Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dzisiaj nie zrobiłam,nic pożytecznego, trochę pomalowałam szafkę aby potem z niej zedrzeć co nie co, tyłek mój dzisiaj ogarniał kanapę,,zabawiałam się w poszukiwacza,,noż kurła przejazdu nie mam, na piechotę mam zapindalać? żadnego busa ani trolejbusa nie chcę,,:szydera: chyba przyjdzie mi pojechac w innym kierunku,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nic dzisiaj nie zrobiłam,nic pożytecznego, trochę pomalowałam szafkę aby potem z niej zedrzeć co nie co, tyłek mój dzisiaj ogarniał kanapę,,zabawiałam się w poszukiwacza,,noż kurła przejazdu nie mam, na piechotę mam zapindalać? żadnego busa ani trolejbusa nie chcę,,:szydera: chyba przyjdzie mi pojechac w innym kierunku,,:hura:

Spróbuj Blablacar. Polecam używam od stuleci i wszystko gra 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdke.

Dzis o swicie widzialam jak do karmy dla ptaszkow wlazily myszki.

W obawie przed kuchennym robactwem wywalilam do miski,musli, siekane migdaly, stare rodzynki 

Rudzikom bardzo to smakuje, wiewiorki tez czasem przekasza.

A teraz jak bylam na fajce, przebiegla mi jedna po stopach:kopara:

Ja sie myszy nie boje, w domu wole nie miec,

Ale czy mowic corce pop ?

Ona sie boi wszystkiego co biega i co jest mniejsze od kota.

Myslicie,ze myszki nie zechca sie zagniezdzic w chalupie?

Jak znam zycie, corka pop natychmiast wstawi ustrojstwo z trucizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

Mam zagwozdke.

Dzis o swicie widzialam jak do karmy dla ptaszkow wlazily myszki.

W obawie przed kuchennym robactwem wywalilam do miski,musli, siekane migdaly, stare rodzynki 

Rudzikom bardzo to smakuje, wiewiorki tez czasem przekasza.

A teraz jak bylam na fajce, przebiegla mi jedna po stopach:kopara:

Ja sie myszy nie boje, w domu wole nie miec,

Ale czy mowic corce pop ?

Ona sie boi wszystkiego co biega i co jest mniejsze od kota.

Myslicie,ze myszki nie zechca sie zagniezdzic w chalupie?

Jak znam zycie, corka pop natychmiast wstawi ustrojstwo z trucizna.

Jeśli masz tam zamiar być jeszcze z tydzień, to nie rób nic. Jeśli dłużej, proponowałbym wojnę. Ja dwa lata temu, jeszcze w domu, walczyłem z tymi "milusimi" gryzoniami przez miesiąc. Zeżarły tonę trutki i nic. 

W końcu rozebrałem całą kuchnię, żeby znaleźć gniazdo. I znalazłem. W otulinie zabudowanego piekarnika. Takich małych, centymetrowych stworków było już kilkadziesiąt. 

Sorry Fioletowa. Biznes is biznes.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam @salazar i nie uwierzycie :haha:ona nie chodzi z dyscypliną w ręku :szydera: Nie wiem dlaczego, ale zawsze wydawała mi się bardzo sroga xd A teraz mi głupio :$ A ogólnie to mamy nie tylko inteligentne, ale  ładne opiekunki na tym forum to tak przy okazji przyszlo mi do głowy :)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Myszki też się chcą przed zima dobrego najeść:)Nam wchodziły jak małpk,i po słupku od karmnika swego czasu:)Jak teraz drzwi od domu i tarasu pozamykane to nie wejdą,spokojnie:)Łapki na myszy lepsze od trutki ,jak już.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas1965 one nie sa fioletowe na szczescie;)))

Zakladam,ze bede dluzej tu pracowac niz tydzien.

Przedtem mialy gniazdo w donicach na tarasie corki pop.

Ona je lapala do pulapki i wywozila do lasu, az wreszcie kupila takie czarne pudelka z trutka.

Zyja pod tarasem w ogrodzie.

Juz wiem,dlaczego koty tu przychodza i dluuugo wachaja miejsca pod tarasem;)))

 

 

pobrane (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63ja tam im nie bronie jesc,

starcza dla wszystkich,

Tylko czy one nie beda ciagnely do domu na zime????

 

Juz mialam jedna w moim mieszkaniu w PL/

Nie wiem jak weszla,ani jak wyszla,

Chyba,ze zjadla trutke mumifikujaca i przy remoncie znajde mumijke mysi

pobrane (2).jpg

mumia-400-59227787.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Jeśli masz tam zamiar być jeszcze z tydzień, to nie rób nic. Jeśli dłużej, proponowałbym wojnę. Ja dwa lata temu, jeszcze w domu, walczyłem z tymi "milusimi" gryzoniami przez miesiąc. Zeżarły tonę trutki i nic. 

W końcu rozebrałem całą kuchnię, żeby znaleźć gniazdo. I znalazłem. W otulinie zabudowanego piekarnika. Takich małych, centymetrowych stworków było już kilkadziesiąt. 

Sorry Fioletowa. Biznes is biznes.

Ależ nie ma za co! Ja jestem pojedynczy egzemplarz i nie zagnieżdżam się w obcych domach:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Widziałam @salazar i nie uwierzycie :haha:ona nie chodzi z dyscypliną w ręku :szydera: Nie wiem dlaczego, ale zawsze wydawała mi się bardzo sroga xd A teraz mi głupio :$ A ogólnie to mamy nie tylko inteligentne, ale  ładne opiekunki na tym forum to tak przy okazji przyszlo mi do głowy :)

Potwierdzam ostatnie zdanie. I pierwsze też:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Potwierdzam ostatnie zdanie. I pierwsze też:szydera:

Ja tylko piszę prawdę najprawdziwszą :) I dostałam pyszne ciasteczka pt. Magenbrot, niestety nie poczęstuję bo w całości zeżarłam za jednym posiedzeniem uzupełniając to co naskrobaliście jak mnie tu nie było xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...