Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobranoc wam powiem was moi drodzy..

Babcia dzisiaj podjarana wnuczeciem:love:..obfajdal babke dzisiaj bo mu się ulalo:szydera:.. A ja i tak ...ech nie wiem jak nazwać  to uczucie....babciny orgazm??:oklaski:

Juto mam dyżur...ja i on...tylko my dwoje całe dwie godziny...kazalam tylko mamie cyca zostawic:haha:...

Cudne...cudeńko...

Dobrze ze was mam..

Dobranoc i do jutra

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry wieczor!  Ja tak na sekunde wpadam,zebym miala juz jakies wejscie na ta kawe i mozliwosc pogadywania z Wami.Te moje kilka dni pracy minely bardzo szybko.Ogolnie jest calkiem niezle.Warunki dobre ,rodzina mieszka nad moja podopieczna.Chwilowo wszyscy przychodza mnie ogladac i pewnie sprawdzac jak sobie radze.

Miasteczko jest malutkie - Waltrop , kolo Dortmundu.Sklepow brak.Tzn.jest kilka.Juz dokonalam pierwszego zakupu - szalik.Jadac tutaj nie zabralam z soba zadnego , a nienawidze jak mi zimno w szyje!Golfow nie nosze.

Tak jeszcze o mnie to jestem okularnica ,minusowa.

Buziaki!Kolorowych snow i do jutra!Pa!

 

Edytowane przez helena1957
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@helena1957 swietnie że znów się odezwałaś. Wiele osób słysząc że rodzina mieszka na górze czułaby obawy. Ale sama kiedyś tak miałam i rodzinka świetna, wpadali pogadać ale w nic się nie wtrącali, zresztą jak tylko mogłam to się wycofywałam na z góry upstrzone pozycje :szydera: I to jest dobry układ bo można gdzieś na dłużej wyskoczyć skoro mają tak blisko to mogą się zaopiekować rodzicami. 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, helena1957 napisał:

 

Dobry wieczor!  Ja tak na sekunde wpadam,zebym miala juz jakies wejscie na ta kawe i mozliwosc pogadywania z Wami.Te moje kilka dni pracy minely bardzo szybko.Ogolnie jest calkiem niezle.Warunki dobre ,rodzina mieszka nad moja podopieczna.Chwilowo wszyscy przychodza mnie ogladac i pewnie sprawdzac jak sobie radze.

Miasteczko jest malutkie - Waltrop , kolo Dortmundu.Sklepow brak.Tzn.jest kilka.Juz dokonalam pierwszego zakupu - szalik.Jadac tutaj nie zabralam z soba zadnego , a nienawidze jak mi zimno w szyje!Golfow nie nosze.

Tak jeszcze o mnie to jestem okularnica ,minusowa.

Buziaki!Kolorowych snow i do jutra!Pa!

 

Golfy uwielbiam ale w pewnej chwili że tak powiem...Z wiekiem albo bardziej dyplomatycznie...W miarę upływu czasu:święty: ,okazało się że  jakiś szalik apaszka również są mile  widziane:szydera:

Okulary też mam..no tyle...

W bochum będę poniedziałek..to niedaleko  prawda??Ale tylko do wtorku tzn środa wcześnie bardzo jadę dalej...zabrac  moje manele od szoguna i do pracy..6kiloskow od Mirelli. 

Miło Cię  poznac 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

@helena1957 swietnie że znów się odezwałaś. Wiele osób słysząc że rodzina mieszka na górze czułaby obawy. Ale sama kiedyś tak miałam i rodzinka świetna, wpadali pogadać ale w nic się nie wtrącali, zresztą jak tylko mogłam to się wycofywałam na z góry upstrzone pozycje :szydera: I to jest dobry układ bo można gdzieś na dłużej wyskoczyć skoro mają tak blisko to mogą się zaopiekować rodzicami. 

Ponoć....Z naciskiem na PONOĆ..Tak będzie w Berlinie...

Córka Babki pracuje więc na oglądanie rodziców nie ma czasu  do południa potem jest z nimi całkiem sporo..więc moje popołudnia zdaje się że będą wyglądały niezłe.. cudowne będę soboty...WOLNE..W umowie mam zapis 40godzinny czas pracy

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ciemną nocą jeszcze bo nie wygląda to ciągle na blady świt xd Suniemy powoli do przodu , zjazd mój jest przewidziany na 15. listopada. Istnieje też ewentualność przerzucenia mnie w inne miejsce O.o Oczywiście ciężar tej sytuacji zrzucono na mnie, zasugerowali mi też obciążenie mnie kosztami zjazdu... na co nie wyraziłam zgody. Dupki i tyle, a w moich ustach jest to bardzo obraźliwe słowo :tak2: Jakby je nasza Moderacja czuła tak jak ja to już mam ostrzeżenie za używanie wyrażeń głęboko wulgarnych xd A teraz dla miłych, sympatycznych i lovcianych :serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce: na miły dzień. Tak daliście mi wczoraj tymi serduszkami po oczach, że do dziś mam serduszkowy oczopląs :haha:Buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jak dobrze wstać skoro świt......bzdura :haha: Ale budzik zadzwonił, więc co było robić? :haha: Jestem więc, jak co rano na stanowisku siorbankowym, aczkolwiek fotelik ulubiony został w domu i muszę nadawać z innego :haha:Ale za to hoboczek jest mój ci....mój...i tylko mój :oklaski: I nie będę dzisiaj lofciać, koffciać, chwaluńciać i cmokciać.....bo od wczoraj mam alergię na słodkości :haha:I błagam każdego rozumnego forumkowicza...dajcie na odbój :haha:A jeśli zajdzie taka potrzeba, to znowu alergię schowam do kieszeni i polecę z mniamusianiem, mizianiem i ciumkaniem >:( A skąd takie głębokie przemyślenia u mnie o poranku? Ano stąd, że każdą przyjemność należy umieć dozować....inaczej rzyg dla znakomitej większości i wymiociny sprzątać trzeba, a smród i tak pozostanie :donos: Zatem...image.png.1f8b588fb68b47c88ddbbceeb19a27bc.png i niech moc będzie z nami :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

