Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to ta jesienna pogoda czy inne licho.Przepychanki,przysrywanki:(Komu to potrzebne?No chyba ,że ma działać odstresowująco...Choć przyznam,dziwna to metoda.

Uśmiech wywołały tylko nasze kuchenne przygody i wizyta @Barbara48.

Dobranoc.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. 

Dojechałam na nowe miejsce i dużo by gadać. Ściągała mnie koleżanka, ale jak rasowa agentka o paru "drobiazgach" nie wspomniała. Miejsce musi mieć też dobre strony, bo rzeczona wraca od roku regularnie. Mieszkanko ładne, ciepłe, podopieczna bardziej chora niż oczekiwałam. Kasa na zakupy dobra, trzy razy dziennie Pflegedienst, zobaczymy. Muszę wziąć byka za rogi oraz porachować plusy dodatnie i plusy ujemne , cytując klasyka. Po tygodniu już coś będę wiedzieć.

@Barbara48 witaj. Elfami się nie przejmuj, zaglądaj.

Miłego dnia.

rade dasz...jak zawsze :dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cie.... ale mi się śnił tort..... taki piękny..... orzechowy! 

               Witam ciemną nocą, z kawcią w garści biorę się za rzeczywistość. A jaka ona jest-każdy widzi:)

                                                    Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyli ułani pod okienko!......a nie....to tylko sen :haha: A z resztą, jakby dostali się na drugie piętro? :haha: To tylko sen...piękny sen :haha: A za oknem...szara rzeczywistość, przy czym odcień szarości zbliżony bardziej do czerni :haha: Ale rozjaśni się....bo słońce wstaje zawsze :oklaski: Póki co....fajunia wyjarana, kawunia gorąca, fotelik w miarę-w miarę i można poczytać zaległości klepalne :oklaski: Zatem mam motto na dziś:  image.png.bfde9cb30e695b8a8ea8ad49119c8245.png...i ja tak uczynię:oklaski: I chytra nie będę, bo życzę najlepszego dla wszystkich...i nie tylko dnia :oklaski:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Jutro mam wypad stąd xd Doszłam do wniosku, że jestem jak dobrze wyszkolony żołnierz... Wczoraj wchodzę do kuchni, a tam zwisa z lampy i jest na wysokości mojej piersi taka paskuda nieduża, na takiej długiej nici... Ja się w niej to zmieściło :o Myślenia nie było, klasnęłam w ręce, a póżniej dopiero przeszłam wszystkie fazy jakie są po spotkaniu z obrzydliwym, ale umyłam ręce (jako mydło był płyn do WC) i zagryzłam bananem bo żołnierz po walce jest głodny :haha:@fioletowa.mysz mogę być Twoją ochroną bo ja na tym polu działam, a nie bawię się w myślenie i rozkimiwanie czy będzie deszcz padał i tym podobne...xd 

Poza tym miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Rozpoczynam tydzień wolności na włościach . Jadzia pochrapuje ....szerściuch czekał pod zamkniętymi drzwiami w kuchni na moje wejście i sruuuu...na klatkę schodową , ale gada przerobiłam , bo nie zatrzymywałam ...a i tak nie ma go kto na dolinach wypuścić na wolność ....łajzy jednej . Niech se po korytarzach pospaceruje dla sportu ...wróci z podkulonym ogonem jak zgłodnieje :szydera: ....Sobota , dzień jak co dzień ...zaplanowałam sobie trochę utykania po kwadratach . Wczoraj nie było sensu , bo na dolinach pani sprzątająca popitalała a po jej odejściu Heliny zięć i tak ruszył z dalszym remontem i znów białe pyły i różniste trociny roznosiły się w powietrzu ....nie zrobiłam wczoraj - zrobię dziś ...tutaj nikt nie pogania ...i dzień zleci .

Miłej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Tylko niech szybciej te godziny lecą:szydera:

@NNNdanuta. Możesz zostać mym bodygartem. Czemu nie? Chociaż metody mamy całkiem inne. Ja zamiast rąk czy kałacha, traktuję stwora lakierem do włosów. Im tańszy tym lepszy bo lepiej klei. Jak zesztywnieje to styka tylko odkurzaczem wciągnąć. I rulez:szydera:

Nie chcę mowic o mojej wyższości bo ja nieuzbrojona zatłukę :szydera:, ale to za to że moje córuś na uczulenie na drobnicę z tego gatunku, czyli roztocze a syna mi to paraliżowało :o Syn obecnie się z tym oswaja, czyli ma takiego osobistego w terrarium :szok: 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, helena1957 napisał:

@NNNdanuta  Wlasnymi rekami TO dotknelas i w dodatku unieszkodliwilas na zawsze?

U mnie stanowczo jest to jakiś tik, czy odruch... O.o Wpierw zadziałam, a później dopiero mnie otrząsa... Osobiście nie jestem w stanie pójść na ich terytorium, tak tego się boję i brzydzę … :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...