Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cześć2:I co Wam powiem to Wam powiem, ale jeszcze nie doszukałam się pozytywów czy przyjemności z zimy i jej kumpelki jesieni :( Będę skandować : - precz z zimą! precz z zimą ! precz z zimą !!! :smutek:Ludzie, którzy lubią te pory roku to na pewno jakiś inny gatunek O.o zimnolubni a nie stałocieplni O.o zresztą co to za stałocieplność jak mnie bez przerwy podwiewa … i marznę, znaczy się stygnę O.o Byle do przodu to znaczy do wiosny, ciepłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

nie doszukałam się pozytywów czy przyjemności z zimy

Podpisuję się pod tym obiema łapkami!

Lodowane bry bry się z Państwem.Podobno ta zimnica to załuga Jarosława,niżu takiego paskudnego.Niech no ja do domu wrócę, to powiem mu co myślę nt.temat!!!

Żeby nawet poranny papierosek nie smakował z powodu zimna?!Zgrozo ty moja!No!

 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Końcówka turnusu.Pdp po tygodniu że szpitala wróciła ,więc normalny rytm dnia będzie.Dzisiaj idę z psem do weterynarza.Dobrze że sama,bo z Pdp byśmy się na 10 rano nie wyrobiły.A tak w ogóle to cisza ,spokój.W środę wyjazd do domu,więc zakupy,pucki i gotowe.

Miłego dnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

To razem jedziemy:)Każda w swoim kierunku,hi hi hi

Kasia od  końca lipca jestem w De,w międzyczasie robotę zmieniłam.Sto dni to trochę długo . Podwójny turnus.Ale w końcu przeleciało.Pora i na mnie.Kierunek Bolesławiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...