Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadają że nic tak na nogi nie stawia jak przespana noc...jasny umysł klarowne wypowiedzi..pogodny nastrój...dobra pamięć...można wyliczać bez końca..

  Mnie to niestety nie jest dane..szybko się regeneruje..albo jak to mawia koleżanka wyrzuty mojego sumienia dla  nie dają.. ja uważam że to domena ludzi inteligentnych...inaczej:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witajcie, ponieważ liczba raportów rośnie, prosimy o raportowanie konkretnych postów, a nie tematów i profili. 

Proszę także o stosowanie się do regulaminu nawet bardziej niż normalnie. Przypominam, że nie oczekujemy, by na moment nie można było odejść od meritum sprawy, jak to w dyskusjach, ale staramy się trzymać tematu. 

Trzymamy się za to bardzo sztywno np. w grach forumowych. Tam nie odchodzimy nawet na moment od meritum. 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, erika napisał:

Cześć a ile już nazbieralaś czerwonych kartek? Oj żartuję :love: Przy okazji witam wszystkich pracujących i urlopujacych.                                        Dzisiaj w nocy obudził mnie księżyc   i zajrzałam na "Apel "jaki napisał   @LACH:dobrze::o.                              @Blondi tak to prawda, kiedyś było inaczej. :love:   .. 

Kiedyś więcej było poruszanych tematów, ,  @Serenity dużo fajnych tematów otwierała , pisało się dużo na temat, ot ! tak jakoś mi sie przypominało, często wracało się do tych tematów,bo ktoś coś pytał itd, a teraz jest na przodowej liscie jedno i to samo, blebleble,,, wszystko skupiło się na,, Rozmowie przy kawie" -ale dobrze ,że tutaj chodz można pisac i na temat i nie na temat:szydera:   @LACH postu nie było mi dane  poczytać, bo zanim się otworzylam to już było pozamiatane,,,a szkoda,Ale widzę ,że kibicujecie  @LACH to i ja się dołączę, bo napewno mądrze popisał ,bez owijania w bawełnę,, @erika:love::cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój boszszeee....za " prawdę " zostałam ukarana . Jedno , jedyne słówko " prawda " i sruuuuu...ostrzeżenie  :smutek:

Łączę się z Tobą w bólu,,i sama nie wierzę w to,,:przekleństwa: ,,kurła mać ,,musimy kłamać ??? mamusia mnie inaczej uczyła,,:tak2:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Kiedyś więcej było poruszanych tematów, ,  @Serenity dużo fajnych tematów otwierała , pisało się dużo na temat, ot ! tak jakoś mi sie przypominało, często wracało się do tych tematów,bo ktoś coś pytał itd, a teraz jest na przodowej liscie jedno i to samo, blebleble,,, wszystko skupiło się na,, Rozmowie przy kawie" -ale dobrze ,że tutaj chodz można pisac i na temat i nie na temat:szydera:   @LACH postu nie było mi dane  poczytać, bo zanim się otworzylam to już było pozamiatane,,,a szkoda,Ale widzę ,że kibicujecie  @LACH to i ja się dołączę, bo napewno mądrze popisał ,bez owijania w bawełnę,, @erika:love::cmok:

3 minuty temu, Blondi napisał:

 

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Kiedyś więcej było poruszanych tematów, ,  @Serenity dużo fajnych tematów otwierała , pisało się dużo na temat, ot ! tak jakoś mi sie przypominało, często wracało się do tych tematów,bo ktoś coś pytał itd, a teraz jest na przodowej liscie jedno i to samo, blebleble,,, wszystko skupiło się na,, Rozmowie przy kawie" -ale dobrze ,że tutaj chodz można pisac i na temat i nie na temat:szydera:   @LACH postu nie było mi dane  poczytać, bo zanim się otworzylam to już było pozamiatane,,,a szkoda,Ale widzę ,że kibicujecie  @LACH to i ja się dołączę, bo napewno mądrze popisał ,bez owijania w bawełnę,, @erika:love::cmok:

Ależ my dzisiaj zgodne jesteśmy :cmok::cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

@Grzegorz B draniu jeden wyłaz zza krzaków . Nie myśl sobie , że w tym bałaganie zapomniałam o tym jak znieważyłeś moje cudności prześliczne i to w czasie kiedy nie mogłam bronic ich godności :grzmotnąć::lanie: Aby Ci urody odjęło za tę zniewagę >:(

Upsss, a ja goopia pipa myślałem że się nie wyda

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@erika Nareszcie pokazujesz sie!:tak:

Ja rozniez jestem pelna podziwu dla @LACH za prawde i odwage.

Kiedys bylo nas mniej ,i powiem szczerze bylo chwilami dretwo.

Choc @Blondi ciagnela forum tupiac z jednego tematu do drugiego.

Mniej ludzi, mniej konfliktow, choc jak pamietasz ,byly gniewy i gromy.

Coz, dorastamy, ksztaltujemy poglady, mamy swoich liderow i przegranych.

