Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Wyczaiłam wczoraj polski sklep. Tzn. na razie dopiero lokalizację na mapie i dojazd autobusami.

Nie mam parcia na polskie żarcie (tam, gdzie robię cotygodniowe zakupy jest regał z polskimi przysmakami), ale o prasę mi chodzi, konkretnie krzyżówki. No i w tamtym sklepie są :hura:

Teraz tylko czekać na poprawę pogody i w miasto!

Jak nie znajdziesz sklepu , to gimnastykuj mózgownicę online :d http://technopol.pl/krzyzowka_dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Jak nie znajdziesz sklepu , to gimnastykuj mózgownicę online :d http://technopol.pl/krzyzowka_dnia

Dzięki za pomysł, ale w takich sprawach jestem starej daty, wolę kartkę i długopis. Ale dziękuję, będę pamiętać w razie "W".

A sklep łatwo namierzony :) 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Dzięki za pomysł, ale w takich sprawach jestem starej daty, wolę kartkę i długopis. Ale dziękuję, będę pamiętać w razie "W".

A sklep łatwo namierzony :) 

Spodziewałam się takiej odpowiedzi :d U siebie w domu zlikwidowałam już .czytelnię przy kibelku , ale papierowe sudoku leży zawsze w zasięgu ręki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Fajnie jest mieć tutaj jakieś koleżanki żeby pogadać o przysłowiowej"D...Maryni"ale od soboty mam jakiś taki niesmak,a wszystko z powodu jednej osoby która nie przypadła nikomu do gustu...

Nie wchodzę w to, bo wylecę z forum. Sorry. Zrozum. Wybacz

Edytowane przez LACH
Zapomniałem: passs
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Serwus, obiad przygotowany, kawa wypita-no to teraz ulubiona lektura. A! Podobno nadchodzi ciepełko!     

                                                         Słońca w serduchach :cmok:

Tiaaaa...w kaloryferach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...