Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

I sobota się kończy :oklaski: A jutro będą połowinki dla mnie :oklaski: I zabierają Divę na pół dnia :oklaski: I polecę na flomarkt :oklaski: I może uda się z @lucinda kawunię wypić :oklaski: Normalnie zapowiada się bajkowy dzionek :hura:

Jak tylko mi przypomnisz gdzie stacjonujesz...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam i wypadam...jestem zlachana..moje wyro mnie wola...cwirek dzisiaj ludzkim głosem że mną rozmawia:kopara:ani chyba z córcia o mnie gadali jak wybylam  na te naście godzin..warto było oj warto...

Zasiadlam z nimi na chwilę przy tv ot tak po ludzku...

Może bez takich zakupów jak u Grzesia ale inne doznania dla ciała i duszy zrekompensowaly te niedogodność . Cudny dzień miałam dzisiaj.

 Buziaki i domki kochani

Do jutra

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....zrobiłabym tą Radziową modrą,  ale wyrzuci mi jak wczorajsze buraczki. 

Kupiłam z myślą,  że do obiadu. Domyślalam się,  że No ze Agrafki nosek kręcić się na 4 strony świata,  to dla niej zrobiłam kalarepę .

Obiad podaję i ŁYŻECZKĘ klasę buraków dla niej,  żeby spróbowała. NIE,  nie jej smak. 

Buraki są zdrowe,  Ale rozumiem że woli Kohlrabi. To zjem później do kolacji. 

Wieczorem idę robić kolację,  patrzę , a  nie ma moich buraczków...

Znalazłam w koszu. >:(

 

A były pyszneee!!

Starte na drobno,  duszone na masełku,  sól i pfefer i ciut domu z cytryny. Można jabłko drobno zetrzeć. I fertyś. Lekkie,  smaczne,  zdrowe...WYPIER....

NO....od tej pory będą ją drogo kosztować te " buraki " 

Wszystko będę kupować BIO z wysokich półek. Bo ja nie lubię się schylać....

:p Ona nie wie z kim zadarła. A ja pamięci może dobrej już nie mam,  ale karakterek się zrobił,  że hoho!!

Wszak SKORRRRPION CI JA, HEJ!xd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pobudka wstać, starszym wody dać. Ja tu nie śpię pół godziny a wy śpicie córki i syny. :szydera:

Halo, Halo, starsza! Wody chcesz o poranku? No to nawet nie chcę myśleć, jaki był wczorajszy wieczór:szydera:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8e85e03b991c10804f64f7d650421cdc.png Kawy...kawy...kawy wiadro może pomoże :haha:Jak łysy świecił to spałam, a jak nie świeci, to nie śpię >:( Co jest?! :mur: Nie mogę zwalić winy na Reisefieber, więc to księżyc, a właściwiej jego brak musi być winny :haha:Niemniej jednak mam w perspektywie odrobinę luzu, więc jakoś to będzie :haha: Ale żeby było dobrze, to najpierw trzeba....napić się kawy, zajarać i....odrobić zaległości :haha: Co by nie było, nich będzie dobrze...czego wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja nie drę ryja tylko śpiewam.

Nie znasz się na muzyce :trele:

Ja , ja się nie znam ?!

Kochana ...ja posiadam dwa stopnie umuzykalnienia !

Pierwszy ...odróżniam , kiedy grają  a kiedy nie ...

Drugi ...odróżniam , kiedy grają skocznie a kiedy żałobnie ...

Też coś ...już mi moje , książkowe ciśnienie od samego świtu podniosłaś ! :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Druga niedziela na projekcie (zapożyczone od @Baśka powtarzająca się). Moja podopieczna je, pije i  zgodnie z fizjologią pozbywa się balastu. Nie wiem czy to ja jestem taka genialna, czy też to jest chwilowe polepszenie stanu zdrowia. Pożyjom, uwidim, nie do końca jestem pewna, czy taki stan rzeczy do końca podoba się rodzinie. Jeżdżę już siódmy rok, ale każda rodzina mnie czymś zaskakuje. Nie rozgryzę tej nacji nigdy. Nie jest mi tu źle, ale zaskakiwana jestem każdego dnia. Rodzina mocno ze sobą związana, codziennie ktoś przychodzi żebym mogła mieć przerwę i tego będę się trzymać. Przy całej reszcie będę ćwiczyć wiatr w uszach :szydera:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...