Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtorek kąpielowy.. zapodam śniadanko ktore wchlona moje cwirki i wrobelki..potem idziemy się wyduszac ...

Nastrój nadal lekko skopany ale..gdyby się Tak udało.. szansa na szybki numerek z kawa w roli głównej  jest czyli światełko w tunelu

Reszta...jak proza...ranie magliwanie i takietam..A jednak nie poszukując  innych przeszkód powiem wam tak...

Spokojnego i dobrego dnia

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Wschodem słońca rozsypie się woreczek z cudownościami dnia.
Nazbierajmy ich jak najwięcej, stawiając czoła losowi, by wieczorem powiedzieć: udało się.
Kolejny raz się udało.

Dzień dobry

Śliczne przywitanie ...wzruszyłam się :d

Tiepier ja :

Dzień dobry ....

Ciemną nocą musiałam zwlec się z wyrka ...Szatan zbyt gorący , żeby go solidnymi łykami siorbać ...pomaluśku tylko .Dzień zaczął się do doopy , bo jak se qwa wspomnę , że na kolana mam paść i szukać , zbierać te cudowności dnia , które z tego woreczka rozsypały się po ziemi ....to aż mnie poddziera .Nie te lata , nie te kolana :haha:

Miłego dnia Wszystkim .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem już na posterunku...ale się ukrywam :haha: Całe mieszkanie oświetlone.....znaczy Diva wstała wcześniej, niż ustawa przewiduje :haha: A ja....nic...kawunię zrobiłam i cichcem przemknęłam do bezpiecznej strefy zwanej moim pokojem :haha: Teraz powitam was tajniacko...  i pójdę zerknąć, co za niespodziankę dzień przyniósł :haha: Czyli....1397954459_dziedobryruchome.gif.5f73d2888b4cf20edd60f721ca461821.gif.....dobrego dzionka życzę...wam i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Śliczne przywitanie ...wzruszyłam się :d

Tiepier ja :

Dzień dobry ....

Ciemną nocą musiałam zwlec się z wyrka ...Szatan zbyt gorący , żeby go solidnymi łykami siorbać ...pomaluśku tylko .Dzień zaczął się do doopy , bo jak se qwa wspomnę , że na kolana mam paść i szukać , zbierać te cudowności dnia , które z tego woreczka rozsypały się po ziemi ....to aż mnie poddziera .Nie te lata , nie te kolana :haha:

Miłego dnia Wszystkim .

 

Nie marudź....padaj i zbieraj :szydera: Ziarnko do ziarnka...ty wiesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: Stanowczo dochodzę do wniosku, że to nie moja bajka życie w temperaturze niższej niż 20 stopni … Chcę wystosować protest tylko adresat nieznany :( Nim wróci jakaś równowaga będę czołgać się na pół gwizdka … cokolwiek to znaczy … W niedzielę poczyniłam na wrocławskim flohmarku udane zakupy i boję się, że tylko tak będę rekompensować sobie brak słońca xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry z rana :d . Witam się jako ta ranna ptica, dzisiaj przedszkole więc musze byc zwarta i gotowa. Zaraz mają przyjechać po PDP, więc nie mogę jej wyprowadzic w stanie niedbałym :d :d :d. W sensie, że ja rozczochrana nie mogę byc, bo PDP juz od 6 30 w gotowosci. I pomysleć, że moja Mania jest w wieku słynnej sasiadki Eryki,(w miejscu gdzie byłam krolowa szteli), co to po swiecie podrózuje, samochodem jezdzi i ma się za młodkę i rzeczywiscie wyglada naprawdę dobrze, oraz mojego byłego szefa :d .  Musze im o tym koniecznie napisac :d :d :d  Miłego dnia dla Wsiech. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Wschodem słońca rozsypie się woreczek z cudownościami dnia.
Nazbierajmy ich jak najwięcej, stawiając czoła losowi, by wieczorem powiedzieć: udało się.
Kolejny raz się udało.