.....jak dobrze wstać skoro świt......bzdura :haha: Ale budzik zadzwonił, więc co było robić? :haha: Jestem więc, jak co rano na stanowisku siorbankowym, aczkolwiek fotelik ulubiony został w domu i muszę nadawać z innego :haha:Ale za to hoboczek jest mój ci....mój...i tylko mój :oklaski: I nie będę dzisiaj lofciać, koffciać, chwaluńciać i cmokciać.....bo od wczoraj mam alergię na słodkości :haha:I błagam każdego rozumnego forumkowicza...dajcie na odbój :haha:A jeśli zajdzie taka potrzeba, to znowu alergię schowam do kieszeni i polecę z mniamusianiem, mizianiem i ciumkaniem >:( A skąd takie głębokie przemyślenia u mnie o poranku? Ano stąd, że każdą przyjemność należy umieć dozować....inaczej rzyg dla znakomitej większości i wymiociny sprzątać trzeba, a smród i tak pozostanie :donos: Zatem...image.png.1f8b588fb68b47c88ddbbceeb19a27bc.png i niech moc będzie z nami :oklaski:

Na szczęście niektóre przyjemności mają własne dozowniki.

Gód Myrning!

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Budzę się samoistnie wczesnym rankiem chociaż mogłabym o wiele póżniej....i od razu na myśl mi przychodzą lata aktywności zawodowej, kiedy obiecywałam sobie, że na dniu wolnym od pracy pośpię do południa....i taki sosna....wstawałam wcześnie, jak do pracy :d

Dziś w planach mam posprzątanie grobów z wypalonych zniczy i zwiędłych kwiatów....jutro natomiast idę na koncert Mazowsza a po koncercie bedziemy śpiewać pieśni patriotyczne...na Marsz Niepodległości nie pójde bo ciągle są jakieś zadymy.

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jutro , wieczorem minie pierwszy tydzień jak stawiłam się na adresie ....zleciał , nawet nie wiem kiedy . Według ustnej umowy powinnam mieć dzisiaj wolny dzień , ale po rozmowie z Helutką zamieniłyśmy ( na jej prośbę ) wolne na jutro . Dzisiejszy dzień Hela przeznacza na zakupy ogromniaste wspólnie z przebywającym tutaj jej mężem . Następne dwie soboty też wolnego nie budiet i to bez zamienników ....obejdzie się , dodatkowa kasa do portfela wleci . Córka PDP w przyszłym tygodniu jedzie z mężem na " kretyńską (:haha:) wyspę , żeby wspomóc go w opiece nad chorą teściową ....kuźwa paskudne to , kiedy dwoje fajnych ludzi nie może być z sobą na stałe , tylko z doskoku .A tam ...nie moja broszka , nie będę rozkminiać ...ważne , żeby kasa mi się zgadzała i żeby Jadziutka w jako takim zdrowiu była . Oczywiście ja też , żebym zdrowa nadal była i Wam też życzę tego z całego serca ..../ serduszek nie pierdyknę ...chyba , że później :szydera: /

Miłej , spokojnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo. Wczoraj byliśmy na zakupach. Bo lało i wiało a dziś ma być ładnie, więc namówiłem Elkę na zamianę. Bo dziś pospaceruję z Heinzem z okazji sprzyjających okoliczności przyrody, a wczoraj to kołkiem byśmy w chałupie musieli siedzieć. No i o karmniku myślałem takim niebieskim, na długim stojaku, żeby go kupić, o tym co to jeszcze w połowie października go widziałem w markecie. Ale doopa zbita Sezon na mikołaje i inne bombki się zaczął. Nie ma karmnika. Ca za pech.

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry bardzo. Wczoraj byliśmy na zakupach. Bo lało i wiało a dziś ma być ładnie, więc namówiłem Elkę na zamianę. Bo dziś pospaceruję z Heinzem z okazji sprzyjających okoliczności przyrody, a wczoraj to kołkiem byśmy w chałupie musieli siedzieć. No i o karmniku myślałem takim niebieskim, na długim stojaku, żeby go kupić, o tym co to jeszcze w połowie października go widziałem w markecie. Ale doopa zbita Sezon na mikołaje i inne bombki się zaczął. Nie ma karmnika. Ca za pech.

Jakbyś jakieś atrakcyjne bombki wylukał to daj znać @violka...albo kup dla niej ...dla tej naszej Jaskółki Uwięzionej czasowo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakbyś jakieś atrakcyjne bombki wylukał to daj znać @violka...albo kup dla niej ...dla tej naszej Jaskółki Uwięzionej czasowo :haha:

No...najlepiej taką atomową :haha: I pilniczek do kraty, po okazyjnej cenie by się też przydał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...