Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joy napisał:

Cześć)) Słuchajcie może ktoś mi powie jak usunąć cyferki z chata? Pokazał się na pasku to niech sobie będzie ale te czerwone cyferki mnie denerwują a za nic na świecie nie mogę się ich pozbyć. 

U mnie jest to samo. Też nie wiem jak to wykasować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

Cześć)) Słuchajcie może ktoś mi powie jak usunąć cyferki z chata? Pokazał się na pasku to niech sobie będzie ale te czerwone cyferki mnie denerwują a za nic na świecie nie mogę się ich pozbyć. 

Jakie znowu cyferki na czacie? I gdzie ten czat?  Ja nie mam nic takiego na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Przed chwilą weszłam i zrobiła się trójka. Wychodzi na to, że 2 osoby mają włączony czacik i czytają zaległości :haha: Jak im się znudzi, to znikną cyferki :szydera:

A to niech sobie czytają.Tylko po kiego mi ta informacja?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.c4cb8eb3dc47b4bed410eae8f40ad5c2.png i niech będzie najlepszy z najlepszych :oklaski: No bo...dzisiaj dzień przedszkolny :oklaski: Planów nie poczyniłam, bo...zimno i nie wiem jeszcze, czy będzie mi się chciało nos wyściubić na zewnątrz :haha:Póki co mam ciepłe łóżeczko i może poleżeć trzeba? :haha: No....zobaczy się jeszcze :haha: Niemniej niech nam się darzy według upodobań :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...