Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

Przytulam i jestem z Tobą,:cmok::serce:,nie jesteś sama,,gdzie Ty jesteś Patrycja, może blisko mnie? to będe odwiedzać,,będzie dobrze,,jak je i spi, ale gdzieś napewno jest haczyk, nic więcej nie dowiedzialaś się od zmienniczki??? 

W Swisttal Buschhoven ,kod-53913.Z tego co zrozumiałam to bolały ją plecy i miała już dość jej syna który zjawia się tu raz na 3 tygodnie.Troszkę zła na nią jestem(choć to sympatyczna kobieta)bo nawet nie było czasu żeby mi pokazała drogę do sklepu...

Ja,jak na razie shna odbieram  pozytywnie,choć sprawia wrażenie"ciepłej kluchy"

Może po prostu nadal niesie mnie wk...na to że firma prawie zataiła przede mną stan faktyczny PDP i ta podróż tutaj...Jak zwykle daję sobie kilka dni...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dojechałam na miejsce o 5 rano,po 14 godzinach jazdy...Jakaś masakra ta podróz...Domek malutki i przytulny,PDP leży plackiem,nic nie mówi.Tylko je i śpi.Trochę przeraża mnie jej spojrzenie.Fakt-jak podam kolację o 18.30 to mam już luz do 8.30 następnego dnia...Moja zmienniczka uciekła już o 10 rano więc"aktywnie"widziałyśmy się 2 godziny.W pierwszym odruchu nie sądzę żebym tu jeszcze wróciła...

Niech mnie ktoś pocieszy...

Jak ma obsługę pflegedienst d9 mycia i przebierają to super sztela. Jak nie ma,.to NATYCHMIAST MUSZĄ ZAŁATWIĆ. 

A potem będziesz mieć jak w raju. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 Sklepu szukaj na mapie. Wpisz w maps google i pokaże drogę. Jak daleko,  to syn musi robić duże zakupy,  a drobne czasem kupisz Ty.Masz rower? 

Dasz radę! Po 3 dniach zobaczysz o co kaman. Buziole! I pamiętaj,.W NOCY NIE PRACUJEMY,  NIE WSTAJEMY bo taki pdp nadaje się nur zum Heim.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Patrycja781 napisał:

@beatrix+ Właśnie przejrzałam google maps i znalazłam.Mam do dyspozycji i auto j rower

Jesteś w raju! Jakby co,  to mogę brać TO zlecenie z  Tobą. Ja nie jestem droga,  1600 ojro i biorę następnym razem. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:
Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Swisttal Buschhoven ,kod-53913

Oj bardzo daleko,,Ciebie wyniosło, ale Patrycja spokojnie, po tygodniu będziesz więcej wiedziec, ,może nie będzie zle, musisz na własnej skórze sie przekonac,,:dobrze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Kto mi da 1600?Jak sie wydało że stan PDP zdecydowanie odbiega od tego który mi przedstawili to tydzień trwała bitwa o 50 € podwyżki!Żeby nie było-przyjechałam bo tak czy siak kasa mi potrzebna

@Blondi Ano daleko.Też liczę że po tygodniu będzie mi lżej.Dzisiaj zagnałam syna do pomocy w dzwiganiu matki żeby ją podnieść wyżej na poduszkach,myślałam że mi plecy eksplodują...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patrycja781 napisał:

@beatrix+ Kto mi da 1600?Jak sie wydało że stan PDP zdecydowanie odbiega od tego który mi przedstawili to tydzień trwała bitwa o 50 € podwyżki!Żeby nie było-przyjechałam bo tak czy siak kasa mi potrzebna

@Blondi Ano daleko.Też liczę że po tygodniu będzie mi lżej.Dzisiaj zagnałam syna do pomocy w dzwiganiu matki żeby ją podnieść wyżej na poduszkach,myślałam że mi plecy eksplodują...

Nie ma łóżka z wysięgiem,  żeby ręce do góry wzięła?  Wówczas od tylu wspierasz się na wyrku I pod pachy babkę podciągać można. 

Kręgosłup oszczędzaj!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanutaBosze, jak to wszystko kiedys pierdyknie,tylko wiuuuu,bziuuuu i poooszlo!:336_zap:

Kiedyś, na innej miejscówce, syn mojej pdp przytargał z piwnicy i porzucił w kuchni dwie kilowe konserwy, jedna już miała taki bombasz, że była okrągła jak piłka i rzekł: - to do wyrzucenia i wyszedł :o Kuźwa, ani z tym zostać, ani to wynieść … takiego miałam pietra :haha:Niosłam to do kosza jak tykającą bombę, z duszą na ramieniu xd 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patrycja781 napisał:

żeby ją podnieść wyżej na poduszkach,myślałam że mi plecy eksplodują...

https://www.mobilex.pl/produkty/akcesoria-do-przemieszczania-pacjentow/

Zobacz sobie te matę poślizgową,albo może coś innego Ci podpasuje.W necie sa filmiki jak się taka mata posługiwać,żeby własnego kręgosłupa nie obciążać.Pokaż synkowi ,niech zamówi.Do tych produktów chyba niemiecki NFZ dopłaca coś.Niech sie chłopina dowie i działa. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Patrycja781 napisał:

@beatrix+ łóżko medyczne jest,ale ona nie ma siły w rękach i nie za bardzo w tej kwestii chce nawet współpracować...

Patrycja ...mata , jak @foczka63 Ci już wyżej  napisała . Miałam leżącą PDP-ną i nawet nie odczuwałam jej ciężaru , kiedy ją podciągałam do góry . Też nie pomagała . Stawałam w " głowach " łóżka , chwytałam takie " uszy " maty i sruuuu....Masz szczęście , że Twoja nie woła " ich mussss...." , bo to było kłopotliwe i ciężkie do wykonania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

@Baśka powtarzająca się Moja zmienniczka dzwigała ją tylko wtedy jak przychodził sozial-we dwie łatwiej.A syn to sknera

A co Cię to kobieto martwi,czy on sknera czy nie?!Ty się martw o swoje zdrowie i działaj bo nie po to do opieki jeździsz ,żeby potem w domu na leczenie kase wydawać.Sknera czy nie przekaż mu info i już Oraz poinformuj agencję o tym problemie.Niech go cisną.Nie jesteś dźwigiem, do cholery!!!! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

No własnie. Kiedy powrót banitów? Jakieś uroczystości?

Jeden już dzisiaj zrzucił kajdany :haha:A pozostała dwójka jutro dostanie amnestię :oklaski: A inni mnie nie interesią :haha: Musimy jakiś rockowy koncert....albo inną festę zorganizować z czerwonymi płachtami...jakieś walki byków, czy "cuś" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jeden już dzisiaj zrzucił kajdany :haha:A pozostała dwójka jutro dostanie amnestię :oklaski: A inni mnie nie interesią :haha: Musimy jakiś rockowy koncert....albo inną festę zorganizować z czerwonymi płachtami...jakieś walki byków, czy "cuś" :haha:

@Mirelka1965mnie sie to kojarzy z

,,wyrwij murom zeby krat, zerwij kajdany,,....

Czerwony dywan, orkiestra tusz!!!:pianino:i klapa,buzka rąsia, gozdzik!

A kto bedzie przemawial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...