Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry na wieczór :d... Kofer stoi, ja leżę... Pier... niczę jutro się spakuję. Niepotrzebnie drzwi latałam otwierać małym wiedźmom... ( oj mają zadatki na pierwszoligowe hexy w przyszłości :szydera:). Trzeba było sobie pierdyknąć karteczkę na drzwiach. A tak na marginesie, te malutkie paczuszki Haribo świetnie się sprawdzają w przypadku zmasowanego ataku "opętanych" :szydera:

IMG_20191031_210250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile zacznę wrzeszczeć >:( Jak tylko się oziębiło , grzejnik w moim pokoju zaczął fiksować . Podejrzewałam zapowietrzenie . Wczoraj zjawił sie tutaj właściciel budynku z pytaniem czy mamy ciepło ( pewnie sąsiedzi mają ten sam problem i zamęczali go telefonami ). Powiedziałam , że w pokoju grzeje tylko kawałek grzejnika i w dużej sypialni też robi się to samo . Stwierdził tylko , że to powietrze i mamy sobie sami odpowietrzyć . Zaczął tłumaczyć , że na górze ktoś zostawił jakiś niedokręcony zawór , więc dostało się powietrze i to powietrze jest wypychane na dół :o Nie wiem o co kaman , orłem z fizyki nie byłam , ale jakoś całkiem , całkiem do matury dotrwałam . W każdym razie winę zwalił na drugiego zarządce budynku i umył ręce >:( Zmusiłam go , aby odpowietrzył grzejnik , więc wszedł , spuścił troszkę powietrza i było ok . Dzisiaj nawet rura przed grzejnikiem jest zimna . Jak odkręcam odpowietrznik , to zaczyna kapać woda . Teraz nie wiem , czy mam spuścić więcej wody i czekać na powietrze , czy może jest całkiem inna przyczyna .

Nie cierpię marznąć , bo robię się bardzo nerwowa . HILFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

@violka Violuś nie pomogę w odpowietrzaniu grzejników, ale mogę doradzić założenie ciepłych gaci. :haha:. I oczywiście przytulam do biustu mego obfitego. :cmok:

Ciepłych gaci nie mam :rozpacz: ale kupiłam sobie taki wełniany pas na korzonki i naciągnęłam go na zadek :haha:i'm sexy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy-pierwsza:haha:

Witam bladym świtem, z kawcią w dłoni biorę się za lekturę. Właśnie w trakcie pisania "wyskoczyła" mi koleżanka i pewnie jestem druga. 

                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

Raz, dwa, trzy-pierwsza:haha:

Witam bladym świtem, z kawcią w dłoni biorę się za lekturę. Właśnie w trakcie pisania "wyskoczyła" mi koleżanka i pewnie jestem druga. 

                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

Druga ,dziecko:)Druga,hi hi hih

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

Ciepłych gaci nie mam :rozpacz: ale kupiłam sobie taki wełniany pas na korzonki i naciągnęłam go na zadek :haha:i'm sexy :szydera:

Tym razem nabrałam ciepłych ciuchów roboczych a tu grzeją "niemożebnie:haha:". Nauczona doświadczeniem z sandałkami-trochę przesad:haha:ziłam. Łażę z gołymi nogami i ciągle słyszę pytanie- czy mi nie zimno. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Tym razem nabrałam ciepłych ciuchów roboczych a tu grzeją "niemożebnie:haha:". Nauczona doświadczeniem z sandałkami-trochę przesad:haha:ziłam. Łażę z gołymi nogami i ciągle słyszę pytanie- czy mi nie zimno. 

Ja tutaj zawsze rozbierałam się jak do rosołu . W moim pokoju odkręcałam grzejnik na minimum . Dopiero teraz widzę , że potrafi być diabelsko zimno . W całym mieszkaniu jest ciepło , ale jak siedzę u siebie , to wciągam długi sweter i nakrywam się jeszcze kocem >:( Dobrze , że zmienia mnie dzisiaj pani Turecka ,  bo zlecę jej załatwienie sprawy z Tureckim zarządcą :haha: Język niemiecki z tureckim akcentem jest dla mnie ciężki do zrozumienia O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.10.2019 at 13:36, Mirelka1965 napisał:

Idź i grzyby zbieraj...większy z nich pożytek :haha:

Grzybowy sezon zamknelam, ani jednego wiecej.

Z baranami gadam, bo z kim? Na forum bym pogadala ale u mnie net na przydzial chyba>:(

Cieszmy sie chwila, poki jest:oklaski::oklaski::oklaski:

I dzien dobry wszystkim:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się pogoda spaskudziła.

Plan miałam, co by na pobliski cmentarz się przejść i symboliczny znicz zapalić, ale (jak wszystko inne) cmentarz daleko, dojście do niego trudne, co przy tej pogodzie baaardzo zniechęca. Trudno...

 

Wczoraj w mieście byłam. Rękawiczki tylko kupiłam, bo z domu nie zabrałam, a na rowerze może być zimno w łapki.

Zaszłam do Woolworth- wczoraj otwarcie nowego sklepu. Sporo rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach.

W drzwiach wejściowych obróciłam się na pięcie i wyszłam od razu. Gorzej niż w Pl w Lidlu na promocji.

 

Dzień dobry się z Wami.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowe dzień dobry :cześć: strasznie ponury dzień :$ my już po 2 spacerkach, grze w Rumi, teraz tv i  czekamy na 12.15 o której to jedziemy na obiadek do restauracji :oklaski:moja zaprosiła też dwie lokatorki, wdowy, będzie wesoło...panie po 80 już obydwie, ale bardzo towarzyskie i fajne, lubię z nimi przebywać..potem pauza dla sadełka, kawa i jakoś dzień przeleci..xd miejmy nadzieję :haha:spokojnego dnia załogo :love:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...