Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pax, pax. Już dzisiaj po łbie oberwałam i to wcale nie wirtualnie ale całkiem realnie. Hedwig jest nieobliczalna, to takie dorosłe dziecko i dzisiaj pacnęła mnie po głowie bo ją przebierałam do spania. :haha:Za to Karl ciągle mówi że jestem aniołem i że mnie lubi. To ważne bo wczoraj rzucił butelką w inną dziewczynę. Na szczęście tu są tylko plastikowe ale i tak nie chciałabym nią w łeb zarobić. :haha:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Pax, pax. Już dzisiaj po łbie oberwałam i to wcale nie wirtualnie ale całkiem realnie. Hedwig jest nieobliczalna, to takie dorosłe dziecko i dzisiaj pacnęła mnie po głowie bo ją przebierałam do spania. :haha:Za to Karl ciągle mówi że jestem aniołem i że mnie lubi. To ważne bo wczoraj rzucił butelką w inną dziewczynę. Na szczęście tu są tylko plastikowe ale i tak nie chciałabym nią w łeb zarobić. :haha:

Bo wszystkie Hedwig mają coś z nerwuska,jak to trzeba miec oczy z tyłu ,z przodu, z boku,choroba jest straszna, także swoje dzisiaj zaliczyłaś i wystarczy, ,,:jabłko: albo :wino: na rozluznienie,:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Srampka ....napisałam , że musiałam do klopika na siku , ale skasowałam , bo se pomyślałam , że jedna @ zaraz o pampku napisze ....nie pomyliłam się :szydera:

Musisz rytm zmienić :haha: Ja do Divy mówię, że....eine Zigarette, auf die Toilette und danach ins Bett....i rulez...zawsze "zdanrzam", tfu...zdążam :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Srampka ....napisałam , że musiałam do klopika na siku , ale skasowałam , bo se pomyślałam , że jedna @ zaraz o pampku napisze ....nie pomyliłam się :szydera:

dobrze ,że nie kaczkę, tylko pampka, :szydera: kaczka zabroniona w niektórych miejscach,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj @erika :oklaski: Faktycznie....było inaczej. Ale było to forum paru osób i nic tak naprawdę się nie działo. Ot takie bla-blanie. Mało merytoryki było, a dużo "kwaczania". A teraz? Zobacz jak forum się rozwinęło na plus. Ilu ciekawych ludzi przyciągnęło. Świeżynki znajdują oparcie i rady. Mnie się to forum zdecydowanie bardziej podoba w tej formie. Jednak są i minusy, gdyż jak w każdym dużym skupisku różnych charakterów będzie się działo....i dzieje. Zniknęłaś na długo i, niejako wypadłaś "z obiegu", jednak po twoim wpisie widzę, że podczytujesz i kibicujesz :zwyciezca: Fajnie, że się pojawiłaś :cmok:

Witaj @Mirelka1965:love:nie nadąża  za Wami. Tak podczytuje i kibicuje :dyskusja:. Ale dzisiaj mi się tu wyjątkowo podoba :love:.  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BabaJagusia napisał:

Kawa o tej porze:szok:ciekawe co będziecie potem robiły w nocy:haha:, chyba złapiecie się za jakie mycie okien:tak2:

A potem gadu gadu gadu nocą,, @erika przez księżyc spac nie może przecież,,musi jakiś etacik zaliczyć,,pogodzinny,,więc  ,,:święty: co by tu jej podpowiedzieć? rozebrac się i ciuchów pilnować to już okrzyczane,,,nic nie robić ! pić kawę do rana ,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A potem gadu gadu gadu nocą,, @erika przez księżyc spac nie może przecież,,musi jakiś etacik zaliczyć,,pogodzinny,,więc  ,,:święty: co by tu jej podpowiedzieć? rozebrac się i ciuchów pilnować to już okrzyczane,,,nic nie robić ! pić kawę do rana ,,:hura:

Euro liczyć :trele:to mamy na czasie :p:zwyciezca:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63wracajac do dziwnych rzeczy zzeranych

to przyznam sie,ze jako dziecko jadlam koraliki....

Takie pacioreczki.:love:

Teraz tez lubie polizac koral, kamien w oczku,czy perle.

Tu wstydze sie...

pobrane.jpg

Dlatego masz do tej pory bzika na ładne oczka, kamienie i piękną bizuterię, powinnaś u Jubilera pracować, i ząbkami kamienie sprawdzać,,ot nam się talent tutaj marnuje,:szydera::oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...