Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to mroźne bry bry:)U mnie 6 na minusie.I bdb.Może choć troszkę wymrozi robale:)Dobrze z jednej strony a z drugiej nie ,bo już się pszczółki obudziły, zgłupiałe pogodą i teraz wyginie ich dużo:(Mówią ,że jak zginie ostatnia pszczoła to  nasz świat też....

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.e48a40f31f7fe97ad24742f817a1b8dd.png, czyli dzień dobry :oklaski: Veni, vidi i....oznajmiam, że nic mi się nie chce :haha:Pizga u mnie niemożebnie, bo z mroziku zrobiło się szybciorkiem 6 na plusie :haha: A nada dzisiaj popitalać do autkowego dohtora i mnóstwo innych, Maminych spraw załatwić...a to już perpedes :( Póki co, hospital mam nadal w domu moim i wyjazd na roboty się opóźnia :donos: Ale, jak to mówią, trzeba myśleć pozytywnie :oklaski: Myślę więc :haha: I tak sobie wymyśliłam, że dzień będzie miły i dobry, czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. Porany spacer zaliczony,pogoda jak dzwon.Słoneczko i lekki mrozek.Dzisiaj większe zakupy,trochę chałupę ogarnąć i można jutro sylwestrować samej (z psem)O.o

Miłego dnia foremki. 

Chyba pojutrze to Sylwestrowanie ? Choć,w sumie,i dzisiaj można zacząć...:)

Pozdrawiam z Lüneburga,u mnie dziś zdecydowanie cieplej więc będzie rower na pauzie.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :d . Za oknem lekki mrozik, a na ustach banan z powodu niektorych ofert pracy :d :d :d . Karmienie ryb w stawie, to jest to , co opiekunki lubią najbardziej :d . Miłego dnia :d .

Oj tam.Moja koleżanka jedzie w miejsce gdzie będzie do karmienia ....osiem świnek morskich.

I cieszy się na to strasznie!Aha,jeszcze dwa psy tam są,ale to już przy świnkach pikuś.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marta B napisał:

Chyba pojutrze to Sylwestrowanie ? Choć,w sumie,i dzisiaj można zacząć...:)

Pozdrawiam z Lüneburga,u mnie dziś zdecydowanie cieplej więc będzie rower na pauzie.

Miłego dnia wszystkim

Jeżu malusieńki! Ja myślała, że jutro Sylwester... Jak tak to ja jeszcze w czarnej dupie! Mało casu kruca bomba, mało :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki! Ja myślała, że jutro Sylwester... Jak tak to ja jeszcze w czarnej dupie! Mało casu kruca bomba, mało :szydera:

Nie bój żaby - zdążysz :dobrze:

Na Hawajach Nowy Rok będzie pojutrze o 11.00 :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Dzien dobry!

Pucfrau przyszla.

Babka szczesliwa.

dostala aparat do golenia (babka)

Juz swiezutka ,ogolona :hura:

Ja wydobylam z czelusci zamrazarki mielone,tfu frikadele.

Dorobie sos z tubki dla pan,sama zjem pyrki z koperkiem.

A po obiedzie ruszam w miasto.

Trza glowe przewietrzyc.

Jutro machne salatereczke salatki bryzganej,mniam,

I kupie stopery do uszu, aby mnie fajerwerki nie obudzily.

Jakos nie mam ochoty siedziec z pop i ogladac szlagiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Hajw jest piękny, Hawaj uroczy, Hawaju powiedz mi... Lecę szukać miejsca w tanich liniach lotniczych :szydera:

A dlaczego zaraz w tanich? W ojro Ci płacą v

Mnie głupawka bierze, bo zaczęło się od @foczka63 i idzie po De. U mnie bez sraczki, ale też odlotowo. Karetka na całą ulicę iluminację zrobiła.

Edytowane przez aniao
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy! Pojutrze wracam do domu.Moja zmienniczka (wlasciwie to ja jestem zmienniczka , bo ona jest tutaj dluzej) laskawie , po moich kilku prosbach przyslala mi wiadomosc, ze jednak bedzie 31 grudnia.W wigilie zadzwonila do mnie, myslalam ,ze z zyczeniami ,a tu bylo stwierdzenie , ze ona chce przyjechac 3 stycznia,ze impreze z siostra moge przelozyc.Gdy sie nie zgodzilam  , bez przyslowiowego pocaluj mnie w d.. rozlaczyla sie.Nie wiem czy ona faktycznie miala ta operacje.Ale jesli miala to nie wiem czy po dwoch tygodniach juz sie nadaje dziewczyna do pracy.

Dzisiaj sie juz pakuje ,oprozniam dla niej pokoj.

Poniewaz juz dzisiaj schowam laptopka wszystkim chce podziekowac za wsparcie duchowe.Zycze Wam wszystkim cudownego Sylwestra , wspanialych humorow i dobrego szampana!

Zycze aby nadchodzacy Rok spelnil Wasze marzenia!Wszystkiego dobrego dla Was ,Waszych Rodzin i Przyjaciol!

nn.png

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@helena1957  Tobie też ...wszystkiego naj :cmok:Zmienniczką nie przejmuj się ....pracujesz dla siebie , Ty troszczysz się w czasie pobytu o PDP ...zamykasz drzwi i ona niech sobie spokojnie pracuje . Też położyłam lachę na widzimisię , zakazy , nakazy ...brak kontaktu i spokój . Muszę dbać o swoją doopę ...zmienniczki niech dbają o swoje . Koniec ...kropka ...amen .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, aniao napisał:

A dlaczego zaraz w tanich? W ojro Ci płacą v

Mnie głupawka bierze, bo zaczęło się od @foczka63 i idzie po De. U mnie bez sraczki, ale też odlotowo. Karetka na całą ulicę iluminację zrobiła.

Owszem w ojro, co nie znaczy, że mam tym ojro szastać na prawo i lewo :haha:. W Rayanerze też się w fotel jeszcze wcisnę. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo :)

Miłego dnia dla Was :)

Wczoraj spędziłam cudowny dzień z naszą @salazar w Krakowie, sama pewno bym tyle nie zobaczyła. 

Jeszcze raz dziekuje @salazar i do ponownego spotkania latem :)

received_877596325991176.jpeg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Nie masz się czym chwalić :d :d :d . Podopieczną naszej uroczej Fioletki, onegdaj Straż Pożarna zabierała z domu do karetki :d :d :d . Obie my z Fioletką musiałyśmy uzyć pampersów :d :d :d zapobiegawczo :d :d :d . Gwarantuję, że można było PDP podjąc normalną drogą :d :d :d czyli klatką schodową :d :d:d , za to przedstawienie było na całą ulicę :d :d:d .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...