Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ohhh,kochani, zagapilam sie na podrygujacy kuper @Mirelka1965

 

Witam w dniu trzynastego grudnia.

Zapewniam,ze nie przynosi pecha.,

 

 

No chyba,ze mnie, roztrzepancowi ,cos sie przydazy,

 

Raczej jednak nie.

Dzien rozplanowany :,fryzjer,

wyjazd ,,do miasta,,z Mama.

Wieczorem alkoholizowac sie bede z synowa.

Aaaa jeszcze musze uwarzyc fasole ,,po balkansku,,

Duuuzo.

Musi starczyc na 3 domy.

Albowiem poniewaz, nie chwale sie,ale jestem mistrzem zupnym:haha:

Rodzina uwielbia moje zupy, a nawet ziec pop,chwali,

Ujął mnie prosba,,mowiac,ze chce prosic,abym na urodziny ugotowala mu ,krupnik lub fasole:tak2:

Ugotuje obydwie ,

No coz mam waski zakres specjalnosci .

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Piątek, trzynastego....i Kasia Sobczyk :haha: 

Tak podejrzewałam :haha:Siora ma dzisiaj urodziny ....dryndnę do niej później , bo ona z sów ...po nocach się szlaje po chałupie a śpi  potem  do 10-tej :szydera: Ja muszę zapomnieć co to za dzień , bo kuźwa ostatnie kilka miesięcy 13 był dla mnie naprawdę błeeee . Odwracam czarnego kota ogonem , spluwam trzy razy przez lewe ramię i niech te pechy-peszki ode mnie sprtalają :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się wspolczuje (tobie)

Nasze porady w dziedzinie fraki sobie, rodzina i pop sobie.

Najgorsze ,ze to my myjemy ,obmywamy i sprzatamy .

No właśnie . I wiadomo , że przy takim myciu , sprzątaniu musimy też i dźwignąć ....i to qrestwo jest  najgorsze . Byłam zmęczona , wściekła , ale do Jadzi uśmiechałam się , bo widziałam , że ta kobita też z tym źle się czuje ....przepraszała mnie non stop . Córka późnym wieczorem gadała z manem i ten ją opierniczył , że nie wspomaga się medycyną ludową ....zaraz przyniosła ugotowanego banana . Wcześniej prawie zabraniała podać czegokolwiek ...bo mamusię zaczopuje ! Ryż pozwalała jedynie ugotować ...a Jadzia jej ryż miała głęboko tam .....nooo . Sama przyznała się ( Hela ) , że miałam rację , bo Żorżik jej też przypomniał , że sypką kawę można było jej podać do połknięcia ....Ano ...jak to na projekcie - jak dobrze to chce się pracować , bo wszyscy mili i pomocni ....a jak coś nie teges to widzimy jak ta pomoc wygląda .Dobrze , jak nam chociaż nie przeszkadzają ...za bardzo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie niż wraz z tym 13-tym piątkiem… :( Mój zięć miał jakieś złe przeczucia i wziął sobie w pracy wolne dzisiaj :oxd Ten przesąd u nas mocno zakorzeniony i czuję jak zbiorowa świadomość drży :o A w De też wierzą w 13-tego???, wie ktoś, coś (?) bo ja jakoś nie zainteresowałam się bliżej tym tematem O.o Noo... na dwoje babka wróży to "trza" stanąć po właściwej stronie jakby co xd Miłego dzionka ferajno i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ci kot przebiegnie drogę, nie mów ze to pech. Kopnij w dooopę, wyrwij nogę, niech lata na trzech . Takim oto makrabycznym wierszykiem ;) witam się w piątek trzynastego. Wierszyk o ile makabryczny, to jednak śmieszny , choć nie nalezy go wcielać w zycie. Absolutnie nie nalezy, bo kotki sa sliczne, te czarne też. U mnie spadł snieg, mokry snieg,  ktorego pewnie za chwilę nie będzie. Tak poza tym to nie wiedzieć czemu, moja PDP robi za doręczyciela, albo przechowalnię , albo odźwiernego, a w zasadzie to wykonuja to opiekunki. Dziwne to trochę, bo o ile kobieta jest cały czas w domu, za wyjątkiem dni kiedy jest w przedszkolu, to jest głuchoniema i kontakt z nią jest mocno utrudniony. Natomiast każdy doręczyciel lub inny posłaniec zawsze dzwoni do nas i u nas zostawia przesyłki dla sąsiadów. Ba, nawet w adresie jest napisane, że dzwonic do nas, zostawiać u nas. Bardzo to ciekawe jest. Bardzo. Własnie odebrałam paczkę dla sąsiada. No to miłego dnia :d .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, BabaJagusia napisał:

Cześć piątkowo i pechowo. Zaliczyłam wizytę lekarską. Będę żyć. :haha:Pierw muszę sama zapłacić a potem jeśli NFZ uzna wizytę za zasadą, to mi zwróci pieniądze. Ciekawe czy w euro? 

                   No to słońca w serduchach :cmok:

:kopara::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Cześć piątkowo i pechowo. Zaliczyłam wizytę lekarską. Będę żyć. :haha:Pierw muszę sama zapłacić a potem jeśli NFZ uzna wizytę za zasadą, to mi zwróci pieniądze. Ciekawe czy w euro? 

                   No to słońca w serduchach :cmok:

Z własnego doświadczenia. W szpitalu na EKUZ przyjmują bez problemu. Gdzie indziej łatwiej jest skorzystać z prywatnego ubezpieczenia. 

