Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sayonara 52 sprawa załatwiona. Zrobiłem to po swojemu. Powiedziałem Elce, że dzwoniłem do Santa Mikołaja, grubasa w czerwieni. Żeby mi powiedział co tam moje pisklaki w liście proszą.  No i spytałem o nią. Ale Miki mi powiedział, że po pierwsze: Elka w niego nie wierzy, po drugie: rózga co jej wysłał rok temu nadal na poczcie w Ichenhausen leży. I się zaczęło. Co to rózga. W końcu wytłumaczyłem... Uśmiała się po pachy. Powiedziała że jakby miała list pisać to poprosiłaby o czekoladę.  Belgijską. 

Mówi i ma

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzegorz B napisał:

@sayonara 52 sprawa załatwiona. Zrobiłem to po swojemu. Powiedziałem Elce, że dzwoniłem do Santa Mikołaja, grubasa w czerwieni. Żeby mi powiedział co tam moje pisklaki w liście proszą.  No i spytałem o nią. Ale Miki mi powiedział, że po pierwsze: Elka w niego nie wierzy, po drugie: rózga co jej wysłał rok temu nadal na poczcie w Ichenhausen leży. I się zaczęło. Co to rózga. W końcu wytłumaczyłem... Uśmiała się po pachy. Powiedziała że jakby miała list pisa

 

ć to poprosiłaby o czekoladę.  Belgijską. 

Mówi i ma

odmiennie niz do tej pory..raz ze jestem krótko

dwa raczej nie wróce..

czerwonej skarpetki nie bedzie...przynajmniej tu na robocie...

a ta czekolada mi podpowiedziales..mam pomysł na czekoladolubnych w rodzinie 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spaniu jak mniemam..

tabs przestał dziac tylek zdretwial...ide zrobie se kawe..odespie w ciagu dnia bo kurna na rower moge popatrzec przez pare dni

no to witaski w czwartkowe ciemne rano

zycze dnia bez stresu  lekkiego milego 

bez zbednych spieć z pdp 

a tak ogolnie...idzie kto ze mna na dymka???wiem wiem....wczesnie rano bardzo jest ale moze ktos ..z??

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest komenda "padnij"....więc padłam wczoraj jak kawka :haha: Potem jest komenda "powstań"...więc powstałam na zew budzika :haha: A teraz trzeba posiorbać kawunię i przyszykować Divę do przedszkola :oklaski: I jeśli się uda.....hulaj dusza...piekła nie ma, czyli wolny dzionek :oklaski: 1507409802_dziedobryczwarteczek.jpg.464a1c4092b56357f9111d45107906ef.jpg i niech ten czwarteczek będzie cudny, jak tylko to możliwe, czego życzę wam i sobie z całego serca :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja, czy to moje echo błąka się po kuchni w poszukiwaniu kawci;)

No to zaczynamy: Witam ciemną i deszczową nocą--foch! 

Nareszcie z kawcią! w garści zabieram się za lekturę forum. 

                                                                     Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wcześnie wybudziłam się ...no to jestem już na środkowych dolinach ....Szerściuch słyszał , że schodzę to ledwie drzwi do kuchni uchyliłam a ten śmignął mi koło nóg , tylko oglądał się , czy aby na pewno zejdę za nim i wypuszczę na ogrody ...wykonałam ! ....Jadziuńka chrapie aż stare ściany trzeszczą ...niech se chrapie ...widocznie szerściuch dał jej w nocy swoim miauczeniem popalić ...Nooo...a jak już o popaleniu to ...jeszcze jedne łyczek szatana ...jackie na grzbiet i na tarasy na następnego :papieros:

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
A na dodatek imieniny Janusza
Ze 33 dni do Świąt.
-2°C i tak smutno
To ja Was pozdrawiam cieplutko i wesolutko,
chociaż miłym dzień dobry a niestety solenizanta nie mam pod ręką, bo nie obyło by się bez zacnego toastu. Naturalnie ze zdrowiem dla Wszystkich:zdrówko:
Wszedłem sobie na Mielno stream, w nadziei, że choć w Polsce mają ładniej. Niestety. A po chwili: i dobrze, mają tak samo!!!  I już zaczyna mi fest bić...serce.
Dnia bez spinki!:cmok::zdrówko::hura:Screenshot_20191121-085453_Chrome.thumb.jpg.e025af1b8f9f95dc7a7de0dd2d172c45.jpg

O!!! I akurat UFO przelatywało z rybą w zębach. Musi Gołąb

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Najpierw jest komenda "padnij"....więc padłam wczoraj jak kawka :haha: Potem jest komenda "powstań"...więc powstałam na zew budzika :haha: A teraz trzeba posiorbać kawunię i przyszykować Divę do przedszkola :oklaski: I jeśli się uda.....hulaj dusza...piekła nie ma, czyli wolny dzionek :oklaski: 1507409802_dziedobryczwarteczek.jpg.464a1c4092b56357f9111d45107906ef.jpg i niech ten czwarteczek będzie cudny, jak tylko to możliwe, czego życzę wam i sobie z całego serca :oklaski: 

Dziękuję uprzejmie w tym dniu.

Wywdzięczając się nie inaczej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Niektórzy przed śniadaniem, a ja już wkurzona wracam z miasta :(.

Przez dwa tygodnie myślałam, że pokonałam system, a to system, w osobie mało ogarniętej Sprachstundenhilfe, zagrał mi na nosie, wrrr.

Wam życzę nienerwowego czwartku i oczywiście uśmiechu. Taką uroczą wystawę mijałam po drodze :)

 

 

IMG_20191121_091455-1040x780.jpg

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Czy to ja, czy to moje echo błąka się po kuchni w poszukiwaniu kawci;)

No to zaczynamy: Witam ciemną i deszczową nocą--foch! 

Nareszcie z kawcią! w garści zabieram się za lekturę forum. 

                                                                     Słońca w serduchach :cmok:

U mnie też się błąka i nie tylko w kuchni, wspomnienie po zalewajce. Przesadziłem z wodą!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Piździ jak w kieleckim....jestem meteopatką a więc przy zmianach pogody reakcja mojego organizmu jest natychmiastowa....łeb mnie napitala od dwoch dni. Tabletki przeciwbólowe nie pomagają....tylko sie pochlastać....:d

Miłego dnia.

Pocieszę Cię. W Polsce ciepło do stycznia. I pozdrawiam

 

Screenshot_20191121-092537.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Wcześnie wybudziłam się ...no to jestem już na środkowych dolinach ....Szerściuch słyszał , że schodzę to ledwie drzwi do kuchni uchyliłam a ten śmignął mi koło nóg , tylko oglądał się , czy aby na pewno zejdę za nim i wypuszczę na ogrody ...wykonałam ! ....Jadziuńka chrapie aż stare ściany trzeszczą ...niech se chrapie ...widocznie szerściuch dał jej w nocy swoim miauczeniem popalić ...Nooo...a jak już o popaleniu to ...jeszcze jedne łyczek szatana ...jackie na grzbiet i na tarasy na następnego :papieros:

Miłego , spokojnego dnia .

Karm go dzisiaj chwytakiem, bo podobno wścieklizna wśród miałczurów panuje!!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

Wybudzily mnie skrzybanie szyb..zaś mróz. Dobrze,  że nigdzie nie jadę. Na górze cisza. Tak będzie do 10, aż ja przyjdę i wezmę się za śniadanko i obiadek. 

Miłego!

A mnie się śniło, takie sexi skrzybanie! 

Pozdrawiam i miłego dnia:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...