie miałam, że pdp cały w skowronkach jak ty wpierdzielasz i cały smutny jak nie jesz :o

Na razie wam, miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek jeszcze raz:)Liczenie polityków zamiast baranów polecam na bezsenność.Liczy się właściwie to samo,najlepiej od końca.Do zera nie doszłam ,zasnęłam już przy Terleckim ,ha ha ha 

Ciepło i mglisto,mokro i dźdźysto.Z tą pogodą,kurna .Nie nadąży człowiek:)

Jeszcze cały tydzień bez przedszkola,o ja biedna ,nieszczęśliwa:(

Oby szybko tydzień zleciał,czego Wam i sobie życzę:)

Miłego dnia:)

 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, ciekawa jaka pogoda dzisiaj będzie, na pewno jakaś będzie:haha:. Sucho jest, więc chyba źle się nie zapowiada:dobrze:.

Życzę wszystkim spokojnego poniedziałku:cmok:

@foczka63 jak bym zaczęła liczyć polityków, to murowana bezsenność:szydera:

pobrane (24).jpg

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wreszcie wyspałam się jak człowiek ...nikt mnie ne szturchał ...żadnych stóp na mojej facjacie nie miałam ...o ...tak to lubię ! Jeszcze tylko doprowadzę kwadraty do stanu , jaki był  przed przybyciem gości i mogę zacząć myśleć o sobie ....No to ...dopijam szatana ...sztachnę się dymkiem i za robotę muss się brać :haha:

Miłego dna i tygodnia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i niech moc będzie z Wami :d

Wczoraj było pięknie i sucho, nawet ruszyłam cztery litery na spacer a dziś dżdżysto i szaro buro. Mimo to bedę musiała się wynurzyć z domowych pieleszy żeby jakiś suchy prowiant kupić i filtr do ekspresu.

Zbliża się termin mojego wyjazdu i spada mi dynamika, witalność i żywotność.

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu jestem :oklaski: Tym razem niewyspana :haha: Mój cykl dobowy się przesunął z nieróbstwa i nie wiem, czy mam się martwić, czy dać sobie na wstrzymanie :haha: Ale....pomyślę o tym jutro :haha: A dzisiaj posiorbię sobie kawunię, pojaram cygaretki i poczytam sobie nocne klepania :haha:Tymczasem 1142008808_dziendobryponiedziaekdiabeek.gif.c5b23f541d9b68aaf02f5c79e4eac202.gif i życzę, by poniedziałek nie przyniósł wam diabelskiej roboty, lecz piekielne zadowolenie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, awe59 napisał:

Zbliża się termin mojego wyjazdu i spada mi dynamika, witalność i żywotność.

 

Mój też. Coraz bardziej się przygnębiam.

Zawsze tak mam, że te ostatnie dni w domu jakieś zdołowane.

Trzeba się też przestawić na inny rytm- wcześniej spać chodzić i wcześniej wstawać. 

Dziś jeszcze normalny dzień, jutro niby też, ale nastawienie inne, bo w nocy z wtorku na środę wyjeżdżam. Chyba spać nie będę, bo 2-3 ma być wyjazd (jutro będę potwierdzać). Firma organizuje mi przejazd, załatwia busa i czasami średnio mi się podoba. Tym razem według prognoz mam jechać 14 godzin :szok:

 

Dzień dobry się z Wami.

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jeszcze przy kuchennym stole.

Wyduszowalam babcie, zjadlysmy śniadanie A dziadek śpi :haha:

Zaczęłam grzebać w komórce, zamiast z nią gadać, więc nie wytrzymała i poszła do sypialni, zobaczymy jaki będzie efekt :haha:

Miłego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam, a właściwie nie musiałam, ale wypadało . Dzisiaj wypróbuję metodę @foczka63 jakby co, ale bojam się, że przy liczeniu tych baranów dojdę do jakiejś niewyobrażalnej potęgi . Albo mnie szlag trafi w księżycową noc. 

Hajda na koń i idziemy przez życie w podskokach. Miłego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam w Saarbrücken i choć było zimno to przynajmniej nie padało. Rzutem  na taśmę spotkałam się z @XXMartaXXX bo dzisiaj wraca do kraju. Połazilyśmy, pojadłysmy a dzisiaj niestety ja do pracy. Godziny przed południową zmianą mają chyba mniej minut bo strasznie szybko mijają :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Świstakowy dzień,czyli po staremu.Anita w betach,roladki wołowe pyrtolą się,chałupa obleciana.Chyba pora za odchudzanie się wziąć,ale lenistwo totalne.Nadromadziłam różnych grup wsparcia w zwiazku ,że zamiar mam schudnąć.Tylko chęci brak.Może lustro i waga zmobilizuje mnie.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Teresadd gdzie masz grupy wsparcia, chce i ja!

Moja hm figura(?) rozrosla sie :((((

Krysiu spotkamy się ,to cię wesprę.A tak na poważnie to FB grupy typu miazga,(ćwiczenia) i Program Zdrowego Odchudzania. Daję sobie kilka dni i wio.

@foczka63 a może tylko na miodku się skończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek. Godzina wyjazdu do Pamperslandii zbliża się w tempie ekspresowym. Buuu, nie chcę! Ale moje chcenie życie ma w odwłoku, i tym samym będę musiała się zapakować i w piątek odbyć podróż, na którą nie mam ochoty. Nie rozumiem dlaczego czas tak galopuje jak się w chałupie wlasnej siedzi, a gdy się siedzi nie u siebie, to rozciąga jak sparciała guma w starych kalesonach. No ale nic to. Wymarudziłam się jak należy, to pozostało tylko kokardy w warkoczach poprawić i zrobić wypad do apteki. A was buziam, miziam i inne plum, plumxd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...