Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A. Prawda. A nie chcesz przepisu na faszerowaną paprykè?:haha:. Bo kiedyś jakaś dupomyjka chciała:haha:

Pi.eS. sztrykujesz coś? Gdyż może byś mi w prezencie dała? Za zasługi?:szydera:

A co ty zaśmiecasz ten topik? :grzmotnąć: Jak ci przepis uwiera, to daj mnie :haha: Możesz jeszcze dać na sos carbonara, dobre ciasto pierogowe, farsz z kurek, rolady z truflami i małże w winie :haha: A ja ci w podzięce coś nawet "wyhekluję"....dziurkę szydełkiem w sweterku kaszmirowym i będziesz pamiętała o tym "darze serca" łatami, tfu... latami :szydera: Może być? Robimy geszeft? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

@beatrix+ 

Obrus się robi? :)

Jak nie?  Jak tak! 

Na necie taki z beszamelem znalazlam. Ale skoro można soute,  to ok.Wtedy i ja zjem. 

Agrafka poszła w miasto z koleżanką. Czy powinnam alkomat w drzwiach naszykować? :szydera::p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia:
a tak seio serio, to czasem piszę kontrowersyjnie ale z premedytacją, żeby OR nie zdechło. Tak jest!
O życie forumowe, atmosferę i uczestników też trzeba samemu dbać. Jedno stara się coś sklecić(być może by poprawić wywoływanemu ..ujowy dzień) a drugie, przeważnie siedzące w usłanych krzakach wpada i komentuje wpis, ustawiając zamieszczającego za ucho w kącie, piszac historię niekoniecznie związaną z komentowanym tekstem. No w kapsko dziuni amebizm. Jeśli tylko czytasz a nie zamieszczasz postów, to czytaj do woli i nie wpiergalaj się komuś w post, z bzdetem wysokich lotów.
 Jedna strona dziennie przy kawie i monotematyczność, nawet skojarzeń cyklicznie powracających(niebezpieczna skłonność). To już nie trąbka, to pergaminowa tutka. Miałkość okrutna pozostałych wątków i ten .urwa nać, bez przerwy powracający amebi rzyg. A ignorować to zupełnie w picdu i nie korelować, też w sposób "nie wprost", bo po co? Tyle czasu łapać wkurwa? Na tyle myślących opiekunów??? Tak trudno "łachudrę na głowie postawić"??? Ej, nie wierzę! Gdzie inteligencja wysokich lotów?!?
M.in. to też było powodem wielowątkowo złożonego mojego powrotu. Fajni tu ludzie, czasem są sobą, czasem grają ale takie życie, psychiki. I niech tak będzie. Ich broszka. Musi się coś dziać! Neee? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu!!! Bo inaczej to pićdzia!
A ja mam tak od dziecka, że lubię ruszać kijkiem, w mrowisku natüralniente. Po bandzie!
Lecz jeśli trzeba poważnie, też potrafię(większość z Was o tym wie). Bo kiedy śmichy chichy to śmichy chichy a kiedy trzeba, to na poważnie.
I o to i o to.
Courage!!! Majne Libe!!!

Bezmyślnych przytakiwaczy i tych tchórzy, którzy chowają się za drugimi, olewam psikiem prostym.
Pajacom mówię: wypad

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty zaśmiecasz ten topik? :grzmotnąć: Jak ci przepis uwiera, to daj mnie :haha: Możesz jeszcze dać na sos carbonara, dobre ciasto pierogowe, farsz z kurek, rolady z truflami i małże w winie :haha: A ja ci w podzięce coś nawet "wyhekluję"....dziurkę szydełkiem w sweterku kaszmirowym i będziesz pamiętała o tym "darze serca" łatami, tfu... latami :szydera: Może być? Robimy geszeft? :haha:

No dobra. :szydera:Ale dołożysz jeszcze nalewkę z derenia.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mam słój trzylitrowy, litr spirytku z przemytu, a wódeczkę dojczową zakupię :oklaski: Oj będzie się działo :oklaski:

W Aldi jest fajna wódka. 0,7, 40 procentów a i butelka ładna jak karafka. Kupuję ją ciągle do nalewek:szydera: Dzisiaj też. 2 flaszki. Ciekawe kto to wszystko wyżłopie?:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

W Aldi jest fajna wódka. 0,7, 40 procentów a i butelka ładna jak karafka. Kupuję ją ciągle do nalewek:szydera: Dzisiaj też. 2 flaszki. Ciekawe kto to wszystko wyżłopie?:szydera:

Ale ja mam Aldi północne i może nie być tej fajne wódeczki >:( I po jakiego grzyba mi to mówiłaś? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LACH napisał:

Wypad pajacu

Odezwałeś się dziś do mnie na privie. Przed południem. Myślałem, że wyjaśniliśmy już sobie wszystko poza forum. Poprosiłem grzecznie o wpisanie mnie do twojej listy ignorowanych nicków. Nie miałem zamiaru przenosić naszej wzajemnej niechęci do przestrzeni publicznej. Ty wytrzymałeś 8 godzin. Miałem rację nie ufając ci.

A teraz wyluzuj chłopczyku. Połóż się i wyśpij.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...