Dzień dobry

Piękne powitanie :dobrze:

Niestety mnie te rozsypane cudowności dnia skojarzyły się ze sthulgangiem :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Melduję , że dostałam pozytywną odpowiedz z Blablacar/a . Moje bombki zmieszczą się do samochodu :d więc pozostało mi tylko poinformować bratanicę Anielicy o moim ciut wcześniejszym wyjezdzie i zmusić ją , aby wprowadziła  nową zmienniczkę w miejsce pracy . Nie potrafi przeciwstawić się agencji i stanowczo  zażądać  Polki , to niech teraz sama się martwi . Następnym razem postara się , abym mogła rezerwować busa odpowiednio wcześniej .

image.png.4b3a613cd4aeb435dffb2b13c35aa57c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie już słodko pachnie w całym domu.Ciekawe co to za słodkości będą do kawy dzisiaj. ..

Moja pdp,na wózku i tylko z jedną sprawną ręką,do godziny 12 upiecze ciasteczka i ugotuje obiad....

Pytam wciąż czy pomóc,a może to ja dziś ugotuję? Nieeee,ona sama sobie poradzi.

Wpadam w kompleksy i czuję się leniem patentowanym.

Dobrze że choć pranie i sprzątanie na mojej głowie.A po południu wybieramy się "na miasto",ona swoim elektro- autkiem ,ja rowerem.

Aha,i jeszcze Kartenspiel u koleżanki mamy wieczorem. W międzyczasie rehabilitant.

Czas tu biegnie błyskawicznie

Miłego dnia wszystkim

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Od rana za kółkiem. Elka w szale ogarniania... No właśnie co tu ogarniać. Ale to właśnie taka kwoka,  póki pisklak nie wróci, Elisabeth będzie w histerii. Domowy doktor ogarnięty (slierowanie), terapia ogarnięta (anulowanie), administracja ogarnięta (przyjęcie na oddział), restauracja ogarnięta (zażeranie stresu). I czekamy teraz, za bardzo nie wiem na co

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zamiast kawy miałam sąsiadkę, "przyjaciółkę rodziny od zawsze" :szydera:. Tyle, że rodzina podopiecznej zawsze może uciec na bezpieczne pozycje, a ja biedny żuczek musiałam wysłuchać peanów na temat poprzedniczek, a z kontekstu wynikało, że do pięt im nie dorastam. No i sąsiadka może i myśli, żem ja leń i nieuk opiekuńczy, ale już wie że mówić potrafię z szybkością karabinu maszynowego. Ciekawe do której będzie się gniewać? Oby jak najdłużej:haha:.

Moja podopieczna ma się jakby lepiej, każda zmiana plastra pokazuje minimalne polepszenie i tego będę się trzymać, a "przyjaciółki rodziny" gonić. 

Miłego dnia.

Edytowane przez aniao
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... hmm.... no to u mnie nudyyyyyy..... Cześć i czołem! czytanie forum bez kawy to jak..... jak seks bez chłopa:haha:

 Ale mnie poniesło:haha:! Coś tak żartobliwie rozpoczęłam dzionek.... 

                                                                Słońca w serduchach :cmok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Zamiast kawy miałam sąsiadkę, "przyjaciółkę rodziny od zawsze" :szydera:. Tyle, że rodzina podopiecznej zawsze może uciec na bezpieczne pozycje, a ja biedny żuczek musiałam wysłuchać peanów na temat poprzedniczek, a z kontekstu wynikało, że do pięt im nie dorastam. No i sąsiadka może i myśli, żem ja leń i nieuk opiekuńczy, ale już wie że mówić potrafię z szybkością karabinu maszynowego. Ciekawe do której będzie się gniewać? Oby jak najdłużej:haha:.

Moja podopieczna ma się jakby lepiej, każda zmiana plastra pokazuje minimalne polepszenie i tego będę się trzymać, a "przyjaciółki rodziny" gonić. 

Miłego dnia.

:d :d Mnie tym razem spotkało szczęscie niepojęte :d :d , a mianowicie brak przyjaciółki rodziny, w postaci wscibskiej sąsiadki. Widocznie to nagroda :d za ostatni taki egzemplarz , ktory robił za całą armię wscibskich sąsiadek :d :d :d . Rodziny tez tu nie ma, albo są, ale nie utrzymują kontaktu. Jedyna bliska osoba, bratanica, zapowiedziała się na swięta :d :d :d . 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...