Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana ....w domku to ja mam takie zapasy , że ....sosna ! Te świeczki ...olejki ...nawet woski , czy inne stearyny pachniejące , które topią się w " kominkach " ....normalnie miód -malyna :szydera:

Warunki do jarania to też mam tutaj takie sobie ...no trza dźwignąć doopsko ...na taras wyjść ....No i teraz  zatęskniłam za moim domkiem ....buuuuuu  :smutek:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się znam twoj bol.

Ja siedze  po 3 miesiace, i gdzies tak po 2.5 zaczyna mnie wszysrko wkurzac, nerwy mam na wierzchu,

POdejrzewam,ze pop tez.

Nie oplaca mi sie zjezdzac co 2 miesiace, nie widze sensu.

Cos za cos.

Teraz doklada sie pogoda, dzien krotki, a im blizej    Swiat, nachodza rozne mysli i wspomnienia.

Jak mowisz, kopa trza zasadzic.

Niie raz tu sie uskarzalam,i zawsze bylo to pod koniec zeslania.

Dasz rade, bo kto jak nie ty?

Uszy do gory, juz masz z gorki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się znam twoj bol.

Ja siedze  po 3 miesiace, i gdzies tak po 2.5 zaczyna mnie wszysrko wkurzac, nerwy mam na wierzchu,

POdejrzewam,ze pop tez.

Nie oplaca mi sie zjezdzac co 2 miesiace, nie widze sensu.

Cos za cos.

Teraz doklada sie pogoda, dzien krotki, a im blizej    Swiat, nachodza rozne mysli i wspomnienia.

Jak mowisz, kopa trza zasadzic.

Niie raz tu sie uskarzalam,i zawsze bylo to pod koniec zeslania.

Dasz rade, bo kto jak nie ty?

Uszy do gory, juz masz z gorki!

 

Masz rację , że to chyba ten okres przedświąteczny tak działa . Sama chciałam , nikt mnie nie zmuszał ...ba ...nawet opitalano , żebym na święta w Pl była a nie w D... Kuźwa uparłam się , że lepiej na obczyźnie a teraz mam jakieś zagwozdki we łbie . No nie dogodzisz ...starej babie za cholerę nie dogodzisz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Kawę sobie robię...komu jeszcze....komu ?

Ja w domu nie palę. Gości też wyganiam na taras. No chamka ze mnie....:grzmotnąć:

Uważam, że tego smrodu papierosowego nic nie jest w stanie zniwelować....żadne świece, woski, odświeżacze...nic

Miłego dnia

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to moje roztrzepanie, skoncze marnie.:mur:

 

Zapragnelam nastepnej kawy, tym razem z automatu.

Zrobila, wlalam resztke mleka.

Probuje:kwasne!!!!

 

Mleko nie moze byc AZ tak kwasne,

Cholera, zapomnialam,ze odkamienialam automat i wlalam tam wode z octem!:mur:

 

Teraz pije czarna(nie lubiem)

i zastanawiam sie, od czego zaczac robote w domu.

Z kazdego kata wola mnie robota,aaaaa>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam bladym świtem i...odkryłam na balkonie, że zapomniałam podusię poddupną schować. A deszcz padał. No to się wkurzyłam! Jarać na stojaszczo musiałam! Jedyna pociecha, że to ostatni poniedziałek na stelli gdyż w sobotę wsiadam w busa i dzida do domu. Z czego ogromnie się cieszę:szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Wstałam bladym świtem i...odkryłam na balkonie, że zapomniałam podusię poddupną schować. A deszcz padał. No to się wkurzyłam! Jarać na stojaszczo musiałam! Jedyna pociecha, że to ostatni poniedziałek na stelli gdyż w sobotę wsiadam w busa i dzida do domu. Z czego ogromnie się cieszę:szydera:

Nie płakaj ...ja też na stojaszczo i często pod parasolką . Miękka poducha ma swoje miejsce na krześle w kuchni , bo niejednokrotnie musiałam ją z wody wykręcać ....zapomniało mi się ...zagapiłam się i sruuuu....dwa litry wody w poduszce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do mojej agentury bo coś długo nie ma papierologii związanej z przedłużonym pobytem"Bo niemiecki kooddynator jeszcze tego nie potwierdził i zatwierdził"Dziwne to zważywszy na to,że syna zdążyli poinformować że zostaję dłużej...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salazar napisał:

Tak? Ja piję ten, zmieszany z wodą, bo tak lubię, skład jest prosty, a w smaku pycha :).

Może warto czytać etykiety?

 

IMG_20191209_111017-780x1040.jpg

Nie tyle warto,  co MUSIMY WIEDZIEĆ CO PIĆ I JEŚĆ...

Cukru ma to pyszne cudo 50 łyżeczek w szklance. ...

Tak,.że wiadro wody potrzebne do rozcieńczenia coby było zjadliwe.

 

A poza tym to bry,  bo forum mi gdzieś uciekło z telefonu. 

Miłego...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salazar napisał:

Tak? Ja piję ten, zmieszany z wodą, bo tak lubię, skład jest prosty, a w smaku pycha :).

Może warto czytać etykiety?

 

IMG_20191209_111017-780x1040.jpg

Ma 20 łyżeczek cukru w litrze napoju. Dużo. Ale przynajmniej nie syrop glukozowo fruktozowy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ma 20 łyżeczek cukru w litrze napoju. Dużo. Ale przynajmniej nie syrop glukozowo fruktozowy. :haha:

W proporcji 1:2 lub 1:3 (zależy, jak mi się chluśnie) i raz dziennie da się przeżyć :p.

Chyba jak ze wszystkim w życiu, umiar i świadomość są wskazane :) 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, salazar napisał:

Tak? Ja piję ten, zmieszany z wodą, bo tak lubię, skład jest prosty, a w smaku pycha :).

Może warto czytać etykiety?

 

IMG_20191209_111017-780x1040.jpg

No....ja nie pijam dosładzanych "soków" :haha: Wolę wodę, a w miejsce cukru z "soku" zjem czekoladę...Ritter Sport o smaku kokosowym  :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Przez to moje roztrzepanie, skoncze marnie.:mur:

 

Zapragnelam nastepnej kawy, tym razem z automatu.

Zrobila, wlalam resztke mleka.

Probuje:kwasne!!!!

 

Mleko nie moze byc AZ tak kwasne,

Cholera, zapomnialam,ze odkamienialam automat i wlalam tam wode z octem!:mur:

 

Teraz pije czarna(nie lubiem)

i zastanawiam sie, od czego zaczac robote w domu.

Z kazdego kata wola mnie robota,aaaaa>:(

@sayonara 52 podrzucam Ci genialny patent :))))

1503235_843219489062102_1110925479117237638_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...