Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, foczka63 napisał:

Witajcie:)U mnie mgła trzyma ,jakiś lodopodobny, mały opad się sączy i  2 na minusie.Zbieram się powoli do szpitala w odwiedziny.Kulka wydzwania co 15 min a to jeszcze przywieź a tamto.Jej dzieci to chyba myślą ,że ja jakaś ułomna, bo już z 5 wiadomości dostałam z tą samą listą rzeczy dla Mutti.Agencja jeszcze nie dzwoniła.Myślę ,że decyzje co do mnie zapadną dopiero ,jak główna córka wróci z urlopu.Pożywiom,uwidim:)

A witaj w moim świecie . Jam niegodna koszuli nocnej wybrać, o pościeli nie wspominając .

Ja dostaję milion wiadomości dziennie, większość wzajemnie się wyklucza . Ale za to czas tu szybko leci. Zrobiłam 4 pary skarpet i 8 dzwonków (na przyszłoroczną choinkę) 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczarowałam czas na Marginesie :oklaski: Odbieram dzisiaj (z jednodniowym wyprzedzeniem) Niuńka od dohtorów :hura: Pizgnęła chłodnica i termostat :mur: I nowe oleje dostał...i filtry...i wyskoczę z kasy :oops: Ale....to nieważny detal, wszak pieniądz to rzecz nabyta i powinien się kręcić :haha: Ważne, że Syńciu wróci do Macierzy...i będzie dalej mój odwłok woził :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wraca jutro!  Koniec laby i do kieratu cza się zaś przypiąć. 

Rosół na powitanie upyrkolę. 

Jeszcze tylko 35dni ..

 

Radziu, czy te czwórki we ślepkach Twych ,to aby nie efekt tłustych okóff bigosowych? A wiadomo, że tłuste cza ANKOHOLEM polać coby się strawiło. ..

Współczuję chopok, współczuję. ..xd

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam autko :oklaski: Mój Skarbuś cieszył się na mój widok....jak pięknie mruczał :oklaski: I oczętami swemi mrugał :oklaski: Cudownie odzyskać coś, co się uwielbia :oklaski: A że przyjemności kosztują.....trudno, ale czego nie robi się z miłości? :haha: I jutro wyruszam na łowy...do ulubionego sklepu z ciuchami ze Szwajcarii :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 lat temu moim MZ250 produkcji Motorenwerke Zschopau –teraz chyba inaczej,

z Kielc do Krakowa jechałem 40 minut,

sam sobie dziwię się, że człowiek był wtedy taki głupi,

ale jak mnie była teściowa wkórwiła, to te 128 kilometrów polonozem pokononałem w 55 minut

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darekr napisał:

30 lat temu moim MZ250 produkcji Motorenwerke Zschopau –teraz chyba inaczej,

z Kielc do Krakowa jechałem 40 minut,

sam sobie dziwię się, że człowiek był wtedy taki głupi,

ale jak mnie była teściowa wkórwiła, to te 128 kilometrów polonozem pokononałem w 55 minut

Swoim Polonezem , czy może panowie w mundurach zaprosili Cię do Poloneza .....swojego . A Ty bidulku myślałeś , że do tańca i sruuu....prącie bardzo ?! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Swoim Polonezem , czy może panowie w mundurach zaprosili Cię do Poloneza .....swojego . A Ty bidulku myślałeś , że do tańca i sruuu....prącie bardzo ?! xd

Zawszwe ( Ciebie) zapraszam Piękne Kobiety do tańca

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Na dworze miła niespodzianka ...6 stopni na plusie ...aż chce się postać na tarasie i popalić  :d Dziś mój ostatni dzień pracy , bo jutro tylko poranne oporządzenie Jadzi i wolne ...i czekanie na busa . Jeszcze nie wiem dokładnie , czy mój wyjazd będzie jutro wieczorem , czy w niedzielę rano , ale mam dowiedzieć się dopiero dziś wieczorem . Gorzej , gdybym dowiedzieć miała się dopiero jutro xd Grunt , że jadę do domku , że turnus minął mi niezwykle szybko ....to nic , że Jadzia czasem moje książkowe  ciśnienie mi podnosiła , bo to były drobiażdżki ...ogólnie było bardzo gut . A Jadzine wymyślania idzie przeżyć . Ważne , że nawet gdybym o 1-ej w nocy miała ochotę położyć się do łóżka to i tak jestem pewna , że się wyśpię , bo pobudek nocnych tutaj nie ma . Jedyny problem , którego się tutaj nabyłam to ....qwa ....wagowo -objętościowo mi się przybrało ...trza się będzie ostro za siebie wziąć w domku , bo inaczej ciuchy wiosenne i letnie do kontenera albo w dobre ręce będą musiały pójść ....tak se siedzę przy kawce i planuję , marzę ....a marzenia podobno się spełniają xd

