Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Joy napisał:

Odpowiem za siebie.Postanowiłam żyć 150 lat ,więc pierwsze 50 balowałam,teraz jest okres filozoficzny a po setce będę rozpaczała dlaczego tak mało narozrabiałam :szydera:

            150 - tak bez opamiętania? :szok:   A właściwie, dlaczego nie!  I rozrabiaj dziewczyno - do upojenia, żeby potem nie żałować:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam deszczowo,

bractwo pod wezwaniem swietego pampersa.

Leje.

Odwolam wyjscie do miasta.

Dzis poslizg, bo trza bylo pop odmoczyc w odmetach wanny.

Musze na pauzie poszukac wynalazkow do pomocy przy wstawaniu.

Bylo dobrze, ale jest gorzej ze wstawaniem.

Moze by jakiego fizjo czy kogo na poczatek zamowic, niech doradzi?

Co powiecie?

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Zagadka:


Czy kiedykolwiek nastąpi koniec biegu pożądania i czy uda się, chociaż w jakimś stopniu wypełnić to wewnętrzne ssanie?
Skoro serce człowieka jest przepaścią, któtej nie można zasypać (nasycić); nowy smartek, samochód, sex, kariera, przyjemności, egzotyczne wakacje, etc.
Czy uda się tymi "kamykami" wypełnić życiową pustkę? Czy jest coś, co wypełni tą przepaść?

Zadałem właśnie taką, sobie na dziś, gdy tylko dane mi było wczesnym rankiem, kolejny raz otworzyć oczy. A co by było, gdybym nie otworzył?
I takie ot, mnie dopadło. Wczorajszy tlen się spalił? Was też tak dopada?
 

Mądre słowa , poza tym , że szybki i pojemny srajtek musi być , bez samochodu ani rusz , no i żeby kasa na bombki była :szydera: i na wakacje wystarczyło i dobre żarełko na stole było  Sprawę seksu przemilczę , bo pora zbyt wczesna :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@INEZ

"Ludzie śmieją się tylko z tego, co śmieszne, albo z tego, czego nie rozumieją."

W tym przypadku śmieszne, żałosne i bezczelne. 

Pamiętaj o obietnicy i przestań mnie prowokować. 

Numer telefonu też wykasowalam. 

Nie mam możliwości nic więcej zrobić dla ciebie  bo nie mam zamiaru włączać opcji ignorowania. Pisz sobie przynajmniej mam się z czego pośmiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wróciłam z peregrynacji po dohtorach :oklaski: I nawet obiadek zjadłam...i kawunię wypiłam :oklaski: A teraz jestem tak zmęczona i zapracowana, że dostałam polecenie, by kosteczki na koju wyciągnąć i odpocząć po harówce :haha: Ale żeby nie było tak fajnie, to spotkała nas tragedia na miarę Titanica....Diva nie ma raka, jest zdrowa jak byk i teraz będzie szukać następnych chorób :szydera: A tymczasem poczytam zaległości klepalne :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny z panów?

Duisburg . 

 

Beatko szukamy opiekuna albo opiekunkę od 1,12 do Pana na wózku ma amputiwane nogi od kolan, wyciąg jest na stanie, nie trzeba gotować, żona ogarnia posiłki, prawo jazdy potrzebne, wyjazdy do restauracji i kawiarni 1500eurJakbys coś wiedziała to proszę o kontakt Pozdrowionka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 jak tajemniczo wygladasz!

Prawie Gioconda, albo Dama z ŁAZUCZKA.

Fajna szminke tez masz.

Jaka firma i numer?

:szydera::haha: taka ze mnie Gioconda, jak z koziej doopy reisentasza :szydera: Ale zdjęcie jest zajebiste...i to bez fotoshopa zrobione, aczkolwiek światłocień portyku katedry w W. ma zbawienny wpływ na jakość  :oklaski: Usteczek nie powlekam niczym, pudru nie używam, rzęski jak widać rewelacyjne mam z natury...normalnie zapomniana modelka ze mnie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

:szydera::haha: taka ze mnie Gioconda, jak z koziej doopy reisentasza :szydera: Ale zdjęcie jest zajebiste...i to bez fotoshopa zrobione, aczkolwiek światłocień portyku katedry w W. ma zbawienny wpływ na jakość  :oklaski: Usteczek nie powlekam niczym, pudru nie używam, rzęski jak widać rewelacyjne mam z natury...normalnie zapomniana modelka ze mnie :szydera: 

Jaka fotografka takie zdjatko. :haha:A ziape miałaś pomazianą bezbarwnym blyszczykiem albo pomadka ochronną o smaku arbuzowym z dodatkiem adwokata prosto z gofra. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...