Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,  że nie ma idealnej szteli! W mojej trzeba chodzić w liberii,  ale kable od netu zeżarł cap z sąsiedniego bauera. Niech to gęś kopnie! 

Zatem pojawiam się i znikam we wszechświecie. Ale żyję,  mam się dobrze. Pa!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakbyś jakieś atrakcyjne bombki wylukał to daj znać @violka...albo kup dla niej ...dla tej naszej Jaskółki Uwięzionej czasowo :haha:

Pamiętasz jakie rok temu @violka bombki udostępniała... nie sądzę, u mnie w sklepie są tylko ładne

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta czyli adres jednak okazał się być nie do przetrzymania.... Cokolwiek nie postanowisz, nie żałuj. 

Poprzednia była gorsza.., ale tu siedzę na bombie i czekam aż pdp pożar wznieci bo pali w łóżku i nie wszystkie niedopałki lądują w popielniczce... W pościeli dziura na dziurze dziurą pogania.., zresztą wszędzie :o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzegorz B napisał:

Pamiętasz jakie rok temu @violka bombki udostępniała... nie sądzę, u mnie w sklepie są tylko ładne

Grzesiu przychodzę jako posłaniec, emisariusz i mam Ci do przekazania słowa te : " Pan jesteś cham i prostak. @violka.." Koniec cytatu... :grzmotnąć:... Sorki teraz koniec. Tylko nie zabijaj :szydera:posła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakbyś jakieś atrakcyjne bombki wylukał to daj znać @violka...albo kup dla niej ...dla tej naszej Jaskółki Uwięzionej czasowo :haha:

Pamiętasz jakie rok temu @violka bombki udostępniała... nie sądzę, u mnie w sklepie są tylko ładne

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Grzegorz B De gustibus non est disputandum. Ale nieobecnych trzeba bronić. I masz Waćpan przechlapane :szydera:

No wiem wiem. Teraz spadnie na mnie grad ciosów Ale naprawdę w sklepie widziałem tylko ładne i bardzo ładne. Dziwnych nie było

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzegorz B napisał:

No wiem wiem. Teraz spadnie na mnie grad ciosów Ale naprawdę w sklepie widziałem tylko ładne i bardzo ładne. Dziwnych nie było

Nie chciałabym być w Twojej skórze, jak @violka usłyszy" podnoszenia więziennej kraty " :szydera:... Nie wiem, może ten karmnik zacznij sam robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Tekst mi znajomy :haha: A umiejscowić nie mogę :donos:

Z jakiegoś starego kawału z brodą , opowiadanego przez mojego Tatę....pamiętam , ale  niezbyt  niedokładnie ... tylko zakończenie wbiło mi się w łeb  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...