Ot zycie.:769_heart:

@sayonara 52 jakie drętwo?:szydera: drętwo to zaraz tu będzie,   była chodz wolnośc słowa,nie było kar,itd,,, A wiesz jak się natupałam? :oklaski: tralalalalalla  

Natupałam się dzisiaj w lesie,,no musialam pojechać sprawdzić ,czy wszystkie grzyby zebrałam, aby jakąś bidulę nie zostawić ,,znalazłam parę i to nawet nie zmarzniętych,zdrowe okazy, ale to już był ostatni raz grzybobrania,,następny rok od wiosny będe penetrować swój lasek,,wyszly mi 3 słoiczki marynowanych,,ale co się natuptałam to się natuptałam,  nawet pojechaliśmy w górny lasek a tam już ciemno się robiło,,pytam się Słodziaka czy zaraz tu nie przyjdą Dziki? bo tam są, jest ich bardzo dużo, sarenek dużo,   dawaj szybko do auta i do domu, bo powiedzą ,że waraci z nas,,:szydera:

Też się dowiedzialam,że do lasu wjechać mogą tylko własciciele lasów, :tak2:  a mi by do glowy nie przyszło,że tak jest, w auto i jadę, tylko na grzyby przecież, nie na scinanie drzew,,:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Nie jestem tu aż tak długo , by oceniać dlaczego poprzedni Forumowicze zniknęli , ale utkwił mi w głowie post , który został napisany przez anonimowego gościa i skierowany bezpośrednio do @jolanta.pl vel Inez . Osoba ta jasno dała  do zrozumienia , że to przez nią większość Forumowiczów wymiksowało się forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Upsss, a ja goopia pipa myślałem że się nie wyda

Twoje szczęście , że antypatia ma skierowana jest tylko w jedną stronę (osobę ) . Jest szansa na wybaczenie . Może nawet moje przecudnej urody  bombeczki doczekają się publicznych przeprosin :d Wierzę w Ciebie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Pamiętam wszystko,,żadna siła ,,bez siły, jestem może aż za bardzo energiczna nieraz, lubię ludzi i lubię jak coś się dzieje,  było ,minęło i nie ma po co wracać,teraz jest nowoczesnie i gitara jak to mówi  @Baśka powtarzająca się ,,,

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka tak ,to bylo wtedy,nie warto szukac i wracac.

Ot wkurzyl sie ktos ,nie pierwszy i nie ostatni.

W kazdym razie nie bylo takiej lekkosci, finezji pisania jak jest teraz.

Sorrki, ale uwazam ,ze bylo troche dretwo.

Za to nigdy nie zapomne @Blondize JEDYNA z tego forum odezwala sie do mnie i radzila!

Blondi lovciam cie :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@violka tak ,to bylo wtedy,nie warto szukac i wracac.

Ot wkurzyl sie ktos ,nie pierwszy i nie ostatni.

W kazdym razie nie bylo takiej lekkosci, finezji pisania jak jest teraz.

Sorrki, ale uwazam ,ze bylo troche dretwo.

Za to nigdy nie zapomne @Blondize JEDYNA z tego forum odezwala sie do mnie i radzila!

Blondi lovciam cie :love:

Ja Ciebie też od zawsze,:love: a znamy się troszkę już,,zawsze wierzyłam w Ciebie i tak jest,,:serce: no to lecimy z tymi serduchami:serce:   

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi, forum raczkowalo.

Ty bylas sila przewodnia.

Serenity, Emma Erika,  .dziewczyny z wieloletnim doswiadczeniem

Doszedl @Lukaszi @INEZale oni glownie na koncu kazdego zdania pisali ,,he he,,

Pamietasz?

Az ktos sie wkurzyl i wygarnal, nie pamietam,kto,ale go usuneli.

Reszta pierwszych forumowcow zginela gdzies,bo tu czas plynal wolno i nie wiele sie dzialo.

Nie tak że nie mówiono...

przypomniałam a raczej sugerowałam że to forum z sierpnia 2017 kiedy namówiona w końcu się znalazłam TU ...to już nie to samo miejsce ..

Mam krotki staz zlecenia które mam też nie dają możliwości śledzenia na bieżąco wydarzeń.. Ale coś piardlo...I smród się ciagnie..

A już mnie mega irytują opowieści z mchu i paproci z lat zamierzchłych o miejscach dla mnie tak egzotycznych i nierealnych że teneryfa to nazwa mi bliższa niż sieć hoteli Hilton

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Nie jestem tu aż tak długo , by oceniać dlaczego poprzedni Forumowicze zniknęli , ale utkwił mi w głowie post , który został napisany przez anonimowego gościa i skierowany bezpośrednio do @jolanta.pl vel Inez . Osoba ta jasno dała  do zrozumienia , że to przez nią większość Forumowiczów wymiksowało się forum .

Ja tak myślę że to splot kilku osób

. I zdarzeń 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...