Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, salazar napisał:

Nigdy nie widziałam tylu ludzi w centrum przed południem.. Strach myśleć, co będzie po południu, bo już teraz prawie nie da się wejść do TKMaxxa, Galerii Kaufhof czy innego Douglasa :D.

A ja wczoraj byłam w TKMax czy jak się tam zwie i wyszłam chora. Ja takich tłumów nie znoszę. Byłam też w obuwniczych Tretter i Thomas (chyba tak to powinno się pisać ), ale to co mi się podoba to 200-300. Jak pdp wytrzyma to poczekam na przeceny. Jak nie to przechodzę następną zimę w moich ukochanych i brzydkich Quechua .

Czekamy na lekarza, a potem cza głowę przewietrzyć. 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 jak się okazuje nie wszędzie ;).

Popołudnie spędzam w Penzberg, a potem w Murnau (obydwie miejscowości leżą na południe od Monachium) i tu takie pustki, że gdybym nie widziała dzisiejszego szaleństwa w centrum M, to chyba bym nie uwierzyła :D.

Pusto na ulicach i pusto w sklepach. W tych ostatnich także drogo ;).

@aniao, do TKMaxxa najlepiej przychodzić przed południem i nigdy w sobotę, bo tego naprawdę nie da się znieść. 

Jaki dziś kierunek obrałaś :)?

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+mnie gruntowny remony mieszkania ominal, jak sie sprowadzalam do Polski.

ale byla masakra.

Malzonek uzeral sie z firma,mimo umowy zawyzali koszty, robili fuszerke,

Mialam przestawiane sciany, nowa intalacja elektryczna,wymiane podlog,lazienke robiona od zera.

W nastepnym roku czeka mnie wymiana okna w duzym pokoju, rolety,

zmiana listew podlogowych, 

nie wiem co jeszcze .

Juz sie boje i zaczynam szukac fachowcow.

dostaje gesiej skorki, jak czytam o waszych uzeraniach sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar ja to chyba jakas tępa jestem-nigdy nie udalo mi sie nic kupic w TKMX

Zawsze tlumy, rzeczy wymieszane, no horror.

Brak mi cierpliwosci po prostu,

Natomiast chetnie chodze w PL do sklepow typu ,Tani Armani,, czyli lumpeks:$i wtedy grzebie w stosach szmat, wieszakow.i jakos nie brak mi cierpliwosci,

A nie raz udalo mi sie wyhaczyc jakies ,,perelki,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar po kolei- tramwaj 25 najpierw kierunek Grunwald (z umlautem :szydera:), potem Max-Weber Platz i chciałam do mostu Maksymiliana od tej strony dojść i znowu się pogubiłam, więc tramwajem 17 do Sendlinger Tor, potem na Marienplatz, z buta do Odeon Platz, U6 do Sendlinger Tor i U2 do mnie. Potem już tylko lekka wymiana zdań z "rodziną" (kawa niepotrzebna) i zostało czekanie na pflege i noc. Pdp słaba, nie wiem  czy doczekamy przecen grudniowych. Z całego serca jej życzę 100 lat, a ma 92 :szydera:, ale to już niekoniecznie ze mną. 

Bilet miesięczny to fajna sprawa, ale chętnie walnęłabym się do wyra na przerwie, a tu szkoda, bo następnego chyba nie będzie. Zostały mi jeszcze autobusy do obczajenia. Tyle, że te moje przerwy codziennie inaczej. Jutro np. dwie godziny, a w niedzielę trzy, ale od 11,30. Weź tu coś zaplanuj.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Koniec teatrzyku, bo żyłki piergolną co niektórym☝️

Popiłem wczoraj i kliknąłem wyjście, tylko ono było wyjściem, jak się okazało, nie do strony głównej, tylko z grupy. Czy jakoś tak?!?
I se naklikałem. A dziś chcę wejść i zonk. No to kijek przygotowany, mrowisko śpi a zmysły nie☝️☝️☝️.
Czy to wykorzysta???
Oczywiście!!
Mądrej głowie 2× nie trzeba. A jeszcze trzeźwej!
I poooszło galopem!
Ubaw jak talala!!! I jedziemy bez trzymanki. Rejwach w gołębnikach. I coś się dzieje! No nie BN???
Tak to było, kiedy ryby na kartofle brały.

Już byśta chcieli, nawet tak bez pocałuj mnie... mój miły???

I nie wiem jak wejść bez biletu???

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

Dobra! Koniec teatrzyku, bo żyłki piergolną co niektórym☝️

Popiłem wczoraj i kliknąłem wyjście, tylko ono było wyjściem, jak się okazało, nie do strony głównej, tylko z grupy. Czy jakoś tak?!?
I se naklikałem. A dziś chcę wejść i zonk. No to kijek przygotowany, mrowisko śpi a zmysły nie☝️☝️☝️.
Czy to wykorzysta???
Oczywiście!!
Mądrej głowie 2× nie trzeba. A jeszcze trzeźwej!
I poooszło galopem!
Ubaw jak talala!!! I jedziemy bez trzymanki. Rejwach w gołębnikach. I coś się dzieje! No nie BN???
Tak to było, kiedy ryby na kartofle brały.

Już byśta chcieli, nawet tak bez pocałuj mnie... mój miły???

I nie wiem jak wejść bez biletu???

 

 

Mnie tam żyłka pierdząca nie pękła, ale się i zastanawiałam nieco, o co kaman :haha: Pisz do @Joy, albo @Maria Jolanta....może łaskawe będą...no bo Black Friday :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...