Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooooo skoro dobrnęło to do fazy zmiany lokali to ja się piszę, przełoże wspomnienia z tyłu głowy na przód głowy i wreszcie..."oj będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało, będzie głośno..."

Sorry za nocne klimaty przed południem ale... trzeba zabić tą nudę.:d:donos:

Dzień dobry, "to be or not to be"

To be!:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Jeszcze tylko sześć razy zerwie mnie budzik przed szóstą.A później pozbawię go głosu na długo:hura:.

Na samą myśl humor mi się poprawia i kawa lepiej smakuje.

Dobrego dnia!

Poza życzeniu Dobrego dnia odwołuję wszystko co napisałam.K mać nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powitać poranną porą...No wiem,.wiem. Ale Agrafka dopiero je śniadanie,  zatem chyba ranek jest. :p

Zupę uwarzyłam,.A taką memeję pod jej smak zrobiłam. Betinatopf się nazywa. xd

Wczoraj...wczoraj się działo,.bo mnie w Stare miasto wywialo. 10 km na kijkach strzeliłam. Mój życiowy rekord,  to w powrotnej drodze 5km.w godzinę czasu.Wszystko mnie bolało,ale endorfiny aktywne! Nawet babka była w szoku. 

Tak czy siak lubię historyczne miejsca. 

 

fc8db8148cc9.jpg

Powrót był gorszy,  bo nagle ciemno się zrobiło. Zadzwoniłam zatem do Kochanka nr 2, i oznajmiłam,  że musi mnie odprowadzić do domu , bo się boję. Co prawda dywagował,  czego się boję...gwałciciela,.czy że nic się nie trafi po drodze...:szydera:

 

I przypomniała mi się historyjka,  gdy będąc młodą,  gibką panienką z pocztowego okienka, wracałam wieczorną porą po pracy. Chciałam zdążyć na autobus,  zatem truchcikiem biegłam. 

Przede mną szedł kolejarz. Kolejarzy dawniej rozpoznawało się po mundurze i dużej torbie. Taka aktówka. 

No i ja tak nabieram pędu,  pan widać usłyszał tętent mych pęcin, bo obejrzawszy się zaczął krzyczeć błagalnie...

PANI,  TYLKO NIE BIJ...TYLKO NIE BIJ!..

Widać wołał gwałt,  niż po gymbie dostać. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Basiaim napisał:

@violka , a skąd dokąd? W sensie rejony.

 

 

Zobacz tu:   http://przejazdy.info/  

Darmstadt / Południowa Wielkopolska 

Znalazłam coś na Blablacar , ale czekam na odpowiedz czy facet zabierze mnie razem z całym ekwipunkiem  O.o Godzina też do dopy , bo wyjeżdża już w piątek o 19 , a o tej godzinie przyjedzie nowa Słowaczka . Rozmawiałam  z nią ponad godzinę i wszystko opowiedziałam  więc w razie czego zmuszę Anielicy bratanicę , aby przyjechała i wprowadziła młodą ( 27 lat ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Patrycja781 napisał:

@violka Marcinbus ze Złotowa albo Bugajczyk z Konina.Ci drudzy mają kursy do Frankfurtu nad Menem.Jeździłam z nimi 2 lata w okolice Darmstadt

Dzięki wielkie :cmok: Ciągle jeszcze czekam na odpowiedz z Bablacar . Już mnie żołądek boli :(

Po jaką sosnę ja tyle bombek nakupiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

@violka Eee..bez przesady.Ja dziś założyłam konto na Amazonie i kupiłam gumy oporowe do ćwiczeń.Zamówienie przyjdzie na adres mojej szteli.Trzeba kożystać

Masz rację . Psychiatra jest drogi jak diabli . Za jedną wizytę można całą torbę ślicznych bombeczek kupić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka  ale, że co? Z tymi bombkami? Cieszy Cię kupowanie ich-to kupujesz i basta. 

Ja się zastanawiam nad kupnem prawdziwych, wiejskich jajek. Tutejsza sąsiadka ma kury i mogłabym u niej zamówić-tak myślę. Tylko jak je przewieźć? Chyba tylko na kolanach:haha:. Już leciałam z Doncaster z jajkami w podręcznym-trzeba było widzieć miny celników na odprawie:szydera:.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BabaJagusia napisał:

Chyba tylko na kolanach:haha:. Już leciałam z Doncaster z jajkami w podręcznym-trzeba było widzieć miny celników na odprawie:szydera:.  

No tu to jakaś psychoanaliza by się przydała :haha:

A wszystkim dobry wieczór :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...