Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 13.11.2019 at 21:38, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam jakiś czas temu kanał Epic drama. Tylko nie mogę go rozkminić >:( Widać po jednym odcinku i nie ma możliwości przejścia na kolejny :donos: Ktoś już korzystał z niego na obczyźnie?  

@Mirelka1965 nie rozumiem twojego posta...ja oglądam Epic Drama do upojenia na tv pilot...to akurat jeden z moich ulubionych..leci 24 h na dobę..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta no to rozumiesz mnie, mam nadzieję. Kombinować jakoś umiem dla swoich interesów, teraz muszę nauczyć się kombinować przeciw tym interesom;) 

@BabaJagusia masz rację, jak może nie iść wydawanie pieniedzy? Ja mam bestimmt jednostkę chorobowa bo zwyczajnie nie lubię nadmiernie wydawać (nie jest to sknerstwo:p) ale w Pl chętnie chodzę na restauracyjne i na sushi a to kosztuje. Tu nie śmiałabym tak się prowadzić. Jestem odmiencemO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, scarlett napisał:

@Mirelka1965 nie rozumiem twojego posta...ja oglądam Epic Drama do upojenia na tv pilot...to akurat jeden z moich ulubionych..leci 24 h na dobę..

Na tv pilot ok (ale ja nie jestem zalogowana). Ale jest strona Epic Drama i tam niestety nie jest tak hop-siup :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.11.2019 at 21:04, Mirelka1965 napisał:

Nie chciałam nikogo cytować, by nie zostać posądzoną o stronniczość, ale...no właśnie...czasami trzeba zrobić przekład z polskiego na "nasze". Zaznaczam, że nie zawsze rozumiem używane przez @LACHa metafory, jednakże w dzisiejszym jego poście (o dziwo) zajarzyłam prawie wszystko. Jednakże nie każdy jest mną i wiele użytych zwrotów wydaje się bełkotem. Dla forumowiczów bywających rzadko, czytających wybiórczo, nie znających historii tego forum może się wydawać, że kolega jest na haju, jest nawalony, albo po prostu porąbany. To jest jednak tylko poza, a taka forma pisania ma jakiś cel. Widać odniesienia, które zrozumie każdy "stary" bywalec. Nowy ma problem, czemu wcale się nie dziwię. Nie chcę linijka, po linijce tłumaczyć kto, po co, dlaczego...bo to już wielokrotnie było.

Zwracam się do forumowiczów z krótkim stażem...zaufajcie mojej ocenie.....ja wiem, że @LACH nie zwariował. On zwołuje pospolite ruszenie, gdyż nasza delikatność jak dotąd nie przynosi pożądanych rezultatów. I niestety, nie przyniesie nawet rzucenie wici. Jednokomórkowce/pierwotniaki mają ten dar, że nie czują. Bo żeby zrozumieć codzienne życie forum, trzeba czuć.

To powiedziałam ja...

20191113_131759.thumb.jpg.78b64a889a82410781dc43c989684707.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurtyna opadła szanowna @Joy ;)

Najwyższy czas byś chociaż wiedziała jak wyglądam. Oto jestem!!! W całej krasie!
●Czy to kulturalnie jest nie odpowiadać na posty  przystojniaka grubo przed osiemdziesiątką?
W dodatku uprzejmego i zalotnego z pojęciem o gotowaniu(popcornu z.B.), i z niebagatelnym podejściem do Kobiet. Pasjami tańczącego tango we dwoje, przy dźwiękach.
Wysportowanego kornecisty z wyważonym poczuciem humoru i delikatnym, onomastycznym języczkiem(o którym płeć piękna częstokroć mówi, że jest u wagi). Anielskiego pielęgniarza o delikatnych i aksamitnych dłoniach z doskonałymi, wielojęzycznymi referencjami. Punktualnego jak Ruhla mejt in EnErDe. Nieinkontynentnego i niepalącego, co nieirrelewantne w moim obecnym położeniu.
●Czy nie płonisz się, wprawiajac w zakłopotanie dojrzałego mężczyznę?

No jak tak można?
Odpowiedz proszę, no jak?!?

P.s. twoje przymioty równie chętnie i skrupulatnie wyłuszczę, w odpowiedzi na re:.
:hura:;):hura:

A taki będę, gdy się spotkamy za 40 lat.

Uwielbiam tą apkę!!!:szydera::szydera::szydera:

 

20191111_215251.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu,  chuchnij!:szydera:

 

Jeżdżę na zakupy co 2 dzień. Czyli 3x w  tygodniu,  spokojnie setka pójdzie..znaczy stówka. Moja Dama nie zwŁaca uwagi na takie  dŁobnostki jak bio-płodukty i inne dŁogie dupeŁele do żaŁcia. Chociaż z uwagą czyta paragon. 

P.s.

Chciałam,  żeby wypowiedź zabrzmiała ciut po hrabiowsku, ze względu na jej wyuczone maniery w Szkole Handlowej. Miała przedmiot Tischmanieren.Czyli tylko udaje HŁABIANKĘ. 

Idę spać...Chociaż skończyć miałam kordonek,  ale jutro też jest dzień,  jutro o tym pomyślę. 

Paaa!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BabaJagusia napisał:

A widzisz, fotela ni ma, do sraczyką pod górkę...... do kitu taka miejscówka:|

nie wiem jak tu jest...sama wiesz jakie sa pierwsze dni na nowym...moglam trafic tak jak ostatnio z ciaglym komenatrzem ze duzo jem za duzo kawy itd...tu nie ma takiego problemu ..i super...wczoraj zaangazowałam wrobelka do kolacji..jej cwirek w tv sie wgapial...on ma 99 lat ona 90 wiec lekkie przeklamanie bylo ale walic to...zobaczymy jak to bedzie dzialac ...w teorii jestem na zastepstwo...dziewczyna wraca 9go stycznia ma tu swoje rzeczy itd...zostaiwła mi troche resztek do przerobienia co troche irytuje ale...nie bede stulatkowi diety ukladac..ma byc mieso ma byc smietana do sosu ma byc wino do kolacji to bedzie...grunt zebym ja sobie mogla zieleniene jesc bez liczenia listkow salaty

troche zaskok bo auto jest do jazdy po miescie ....zakupy lekarz fryzjer co tydzien itd...zapomnieli powiedziec???

ale mam cala sobote wolna do 22giej od 8ej rano ...mam swoje 3 godziny przerwy w ciagu dnia...i musze swoj rower od szoguna sciagnac bo sciezek tu mnostwo jest i ok

no fakt....sranie pod gore grozi obryzganiem:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..dobrnelam do konca waszych powiesci..wiem jako tako ko z kim i jak i dlaczego....

grzeczne dzien dobry dla grona kolezanek i kolegow na dzisiaj  i na  weekendzik także..

dzisiaj pierwszy dzien samodzielnej miejscowki....

bede sie intenswynie po okolicy rozglądac bo wyskocze zapewne na jakies zakupy przed obiadem....liste zaraz sporzadze , sniadanie wrobelkowi i cwirkowi przygotuje na 9ta ..piesa wyprowadze na jakies male co nie co...starunia lat 15scie i nie chce sie jej nic ..spi spis spi.....ale jak szczeknie....to slychac...to jamniczka szorstka....z przewaga szronu...nie powiem ze na skroniach :haha:ale tu i owdzie

milego jeszcze raz kochani

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...