Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ja też się cieszę. Bardzo za wami tęsknil am. Dobrze, że czytać chociaż mogłam i lajkowac też. Sporo tych lajków przyznałam. 

Lajki są nieważne. Liczą się uczucia:serce:. Mnie brakowało Twoich merytorycznych postów. :serce::love:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Lajki są nieważne. Liczą się uczucia:serce:. Mnie brakowało Twoich merytorycznych postów. :serce::love:

Miło się czyta takie wypowiedzi. Szczególnie od Ciebie, fioletowa myszko "

Przepraszam Cię droga koleżanko ale ja już po obiadku i na przerwę zmykam :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry. Witam serdecznie po, urlopie"

Miłego dnia :)

Witaj Kochana, miło Cię widzieć tutaj też :oklaski::cmok:

35 minut temu, INEZ napisał:

Te rozdawanie serduszek to nijaka @Blondi zapoczątkowała. Zawsze je rozdawał na prawo i lewo. Mnie się też kiedyś sporo dostało :)

Ekemm kochana @INEZ serduszka ❤️❣️ Mojego autorstwa były i będą :hura:zapoczętego na tym forum, chyba że pisząc 'blondi' masz mnie na myśli :szydera::kopara:

33 minut temu, INEZ napisał:

Uciekam na obiad, który dzisiaj sama przygotowałam. Wczoraj babcia robiła. Pyszny był. Przepis wrzucę w stosownym temacie albo poradniku. 

Ja też sama zrobiłam obiadek, trochę to trwało bo przepisów musiałam naszukać odpowiednich :haha: Rybka, ziemniaczki z awokado i buraczki z jabłkami, to dość skomplikowane danie :trele:

Czekam oczywiście na kolejny przepis od Cb ❣️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

Ja też się cieszę. Bardzo za wami tęsknil am. Dobrze, że czytać chociaż mogłam i lajkowac też. Sporo tych lajków przyznałam. 

Szkoda że serduszek ❤️ dawać nie mogłaś :p

Ale pamiętaj żeby wcześniej  zgłosić się do mnie po prawa autorskie :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Agrafka raczyła wstać kole południa. 

Ja już byłam po 2 posiłkach,  kawie i Wodzie z cytryną.:szydera:

Obiad prawie gotowy. Indycze sznycle w niemieckiej panierce i sosie. Ziemniaki w plasterki z duszoną cebulą. Sałatka paprykowo-ogórkowa Też z cebulą. 

Zaryczę się od cebuli,.i uduszę od babcynych fajek...

Słoneczna pogoda,.ale jest zimno. Baardzo zimno. 

Miłej niedzieli!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

@violka Witaj banitko,  z przyjemnoscia odnotowalam Twoj powrot, bo lubie Cie czytac.

Gusty innych mnie nie obchodza,nie zamierzam sprzeczac sie z lacinskim przyslowiem.

A mnie już nie lubisz czytać ...Hawano ?  Czuję się pominięta ....a takim uczuciem zawsze Cię darzyłam . Przykro mi okrutnie :smutek: Pokażę jednak , że Ty we mnie malo co a kamieniem a ja Tobie sruuuu:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę teraz na kawusię z koleżankami po fachu' ale zaglądnę tutaj jeszcze... Nie martwcie się

Zostawiam na miłe popołudnie serduszko dla wszystkich... z kartofla, którego niestety musiałam zużyć do dzisiejszego obiadku

 

PSX_20191110_095310.jpg

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Nie zabieram Ci myszko tego 'przydomku  

Ale serduszka i tak są moje :trele:

Skoro tak twierdzisz to spierać się nie będę. Ale muszę wyznać, że w czasach przedszkolnych był to mój ulubiony znak graficzny...Nie gniewasz się za to?:love::serce:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Skoro tak twierdzisz to spierać się nie będę. Ale muszę wyznać, że w czasach przedszkolnych był to mój ulubiony znak graficzny...Nie gniewasz się za to?:love::serce:

Oczywiście że nie, myślę że możemy iść na kompromis myszko i używać wspólnie tejże emotikonki, wszak łączy ludzi i nie tylko, mam nadzieję że nie dzieli

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mnie już nie lubisz czytać ...Hawano ?  Czuję się pominięta ....a takim uczuciem zawsze Cię darzyłam . Przykro mi okrutnie :smutek: Pokażę jednak , że Ty we mnie malo co a kamieniem a ja Tobie sruuuu:serce:

Oczywiscie, ze Cie lubie i to bardzo, nawet gdy mi bledy wytykasz:szydera:.

Milosc Ci juz wyznalam, wiec nie bede sie powtarzac:szydera:

Gdybys przypadkiem na banicji byla, to tez z honorami powitam:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...