Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Patrycja781 napisał:

Raz,że właśnie trzasnęłam 35-minutowy trening obwodowy(jak dobrze zabrać ze sobą matę do ćwiczeń)to żeby mieć większą motywację do dalszej nauki niemieckiego,cały kurs wgrałam sobie na telefon.Wszak jest poręczniejszy od laptopa,i w zasadzie się z nim nie rozstaję

I wszystko na macie do ćwiczeń ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj agenturka zadzwoniła do mnie z zapytaniem jak tu jest..krótka relacja no bo wypada...to jednak i w moim interesie..lekki zaskok kiedy dowiedzieli się że tu jest Pani.. I to od dłuższego czasu...pytanie padło w jakim celu mnie ściągnięto...bez odpowiedzi bo w sumie...czy to ważne??? Mnie interere że robota jest a to czy zjade tu ponownie...tego jeszcze sama nie wiem...fajnie bo blisko i nie jest aż tak ciężko...minus...zauważam depresyjnosc u obojga..Ale jak stulatkowi prawie wyszukać zajecie?? Ona ok...idzie psu zrobić miseczkę albo kręci się po kuchni albo przesypia.. on..no tu jest i inny dylemat..mocno wycofany z chronicznym  bezdechem i zwrotami głowy.. trudno angażować go nawet  do wyjścia na zewnątrz A co dopiero gdzieś wywieźć autem...no i tak sobie siedzi w fotelu drzemie czyta gazetę drepta do wc itd...

Natomiast widzę w ciągu dnia że z wrobelkiem to on jak z jajkiem się obchodzi...szarmancja? tak i chyba obawy co do zachowań.. zmienna jest jak rasowa kobieta...

Jeszcze ich nie rozkminilam  ..jeszcze nie do końca czuje to miejsce ...jest coś na rzeczy z pewnością bo przez 3 lata jak długo jest tu "korewna stelli żadna ze zmienniczek nie chciała tu wracac...pytanie..czy to sprawa wróbelka? Czy problem w cwirku? Czy może w "korewnie stelli"?

Czas pokaże 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.8d85e01379d9f2668afb1e478e9401eb.png gdyż kolejny dzień świstaka się zapowiada :szydera: Niemniej jednak damy radę, bo jak nie my, to kto? :oklaski: A teraz pozostaje posiorbać, zajarać i wziąć się za bary z kolejnym dzionkiem :haha:Witajcie zatem w ten ciemny, listopadowy wtorek :oklaski: 

Generalnie czynnosci podstawowe już zaliczone:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lucinda napisał:

No i tak na marginesie...witam Państwo opiekunkowe serdecznie życząc miłego i fajnego dnia

Dobrze , że chociaż na marginesie witasz i ładnie życzysz :szydera:

 

Dzień dobry ....

Nareszcie przestało padać ...jak długo nie wiadomo . Dobrze , że chwilowo jest miło i cagaska bez parasolki nad głową uda się wypalić ....tyz piknie bydzie :d

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze , że chociaż na marginesie witasz i ładnie życzysz :szydera:

 

Dzień dobry ....

Nareszcie przestało padać ...jak długo nie wiadomo . Dobrze , że chwilowo jest miło i cagaska bez parasolki nad głową uda się wypalić ....tyz piknie bydzie :d

Miłego dnia .

:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Wyczaiłam wczoraj polski sklep. Tzn. na razie dopiero lokalizację na mapie i dojazd autobusami.

Nie mam parcia na polskie żarcie (tam, gdzie robię cotygodniowe zakupy jest regał z polskimi przysmakami), ale o prasę mi chodzi, konkretnie krzyżówki. No i w tamtym sklepie są :hura:

Teraz tylko czekać na poprawę pogody i w miasto!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...