NFZ odda, ale najwcześniej po długim czasie (dzwoniłam i mają na to 4 miesiące), prywatni robią to do miesiąca. Dlatego w razie w korzystam z tego drugiego, chyba że z pompą jadę karetką , co już mi się przytrafiło. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moi znajomi i nie znajomi .Jakoś  się zapodziałam w tym wszystkim i czas mi za....rza  niemiłosiernie i leń wszedł za skórę,/ tak mi się zrobiło po 60-tce:szept:- nic mi się nie chce.. Jestem już ponad miesiąc w domu  i ale ciagle w rozjazdach.jako Babcia ratuj i ratuje :d z mężem latami jak sroki po deszczu : wnuki -dom .Dzisiaj rewizyta . wnuki odwiedzają a rodzice ganiają z za płytkami, sprzętem kuchennym / domek na wykończeniu/.Jeszcze piernikami nie pachnie ale pierogi polepione, uszka też i pomarańcza pokrojona w plastry suszy się na dekoracje. Kasa ucieka z prędkością światła, tzn ze czas p.o.w.o.l.i  torbe odkurzyć .Pdp jak na razie ok tak więc planujemy /z siostrą/ wrócic na początku stycznia, Sciskam wszystkich cieplutko i pozdrawiam z mazurskiej , spokojnej wsi:haha:Phoebe Waller Bridge Love GIF by Saturday Night Live

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao nie mam prywatnego ubezpieczyciela. Po - nazwijmy to-bylejakich doświadczeniach z jednym z największych na naszym polskim rynku, powiedziałam dość. Pobieranie składek odbywa się z prędkością światła, natomiast z wypłatą jakichkolwiek odszkodowań-zawsze jest "pod górkę". Oczywiście, przy zasięganiu opinii na temat nas interesujący, z "niczym nie ma problemu". Kiedy nadchodzi godzina "W" - zaczynają się schody. I powiedziałam sobie :o nie! Ani grosza więcej. I tego się trzymam!  A ten emot to co????!!! Nie klikałam!!!!!!! Pojawił się z czapy! 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł Ludziska! Siedzę prawie na walizkach gdyż, albowiem i ponieważ, jutro mój fioletowy odwłok, wyrusza do domciuuu! Wytrwałam! Nie poszłam do pierdla gdyż udało mi się nie zaciukać podopiecznej, z czego jestem dumna:szydera: No cieszę się jak nie wiem co:hura:

Żeby Ci jej tylko zmienniczka nie zaciukała,ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helołłł. Miałem taki natłok dzidziowych spraw na głowie że nawet nie zaglądałam. Ale dzisiejszym botoxem kończymy z natlokiem i powoli nastrajamy się na święta. 

Moje dzisiejsze zakupy.  Udało mi się kupić w bardzo dobrych pieniądzach perfumy dla żabki i szampana z drugiego najstarszego domu szampańskiego. Starszy jest tylko Ruinart Ale mnie na niego jeszcze nie stać. Jeszcze A tego z obrazka to znałem tylko z Parkera. No to jest mój Pozdrawiam i do jutra

FB_IMG_374290681860990680.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :d

Chodził pan i sprawdzał kanały wentylacyjne. Z takim wiatraczkiem na długim kiju :haha:Nie wiem po co bo u mnie na osiedlu nie ma gazu tylko prund....no to go zapytałam pod który kanał w kuchni mogę podłączyć rurę od okapu ( są dwa ). A on mi na to, że obojętnie bo oba są moje. I zaraz po Świętach lecę po nowy okap :oklaski:

Miłego wieczoru.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł Ludziska! Siedzę prawie na walizkach gdyż, albowiem i ponieważ, jutro mój fioletowy odwłok, wyrusza do domciuuu! Wytrwałam! Nie poszłam do pierdla gdyż udało mi się nie zaciukać podopiecznej, z czego jestem dumna:szydera: No cieszę się jak nie wiem co:hura:

Fioletko....szczęsliwej podróży  :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało do pierdla nie trafiłam dzisiaj...za zabójstwo w afekcie :haha: Jutro Diva świętuje 88-e urodziny, do tego pełnia księżyca, jutrzejszy przyjazd następczyni i mój wyjazd niedzielny spowodowały, że....no własnie...chciałam popełnić mord :donos: Wykrzesałam z siebie opary cierpliwości i jej nie utłukłam nową patelnią...z moimi odciskami palców nota bene :haha:  Ale już spokój, bo podwoje zamknięte na głucho i choćby skały kakały, to mnie do jutra nie ma :oklaski: Ufff.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł Ludziska! Siedzę prawie na walizkach gdyż, albowiem i ponieważ, jutro mój fioletowy odwłok, wyrusza do domciuuu! Wytrwałam! Nie poszłam do pierdla gdyż udało mi się nie zaciukać podopiecznej, z czego jestem dumna:szydera: No cieszę się jak nie wiem co:hura:

I ja też się cieszę twoim szczęściem, gdyż wiem jak można się czuć niezapuszkowanym :szydera: I jeszcze życzę 1225059513_podrbuty.jpg.c028879848f86bb8af3dda31840c8699.jpg i cudnego urlopu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł Ludziska! Siedzę prawie na walizkach gdyż, albowiem i ponieważ, jutro mój fioletowy odwłok, wyrusza do domciuuu! Wytrwałam! Nie poszłam do pierdla gdyż udało mi się nie zaciukać podopiecznej, z czego jestem dumna:szydera: No cieszę się jak nie wiem co:hura:

Dobry wieczór Opiekunkowo, a Tobie Myszofioletowo szczęśliwej podróży do domku i szalonego urlopu 

szcz%C4%99%C5%9Bliwej-podr%C3%B3%C5%BCy-

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...