Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

No po prostu szlag mnie trafil:

http://www.opiekunka.gowork.pl/praca/opieka-nad-panem-josefem-900-euromiesiecznie,oferta,540

 

 

Plus palenie w piecu!!!!!

Czy firemki nie potrafia negocjowac

z pracodawca

,czy szukaja kretynow?:przekleństwa:

To ja się nie nadaję. Nie umiem palić w piecu :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Znajdą,znajdą.Kali kochać Kali zjeść pojedzie i będzie zapierdzielać i latać 100 na dobę na dzwoneczek....

:szydera: pojedzie nie jedna, przeliczy ,że to dużo,,a pracy się nie boi,żadne jej piece nie straszne, jak sama musi w domu swoim non stop w piecu grzebać,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, elf napisał:

Hym.... Nie pozwolę by bez powodu mnie atakowano  Oprócz przycisku ignoruj istnieje też "zgłoś post" i nie zawacham się go użyć. To tyle w temacie lacha i jego potrzeby pouczania. Nie mam ochoty na pyskowke i myślę że pora zakończyć temat 

Ale TEN cytat do mnie był skierowany prawda??

A skoro już jestem przy słowie...Masz rację pora zakończyć.. dopowie  sobie każdy to co będzie chciał....

Odnoszę wrażenie że pewne osoby pojawiają się w wiadomym celu w pewnych miejscach

Dobra rada...NIE STRASZ...

TY TEZ NIE WIESZ KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE

i jeszcze raz..trzym się cieplo

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Znajdą,znajdą.Kali kochać Kali zjeść pojedzie i będzie zapierdzielać i latać 100 na dobę na dzwoneczek....

Czasem się zastanawiam czy tylko ja jestem taka "durna,' że wymagam od firmy szacunku i jasnych zasad 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

Ale TEN cytat do mnie był skierowany prawda??

A skoro już jestem przy słowie...Masz rację pora zakończyć.. dopowie  sobie każdy to co będzie chciał....

Odnoszę wrażenie że pewne osoby pojawiają się w wiadomym celu w pewnych miejscach

Dobra rada...NIE STRASZ...

TY TEZ NIE WIESZ KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE

i jeszcze raz..trzym się cieplo

 

Nie rozumiem czemu odpisujesz na ten post.  Przecież ciebie nie dotyczył.  Czy naprawdę chcesz prowokować do kłótni. Tak to wygląda 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elf napisał:

Czasem się zastanawiam czy tylko ja jestem taka "durna,' że wymagam od firmy szacunku i jasnych zasad 

 

 

Myślisz że tutaj wszyscy godzą się na śmieszną stawkę, dzwonki i palenie w piecach ? Naprawdę ? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

Nie rozumiem czemu odpisujesz na ten post.  Przecież ciebie nie dotyczył.  Czy naprawdę chcesz prowokować do kłótni. Tak to wygląda 

Mam zupełnie inne wrażenie. 

Może moja perspektywa różni się od twojej ale w cytacie koleżanki pojawił się mój Nick.

Pozdrawiam

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucinda napisał:

Mam zupełnie inne wrażenie. 

Może moja perspektywa różni się od twojej ale w cytacie koleżanki pojawił się mój Nick.

Pozdrawiam

Kobieto cytowalam twoja wypowiedź na temat ignorowanie nic pozatym. Proszę cię nie nakrecaj spirali nienawiści i uprzedzeń.  Moją wypowiedź dotyczyła innego nicku który słowem nie zgłosił pretensji. A ty nadal się nakrecasz jakbyś dążyła do konfrontacji. Odpuść.... Proszę cię odpuść 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na pewno nie znajdziesz. 

Chociaż pewnie sporo z nas ( ja również ) zaczynało z miernym językiem i niska stawką. 

 Hehe..... Ja do tej pory nie mam wysokiej mimo zaliczonego B2. Ale jestem leniwa i wybieram tylko lekkie zlecenia. Oooo taka cfana jestem 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, elf napisał:

Kobieto cytowalam twoja wypowiedź na temat ignorowanie nic pozatym. Proszę cię nie nakrecaj spirali nienawiści i uprzedzeń.  Moją wypowiedź dotyczyła innego nicku który słowem nie zgłosił pretensji. A ty nadal się nakrecasz jakbyś dążyła do konfrontacji. Odpuść.... Proszę cię odpuść 

No a ja również odpowiedzialam..wolno mi...pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha:

Gdzie ja była i co robiła? Byłam swatką :haha:,szukałam jakiejś kobity co by z Niemcem chciała być ,nawet jeszcze on i młody jest (49wiosen ma ), i nici z mojego swatania .Nawet @Baśka powtarzająca się pytałam ,czy kogo nie zna ,ale ona oprócz siebie ,nikogo nie podała ..Byłam ja Ci na skoczka ,nie było nawet źle ,oprócz syna mojej pdp ,który no ....właśnie badał grunt :haha:ale ogólnie było fajnie.

Od tygodnia jestem u swojego dziadka ,który dziś od rana jest w szpitalu .Myślałam ,że będę kilka dni sama ,ale telefon córki wyprowadził mnie z tych marzeń ,dziadek wraca jutro.No i dobrze ,bo mnie smutno ,jeden dzień wystarczy ,oby szybko doszedł do siebie.Jestem do 20 grudnia ,no i pierwszy raz będzie ktoś na święta , dziadkiem.Jestem tu 2,5 roku ,widzę ,że dziadek się zmienia pod każdym względem, oczywiście na lepsze .No i dobrze ,ja się cieszę .:dNie jestem na bieżąco z tematami tutaj ,bo dawno już nie wiem kto i co ,ale w nosie z tym , spróbuję to ogarnąć.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...