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Na dworze miła niespodzianka ...6 stopni na plusie ...aż chce się postać na tarasie i popalić  :d Dziś mój ostatni dzień pracy , bo jutro tylko poranne oporządzenie Jadzi i wolne ...i czekanie na busa . Jeszcze nie wiem dokładnie , czy mój wyjazd będzie jutro wieczorem , czy w niedzielę rano , ale mam dowiedzieć się dopiero dziś wieczorem . Gorzej , gdybym dowiedzieć miała się dopiero jutro xd Grunt , że jadę do domku , że turnus minął mi niezwykle szybko ....to nic , że Jadzia czasem moje książkowe  ciśnienie mi podnosiła , bo to były drobiażdżki ...ogólnie było bardzo gut . A Jadzine wymyślania idzie przeżyć . Ważne , że nawet gdybym o 1-ej w nocy miała ochotę położyć się do łóżka to i tak jestem pewna , że się wyśpię , bo pobudek nocnych tutaj nie ma . Jedyny problem , którego się tutaj nabyłam to ....qwa ....wagowo -objętościowo mi się przybrało ...trza się będzie ostro za siebie wziąć w domku , bo inaczej ciuchy wiosenne i letnie do kontenera albo w dobre ręce będą musiały pójść ....tak se siedzę przy kawce i planuję , marzę ....a marzenia podobno się spełniają xd

Miłego , spokojnego dnia .

Baska...szerokości 

Ja muszę jeszcze poczekac z wyjazdem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć: Jestem u siebie, a tak zwykle to ciągle pod innym adresem :), nawet mam tzw. adres korespondencyjny żeby choć korespondencję mieć na jednej kupie xd Ale definitywnie przewożę wszystko do mojej nowej garderoby, a w tej nowej garderobie kazałam sobie zrobić (między innymi) wieszak na torebki... i już mam prawie wszystkie powieszone :dobrze:i jak zobaczyłam ile tego dobra zgromadziłam przez te lata to doszłam do wniosku, że chyba mi odbiło :o:haha:Doliczyłam do 19-tu :szok:, więc niech mnie ręka boska broni przed kolejnym zakupem, choćby za 1 euro >:(xd O innych obfitościach nie będę opowiadać bo nadwyżki nie dotyczą tylko torebek :haha:dobrze, że jakiś rozum nie pozwolił mi na gromadzenie durnostojek, czyli nie jest ze mną do końca tak źle :szydera: 

Dzisiaj o 17-tej mam psychoterapię przedwyjazdową, czyli kosmetyczkę i fryzjera i zaś muszę wrócić na adres korespondencyjny i nie wiem, którą torebkę wziąć ze sobą ... dobrze, że walizka jest wiadoma xd

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Coś mi się porobiło ostatnio, że wstaję późno.....ale jak to Mirella mówi, szczęśliwi czasu nie liczą....:haha:

Czekam na ryż do risotto, który córka ma mi podrzucić. Dziś mam takie zamówienie bo córunia nie ma czasu gotować...jak bedzie wracać z pracy to zabierze gotowca do domu. Dba o mamusię, żeby jej się nie nudziło...:szydera: i sprawność motoryczna dobrze funkcjonowała.....kochane dziecko :d

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak sobie wpadłam z powitaniem :oklaski: I nie chce mi się pisać...za wiele :haha: Pozwólcie zatem, że w krótkich, żołnierskich słowach powiem image.png.16bd81dd9e4a06e2492bd72e0000e19c.png i wezmę się za jaranie, siorbanie i...czytanie zaległości :gazeta: Niech się więc darzy...najlepiej jak może :oklaski:

A co bedziesz jarac?? Masz ziolo??? To wpadne na szluga

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...